Што може српски јунак Томо Николић, војвода Гацки?

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
87.669
Браћо и сестре, Срби и Српкиње, докле ћемо више да трпимо ове глупости? Такозвана "нипонска" мањина окупира свету српску земљу, докле више овај Далеки Исток? :evil:

Постоји прегршт доказа да је Токио, источна најдаља граница (Карлобаг-Карловац-Милвоки-Токио) Србије под окупацијом од стране будистичких Срба који су изгубили српски национални идентитет захваљујући пропаганди комунистичког шљама Мао Це Тунга (и дан данас су комунисти на власти у НР Кини!), а од 1945. године превладавајућим утицајем анти-српских америчких снага, био један од великих центара Српства у свету. Сетимо се великих Србојапанаца Казуе Танака и Хирошија Јамасакија, они су превели Горски вијенац на јапански! Доказ о снази српскога у Јапану је и познат из касног XIX столећа, када је преведен Општи имовински законик нашег великог Цавтаћанина Валтазара Богишића за Црну Гору и Брда из 1888. године, који је и постао узор јапанскога права, што указује на снажан утицај српске културе и етноса у Јапану.

Само глас за Тому може вратити српску душу, српско срце и српску крв у света Источна Србска острва (описивао их једном приликом Јован Цвијић, само их није називао "српским" зато што је поверовао тадашњој владајућој идеологији, која је под бечким утицајем била изричито анти-српска)! Овај херој, четнички војвода чији су се преци борили против непријатеља српства и православља по Херцеговини, се и сам исказао ножем и пушком бранећи Србославију од Усташа и Балија током југословенских грађан...ослободилачких ратова српских земаља.

Обавезно погледајте политичку рекламу великог пријатеља Срба, кандидата Коуичија Тоујаме: (на украденом српском под јапанским именом са енглеским преводом, нажалост, српски се скроз изгубио под утицајем Далеког Истока, тако да нема директног превода на прави српски)


Ако коалиција њега и Шешеља наступи на локалним изборима у Токију, наша победа ће бити загарантована у целом Јапану! Славни хероји Нагошинске и Косовске битке, Велика Србија и победа правде и части је близу! Овог дана тибетанска пропаганда се НЕЋЕ моћи умешати и замаглити очи Далеког Истока. Сетимо се шта је Далеки Исток учинио великом пријатељу српске нације Полу Поту? Пркосно и поносно морамо стати против Далеког Истока! У питању је наш угрожени идентитет.
 
Kako si se ti prosrao!
Zloban si i zajedljiv,a uz sve to i vidno glup.
Zasto si ti ovo napisao,sad nam reci svima,molim te.
Da ne volis radikale,to je jasno.
Samo nam jos objasni,zasto opterecujes svojom gluposcu.
Ili si toliko ne kreativan i ne recit,da nam na sasvim normalan nacin ne mozes reci sta mislis?

Reče ovo gore jedna od brojnih osoba koje su se misteriozno registrovale 19.01.2008. pred izbore za anketu... :lol:

P.S. Mala lekcija, piše se spojeno nekreativan i nerečit. :)
 
Kako si se ti prosrao!
Zloban si i zajedljiv,a uz sve to i vidno glup.
Zasto si ti ovo napisao,sad nam reci svima,molim te.
Da ne volis radikale,to je jasno.
Samo nam jos objasni,zasto opterecujes svojom gluposcu.
Ili si toliko ne kreativan i ne recit,da nam na sasvim normalan nacin ne mozes reci sta mislis?


Uf da.. ala `mudiiii ..bljak
 
Reče ovo gore jedna od brojnih osoba koje su se misteriozno registrovale 19.01.2008. pred izbore za anketu... :lol:

P.S. Mala lekcija, piše se spojeno nekreativan i nerečit. :)

Kakve veze ima kada sam se ja registrovao sa bilo cim?Razlog koji ti navodis je mnogo glup i nema veze sa mozgom.Kako bi rezultat ankete na Krstarici mogao da utice na rezultat izbora?I zasto bih se ja registrovao da bih virtuelno prikazao da je moj kandidat u prednosti?Bio bih mnogo glup.Kada mene napadas,verovatno polazis od sebe.Ali gresis,ti i ja nismo isti.
I kakve veze ima pravopisna greska?I ti i 99% ljudi ih pravi svaki dan.Nadji neku bolju temu za raspravu.
Samo nemoj ni nesto u stilu od malo pre.
 
:?:Slaven777
Demokrate kad nemaju argumente, a u poslednje vreme uopste nemaju, onda lupetaju i rade sami protiv sebe, a to je i vise nego upadljivo. Pa dobro manekenska podrsko, sta ako vam je dosao kraj, pa nije smak sveta, mozda vasi unuci isprave vase greske, nemojte sad iz ocaja sami sebi kopati jamu pre smrti.
Al si smesan ispao, pa ovo je tragikomicno. :lol:
Hajde bre pucaj argumentima, mani presipanje supljeg u prazno, to radite vec osam godina, zar ne vidite da se nije isplatilo, a i kradje ce vam se obiti o glavu...
TOMISLAV NIKOLIC - PREDSEDNIK SRBIJE - SVIM SRCEM ZA SRBIJU!!!
 
:?:Slaven777
Demokrate kad nemaju argumente, a u poslednje vreme uopste nemaju, onda lupetaju i rade sami protiv sebe, a to je i vise nego upadljivo. Pa dobro manekenska podrsko, sta ako vam je dosao kraj, pa nije smak sveta, mozda vasi unuci isprave vase greske, nemojte sad iz ocaja sami sebi kopati jamu pre smrti.
Al si smesan ispao, pa ovo je tragikomicno. :lol:
Hajde bre pucaj argumentima, mani presipanje supljeg u prazno, to radite vec osam godina, zar ne vidite da se nije isplatilo, a i kradje ce vam se obiti o glavu...
TOMISLAV NIKOLIC - PREDSEDNIK SRBIJE - SVIM SRCEM ZA SRBIJU!!!

hahaha

a sta rade radikali kad imaju argumente? Mislim jeste da je taj slucaj cisto teoretski ali me zanima...:lol::lol:... kad se u praksi ne desava cisto teoretski mi objasni sta se desi kada radikal ima argument?
 
Браћо и сестре, Срби и Српкиње, докле ћемо више да трпимо ове глупости? Такозвана "нипонска" мањина окупира свету српску земљу, докле више овај Далеки Исток? :evil:

Постоји прегршт доказа да је Токио, источна најдаља граница (Карлобаг-Карловац-Милвоки-Токио) Србије под окупацијом од стране будистичких Срба који су изгубили српски национални идентитет захваљујући пропаганди комунистичког шљама Мао Це Тунга (и дан данас су комунисти на власти у НР Кини!), а од 1945. године превладавајућим утицајем анти-српских америчких снага, био један од великих центара Српства у свету. Сетимо се великих Србојапанаца Казуе Танака и Хирошија Јамасакија, они су превели Горски вијенац на јапански! Доказ о снази српскога у Јапану је и познат из касног XIX столећа, када је преведен Општи имовински законик нашег великог Цавтаћанина Валтазара Богишића за Црну Гору и Брда из 1888. године, који је и постао узор јапанскога права, што указује на снажан утицај српске културе и етноса у Јапану.

Само глас за Тому може вратити српску душу, српско срце и српску крв у света Источна Србска острва (описивао их једном приликом Јован Цвијић, само их није називао "српским" зато што је поверовао тадашњој владајућој идеологији, која је под бечким утицајем била изричито анти-српска)! Овај херој, четнички војвода чији су се преци борили против непријатеља српства и православља по Херцеговини, се и сам исказао ножем и пушком бранећи Србославију од Усташа и Балија током југословенских грађан...ослободилачких ратова српских земаља.

Обавезно погледајте политичку рекламу великог пријатеља Срба, кандидата Коуичија Тоујаме: (на украденом српском под јапанским именом са енглеским преводом, нажалост, српски се скроз изгубио под утицајем Далеког Истока, тако да нема директног превода на прави српски)


Ако коалиција њега и Шешеља наступи на локалним изборима у Токију, наша победа ће бити загарантована у целом Јапану! Славни хероји Нагошинске и Косовске битке, Велика Србија и победа правде и части је близу! Овог дана тибетанска пропаганда се НЕЋЕ моћи умешати и замаглити очи Далеког Истока. Сетимо се шта је Далеки Исток учинио великом пријатељу српске нације Полу Поту? Пркосно и поносно морамо стати против Далеког Истока! У питању је наш угрожени идентитет.

Bravo!
 
Ne moze Toma da bude vojvoda, vala to ne moze biti ni jedan Seki.

Plemicke titule postoje samo u monarhijama.... kao sto znate radikali su protiv monarhije (oni su cetnici-republikanci).....

Mada su u zadnja dva meseca ublazili retoriku i prema Hagu (zele da saradjuju sa Haskim sudom) i EU (zalazu se za ulazak SRB u EU)... mozda su sada promenili misljenje u vezi Srbije kao kraljevine...

:?
 
:?:Slaven777
Demokrate kad nemaju argumente, a u poslednje vreme uopste nemaju, onda lupetaju i rade sami protiv sebe, a to je i vise nego upadljivo. Pa dobro manekenska podrsko, sta ako vam je dosao kraj, pa nije smak sveta, mozda vasi unuci isprave vase greske, nemojte sad iz ocaja sami sebi kopati jamu pre smrti.
Al si smesan ispao, pa ovo je tragikomicno. :lol:
Hajde bre pucaj argumentima, mani presipanje supljeg u prazno, to radite vec osam godina, zar ne vidite da se nije isplatilo, a i kradje ce vam se obiti o glavu...
TOMISLAV NIKOLIC - PREDSEDNIK SRBIJE - SVIM SRCEM ZA SRBIJU!!!

Pisao ja lepo argumente, a onde me zasuli sa "šta mene to briga", zovući me "nesrbinom", itd...

i onda se ja obratio na velikosrpskoradikalskočetničkom jeziku da me svaki radikal razume. No izgleda da sam bio u pravu kada sam rekao da oni ni sami sebe ne razumeju. :roll:
 
Ne moze Toma da bude vojvoda, vala to ne moze biti ni jedan Seki.

Plemicke titule postoje samo u monarhijama.... kao sto znate radikali su protiv monarhije (oni su cetnici-republikanci).....

Mada su u zadnja dva meseca ublazili retoriku i prema Hagu (zele da saradjuju sa Haskim sudom) i EU (zalazu se za ulazak SRB u EU)... mozda su sada promenili misljenje u vezi Srbije kao kraljevine...

:?

Mala ispravka. U nas vojvode su bile narodne vođe koje su u plemenima opstajale, a Srbija i Crna Gora su samo preuzele to narodno obeležje. To ustvari kod nas nema veze sa monarhijskim, vojvode su izumrle i posle 1918. kada je evropeizirana/zapadnjizirana nova država Jugoslavija.

A to četnici republikanci...pa kao što sam rekao, radikali sami ni ne znaju, niti su ikada znali šta oni to u stvari žele...:roll:
 
Gresis silno! Oni sebe smatraju za cetnicima, nemoj biti u zabludi.

nešto ne videh na tominim skupovima zastavu

zakraljayq8.png
:lol:

ah da, oni nisu za kralja, oni su republikanski četnici:-D

biće oni i partizani, ako zatreba, samo polako8-)
 
Mala ispravka. U nas vojvode su bile narodne vođe koje su u plemenima opstajale, a Srbija i Crna Gora su samo preuzele to narodno obeležje. To ustvari kod nas nema veze sa monarhijskim, vojvode su izumrle i posle 1918. kada je evropeizirana/zapadnjizirana nova država Jugoslavija.

A to četnici republikanci...pa kao što sam rekao, radikali sami ni ne znaju, niti su ikada znali šta oni to u stvari žele...:roll:

Zahvaljujem na objašnjenjima.

+++

sve se mislim da ce razlika izmedju Tome i Bokija (da li ste primetili da se samo Tadicu ne tepa?:) ) nekih par hiljada i da ce obojica proglasiti pobedu 3. februara. To je njagori scenario koji se moze desiti...
 
ne da nisu na mestu nego to ne postoji.
radikali nisu četnici, davno su se toga odrekli.
Наравно да не постоји.

А они се нису "одрекли", јер никада то нису ни били.

(Како да буду, кад су увек, заправо, били - на противсрпском "задатку"?).
 
Наравно да не постоји.

А они се нису "одрекли", јер никада то нису ни били.

(Како да буду, кад су увек, заправо, били - на противсрпском "задатку"?).

pa moramo malo da edukujemo radikale, da ne žive u ubedjenju da su četnici:-D
 
Наравно да не постоји.

А они се нису "одрекли", јер никада то нису ни били.

(Како да буду, кад су увек, заправо, били - на противсрпском "задатку"?).

Samo četnički vojvoda može imenovati četničkog vojvodu. Vojislav Šešelj je u Americi od Popa Đujića dobio tu titulu, pa je i organizovao SČP - Srpski Četnički Pokret, i sam postavio još gomilu vojvoda, između ostalog i Tomislava Nikolića, koji su marširali u ratove na prostoru bivše Jugoslavije.

Znači užasavajuća činjenica jeste, ali poslednji Četnik, i to u pravom smislu reči, je baš Vojislav Šešelj - kada on umre primat će preuzeti Toma. :roll:
 
:?:Slaven777
Demokrate kad nemaju argumente, a u poslednje vreme uopste nemaju, onda lupetaju i rade sami protiv sebe, a to je i vise nego upadljivo. Pa dobro manekenska podrsko, sta ako vam je dosao kraj, pa nije smak sveta, mozda vasi unuci isprave vase greske, nemojte sad iz ocaja sami sebi kopati jamu pre smrti.
Al si smesan ispao, pa ovo je tragikomicno. :lol:
Hajde bre pucaj argumentima, mani presipanje supljeg u prazno, to radite vec osam godina, zar ne vidite da se nije isplatilo, a i kradje ce vam se obiti o glavu...
TOMISLAV NIKOLIC - PREDSEDNIK SRBIJE - SVIM SRCEM ZA SRBIJU!!!

Dok ste vi bili na vlasti umalo nas ne potamanise sve,nego nas narod mnogo kratko pamti,ja sam mlad pa ne pamtim ni ja,ali ja bar citam sta su radili tvoji lideri dok su bili na vlasti ako ne pamtis uzmi pa procitaj novinarske clanke pa ces videti,a sto se tice toga sta rade zadnjih osam godina ja cu ti reci ispravljaju vase greske i nemoze da se isprave ni za sto godina kolko ste vi zasrali.
 

Back
Top