Quantcast

sto dalje to bolje

Poruka
4.478
Ima devojaka, ne kazem da nema. Ali jednostavno imam pravo da je zaboravim.
Objasnicu vam,

Bila je ljubav na prvi pogled, ne verujem da je prava.
Radili smo zajedno, uvredila me je, povredila. Nwsto smo se zakacili bili onda.

Izmedju nas nije bilo nicega ali je trajalo.
Ne zelim da je zbog nje, vec eto lepa romanticna prica. Jer za dve godine devojka je umislila da je proganjam, a ja sam to sve posmatrao nije li luda. Tj stvorila je pogresnu sliku o meni tako da mi nije niti jedamput za dve godine poslala poruku, a pitala se sto ne dodjem kod nje.
Jer je bila LOL sa mnom u vezi preko instagrama, oko pola godine smo radili zajedno, vatra je bila izmedju nas ali nista nije bilo sem instagrama :mrgreen:.

Hteo sam kada je odlazila zadnji dan da se ubijem zbog nje, pa mora da je verovatno zbog toga pomislila da sam bolesnik

Reko drug sto ne odes kod nje, zvace policiju to ludo ne idem tamo opet.

I onda s3 naljutila.

Pre neki dan je bila video sam je prvi put za dve godine te noci u radnji na ulazu. Pogledi u tami.
Stala je na ulaxu u radnju i smesila se.
I produzila dalje.
Kako i ne bi produzila dalje kad nisam je ni video jer ne vidim na daljinu. Tako da se ispostavilo kao da je ne poznajem.
I sada ciji je potez?
Pa da me zeli javila bi mi se, ne bi pokazivala sarkazam i predstavljala sebe najgorem mogucem svetu. Ili bi bi poslala poruku.

Sada kao ja moram da odem tamo jer mi se kao "vratila" posle dve godine.

Voleli smo se dok smo radili ali to je neobjasnjivo izmedju nas nije bilo ni-ce-ga. 😂

Ona se nije udavala, rekoh drugu da znam 8 ja da nije za mene.
I odma je dotrcala kroz dva tri dana.
Ali da kupuje robu, nije se cak ni javila.
To samo potvrdjuje sta misli o meni, da sam malouman.

I sada kao ja se trebam boriti za nju? Nista nije bilo izmedju nas i aj cao?

Mozda je bila samo da vidi moju reakciju? Blesava i sasava devojka.
Ja sam ozbiljan. Neka mi da povod da nije takva kakvom se predstavlja.

Povredila me je bila jako... donekle sam i sam kriv.
Nije ona kurrrrva, i ne sme biti. Ni jedna zena.
Zelim joj da je srecna, ali sto dalje od mene brate.

Sada zene treba da preuzmu incijativu na osnovu ove price?

ili ova stvarno misli da sam jos zaljubljen u nju, jer je uobrazena i to jako, jeste slatka lepa inteligentna, ali iz nekog razloga nece da mi se javi.

Sa druge strane, kako mi muskarc8 smo svinje, mi ocas posla resimo to, odma druga devohka i gotovo :)

al zao mi je nje, sta ako je u sekti nekoj?

Cak je pricala i svojima o meni, i babi 8 tati, tata joj s3 zamalo nije umesao da je ostavim na miru, a nisam je ni takao.
I sad\ je dosla s\ tatom, kad\ me j3 video da radim i ja tu brze bolje je zapalio cigaru i setao oko moje radnje gde radim.

Majke mi samo neka me ostavi ta devojka na miru 😂 necu silom da se zenim 😂 ko policajac s petlovog brda kad su ga kidnapovali braca 😂

i bas mi je drago da ima nekog :)
Ali red bi bio ipak da mi se javi a ne da izigrava kao da sam dusevni bolesnik
slusa severinu i turbo folk

Romanticna prixa, za dan zaljubljenih sam joj poslao belu ruzu taksijem, na incijativu koleginice koja sa njom je radila.

Dobra je ona malo sasava ali ok :) boze moj samo da nije u sekti.

Ali ne nameravam nista da preduzimam vec da nadjem normalnu :)
ima jedna plave oci brate, planine s3 sa nebom oslikavaju njima :)

Cak sam sam razmisljao da joj ne prodje to tek tako, razgovarao sam i sa urednikom vecernjih novosti i blica. Ponudili su mi rubriku zena. ali hocu naslovnu stranu u blicu ne rubriku ako dobro uredim pric7 romance :)

Upoznali smo se tako, sto je usla u radnju i osmehnula mi se :)

dalje sam prebacen posle gde je i ona radila i bla blai bla :) i bla :)

Poruka
4.478
a brate ne mogu tek tako da joj posaljem poruku nismo se videli dve godine i sada ce ispasti da ja mislim na nju, ma neka se hebe sta mi se ne javlja ku*** sta glumi neku ribu
😂
nece me uhvatiti u mrezu meni je moj deda davno govorio ozenices madjaricu e pa nece da moze deda, deda ko si ti majke ti neki prorok 😂
e zato teram inat ne njoj vec dedi!

Poruka
4.478
Ona je znatizeljna. Nista vise. Zbog mog slabog vida nisam odma skontao da je to bila ona i smesila mi se raspustene kose. I bila je kod vrata a ja skroz na drugom delu radnje. I noc je bila, gledali smo se tako tj ja sam razaznavao lik iz daljine jedno 5-6 sekundi.
Krenula je dalje, ja sam krenuo za njom nije me videla, da vidim ko je to.
Video sam njena ledja i kako idw u drugu radnju.

Kasnije sam saznao da je to ipak bila ona jer je izbacila sliku na instagramu iz te radnje, probavala je odecu neku.

Cudno je to kroz dva tri dana da je dosla, nakon sto je saznala da sam rekao da nije za mene.

Ali sve izgleda i upucuje na to, posvadjao sam se sa sefom i dobio otkaz, tako da ko zna kada cemo se opet sresti i gde :)

Znam gde se ona nalazi nije daleko.
Ali nije ona za mene.

Manastirka

Poznat
Poruka
7.041
Ima devojaka, ne kazem da nema. Ali jednostavno imam pravo da je zaboravim.
Objasnicu vam,

Bila je ljubav na prvi pogled, ne verujem da je prava.
Radili smo zajedno, uvredila me je, povredila. Nwsto smo se zakacili bili onda.

Izmedju nas nije bilo nicega ali je trajalo.
Ne zelim da je zbog nje, vec eto lepa romanticna prica. Jer za dve godine devojka je umislila da je proganjam, a ja sam to sve posmatrao nije li luda. Tj stvorila je pogresnu sliku o meni tako da mi nije niti jedamput za dve godine poslala poruku, a pitala se sto ne dodjem kod nje.
Jer je bila LOL sa mnom u vezi preko instagrama, oko pola godine smo radili zajedno, vatra je bila izmedju nas ali nista nije bilo sem instagrama :mrgreen:.

Hteo sam kada je odlazila zadnji dan da se ubijem zbog nje, pa mora da je verovatno zbog toga pomislila da sam bolesnik

Reko drug sto ne odes kod nje, zvace policiju to ludo ne idem tamo opet.

I onda s3 naljutila.

Pre neki dan je bila video sam je prvi put za dve godine te noci u radnji na ulazu. Pogledi u tami.
Stala je na ulaxu u radnju i smesila se.
I produzila dalje.
Kako i ne bi produzila dalje kad nisam je ni video jer ne vidim na daljinu. Tako da se ispostavilo kao da je ne poznajem.
I sada ciji je potez?
Pa da me zeli javila bi mi se, ne bi pokazivala sarkazam i predstavljala sebe najgorem mogucem svetu. Ili bi bi poslala poruku.

Sada kao ja moram da odem tamo jer mi se kao "vratila" posle dve godine.

Voleli smo se dok smo radili ali to je neobjasnjivo izmedju nas nije bilo ni-ce-ga. 😂

Ona se nije udavala, rekoh drugu da znam 8 ja da nije za mene.
I odma je dotrcala kroz dva tri dana.
Ali da kupuje robu, nije se cak ni javila.
To samo potvrdjuje sta misli o meni, da sam malouman.

I sada kao ja se trebam boriti za nju? Nista nije bilo izmedju nas i aj cao?

Mozda je bila samo da vidi moju reakciju? Blesava i sasava devojka.
Ja sam ozbiljan. Neka mi da povod da nije takva kakvom se predstavlja.

Povredila me je bila jako... donekle sam i sam kriv.
Nije ona kurrrrva, i ne sme biti. Ni jedna zena.
Zelim joj da je srecna, ali sto dalje od mene brate.

Sada zene treba da preuzmu incijativu na osnovu ove price?

ili ova stvarno misli da sam jos zaljubljen u nju, jer je uobrazena i to jako, jeste slatka lepa inteligentna, ali iz nekog razloga nece da mi se javi.

Sa druge strane, kako mi muskarc8 smo svinje, mi ocas posla resimo to, odma druga devohka i gotovo :)

al zao mi je nje, sta ako je u sekti nekoj?

Cak je pricala i svojima o meni, i babi 8 tati, tata joj s3 zamalo nije umesao da je ostavim na miru, a nisam je ni takao.
I sad\ je dosla s\ tatom, kad\ me j3 video da radim i ja tu brze bolje je zapalio cigaru i setao oko moje radnje gde radim.

Majke mi samo neka me ostavi ta devojka na miru 😂 necu silom da se zenim 😂 ko policajac s petlovog brda kad su ga kidnapovali braca 😂

i bas mi je drago da ima nekog :)
Ali red bi bio ipak da mi se javi a ne da izigrava kao da sam dusevni bolesnik
slusa severinu i turbo folk

Romanticna prixa, za dan zaljubljenih sam joj poslao belu ruzu taksijem, na incijativu koleginice koja sa njom je radila.

Dobra je ona malo sasava ali ok :) boze moj samo da nije u sekti.

Ali ne nameravam nista da preduzimam vec da nadjem normalnu :)
ima jedna plave oci brate, planine s3 sa nebom oslikavaju njima :)

Cak sam sam razmisljao da joj ne prodje to tek tako, razgovarao sam i sa urednikom vecernjih novosti i blica. Ponudili su mi rubriku zena. ali hocu naslovnu stranu u blicu ne rubriku ako dobro uredim pric7 romance :)

Upoznali smo se tako, sto je usla u radnju i osmehnula mi se :)

dalje sam prebacen posle gde je i ona radila i bla blai bla :) i bla :)
Jao, jako... si konfuzan. Mislim da se žene razbeže čim otvoriš usta.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.