Quantcast

Što mislite o senadu hadžifejzoviću

iig

Primećen član
Poruka
915
...evo ponekad kada imam tvrdu stolicu pogledam njegove emisije - face - pa mi zaista čine dobro, ali nikako da se otmem dojmu da se ne radi o bošnjaku već o srbinu muslimanske vjere jer samo srbin tako može mrziti nacionalno leglo iz kojeg je niknuo...što mislite o njemu kao novinaru jel on agitator muslimanske braće ili zapadnih vrijednosti tj. raspusnosti,seksualne izopačenosti,alkohola i svinjskih kremenadli...

Mr.Infinity

Poznat
Poruka
7.517
...evo ponekad kada imam tvrdu stolicu pogledam njegove emisije - face - pa mi zaista čine dobro, ali nikako da se otmem dojmu da se ne radi o bošnjaku već o srbinu muslimanske vjere jer samo srbin tako može mrziti nacionalno leglo iz kojeg je niknuo...što mislite o njemu kao novinaru jel on agitator muslimanske braće ili zapadnih vrijednosti tj. raspusnosti,seksualne izopačenosti,alkohola i svinjskih kremenadli...
Ime i prezime pišu se velikim početnim slovima. :rtfm: Pravopis sa Mr.Infinity.

medozarr

Veoma poznat
Poruka
11.968
Senad pokusava pokazati kako bi trebalo...Iskreno se bori da bude objektivan ali mu ne ide bas svaki put...Ponekad se opet suzdrzava da pohvali drugacije misljenje od misljenja njegovog korpusa i licno smatram da je na velikim mukama...Senad plus bi vec bio mustra za objektivnost i put ka Bosni, Bosanaca koji su je volili i volice je kao prije...Naravno potrajace to ...Spahic ipak treba biti, razumjeti i uciti...Nisu se svi muslimani predali gluposti ali ih srpski i hrvatski nacionalizam drzi zatvorene u jednom loncu, poklopljeni su i polako se dave...Isto je tako na spomenutim stranama i dok se pamet ne probudi i skine poklopce davicemo se ovako i hvaliti svoje lonce pod koje stranci loze...

Babalj

Primećen član
Poruka
979
Зашто неке локалне централнобосанске теме из неких вукојебина стављати на овај форум?

Ко је уопште тај Турчин?
Muslimanski novinar i sovinista vlasnik tv face
Ja ga znam od pocetka devedesetih kada je radio na tv sa
Pocetkom rata u prolece 92 istakao se u sirenju mrznje prema Srbima i rasplamsavanju ratnog pozara,dok rat nije ekslirao to je radio suptilno ali posle otvoreno je bljuvao mrznju sa tvsa kasnije bhtv
Ko ima dovoljno godina i ko je gledao 1992 tv sjeca se njegovih emisija prenos rata uzivo naprimer razgovor Murata Sabanovica i generala JNA Kukanjca kad Kukanjac poziva Murata da ne dize branu itd vecina ovih emisija se i danas moze naci na youtube

Babalj

Primećen član
Poruka
979
O je muslimanski nacionalist koji zeli da BIH postane muslimanska nacionalna drzava odnosno Bosnjaka kako se danas zovu i krije se iza gradjanske multikulti pirice jer grajdnska BIH nije nista drugo nego nacionalna drzava Muslimana

On zagovara politiku Alije Izetbegovica multikulti gradjansku muslimansku politiku

Kakvu je BiH zamišljao Alija Izetbegović, vidi se iz njegova govora Bošnjacima u Zenici 14. studenoga 1993. godine: “Moramo ovdje graditi jednu civiliziranu državu ili nemamo šansi. Dakle, ne čisto muslimansku državu ovdje napraviti. Mi to ne bismo trebali uraditi, iako će ona, kako se to kaže, via fakti biti to, jednostavno, drukčije ne može. To će biti ipak država u kojoj će biti 80% Muslimana i bit će onoliko muslimanska ili bošnjačka, kako hoćete, koliko je Francuska francuska unatoč tome što tamo ima, isto tako, Arapa 3 milijuna itd., ali to je francuska država i tu je Francuz predsjednik vlade i predsjednik republike i svi su ministri Francuzi i drukčije mu ne može da bude. Prema tome, mislim da ta činjenica, da će njih biti još po l0 postotaka jednih i drugih unutra, ne mijenja na stvari da narod koji je izborio tu državu ima sva prava koja, ne birajući, poštujući pravo onih njih kao manjina.”

https://www.vecernji.ba/vijesti/hvo...rni-instrumenti-opstanka-hrvata-u-bih-1161790

al bundy

Legenda
Poruka
59.860
Nije loš novinar u profesionalnom smislu al je ostrašćen kao većina Sarajevske čaršije ,verovatno bi bio dobar da se ne bavi nacionalnim temama i medjunacionalnim odnosima nego sportom , ekonomijom , dal je pravi burek sa mesom ili sa sirom,globalnim zagrevanjem , korona virusom i tako nekim temama , gde ne izbija velikbošnjački nacionalizam iz njega .

Emihs

Elita
Moderator
Poruka
24.004
Nije loš novinar u profesionalnom smislu al je ostrašćen kao većina Sarajevske čaršije ,verovatno bi bio dobar da se ne bavi nacionalnim temama i medjunacionalnim odnosima nego sportom , ekonomijom , dal je pravi burek sa mesom ili sa sirom,globalnim zagrevanjem , korona virusom i tako nekim temama , gde ne izbija velikbošnjački nacionalizam iz njega .
Мање више истина.Најјаче када Додика позове у емисију преко монитора.
То је комедија, то је БИХ земља крви, лудила и меда што би рекла наша Анђелина.
*ебу један другог и то траје,траје,траје...

Poruka
20.095
Зашто неке локалне централнобосанске теме из неких вукојебина стављати на овај форум?

Ко је уопште тај Турчин?
Zato što je taj kvazi Turčin još uvek deo okupacionog korpusa na srpskoj teritoriji
Oslobađanje nekada traje vekovima , čak i kad nije u percepciji trenutnog pokolenja .

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.