Stigle dramatične informacije: Zvicer se nalazi u Crnoj Gori, postoji visok bezbednosni rizik

Pilgrim

Veoma poznat
Poruka
11.995
Bezbednosno-informativna agencija (BIA) oglasila se zvaničnim saopštenjem kojim savetuje predsednika Srbije Aleksandra Vučića da ne ide u Crnu Goru.

"Iz razloga od najviše važnosti za poslove poverene Bezbednosno informativnoj agenciji saopštavamo da je neophodno da se oglasimo da je zbog neprijateljskog delovanja stranih službi i kriminalnih klanova u Crnoj Gori, od strane Bezbednosno-informativne agencije zvanično savetovano Predsedniku Republike Srbije da ne putuje u Crnu Goru jer je ustanovljeno postojanje visokog bezbednosnog rizika", navode iz BIA i dodaju:

"Prema našim operativnim saznanjima, Radoje Zvicer, vođa Kavačkog klana, nalazi se u Crnoj Gori. Suprotno svim pravilima profesije i odgovornog odnosa, bezbednosna procena koja je više puta tražena od službe domaćina skupa u Crnoj Gori nije nam dostavljena".
Podsetimo, predsednik Vučić bi trebalo sutra i prekosutra da učestvuje na Samitu EU i Zapadnog Balkana u Tivtu.
 
1780520834329.png
 
Predsjednik Demokratske narodne partije Milan Knežević kazao je za Informer televiziju da bi nedolazak Aleksandra Vučića u Crnu Goru bila loša poruka.

– Nije nikakva tajna da se Radoje Zvicer nalazi u Crnoj Gori i da postoje oblasti u Crnoj Gori u Katunskoj nahiji gde policija ne sme da dođe – rekao je Knežević za Informer televiziju.
 
Knežević se osvrnuo i na događaje sa aerodroma u Tivtu, kada je 87 putnika iz Srbije maltretirano i na kraju vraćeno u Srbiju.

– Znajući da nije došlo ni do kakve reformi u crnogorskoj službi ali u upravi policiji samo zato što imaju tetovaže i što su nabildovani. Ako bi se gledalo po tome, Srbija bi trebalo da zabrani ulazak za 80 odsto Crnogoraca. Ako je to krivično djelo i ako je to tretirano krivičnim zakonom, onda su ti ljudi trebalo da budu uhapšeni. Objašnjenje da je neko tetoviran i da ide u teretanu i da to predstavlja bezbjednost Crne Gore, onda sam ja zabrinut za Crnu Goru – kaže Knežević.

„Mnogi bi se radovali da se Aleksandar Vučić ne pojavi u Tivtu“, naveo je Knežević.
 
On je kazao da opasnost nikada nije ni prestajala imavši u vidu šta se dogodilo u poslednjih godinu – godinu ipo dana.

„Imali smo informacije da su mnogi klanovi i DPS-ove tajkunske firme bile uključene u blokade i proteste u Srbiji. Većina tih ljudi ne zna ko je finansirao te procese i ko ih je organizovao. A pogledajte ko je podržao proteste iz Crne Gore. Opasnost je intenzivna ne samo u Crnoj Gori nego i u Srbiji. Crna Gora je uspjela da izveze i Kavčane i Škaljare u Srbiju, Evropu i širom meridijana a Vučić im je glavni target. Njegovim dolaskom u Crnu Goru oni bi vjerovatno probali da urade nešto a tiče se njegove bezbjednosti. Ali vjerujem da ljudi koji ga obezbjeđuju da su uzeli u obzir sve ovo. Vjerujem da će ljudi koji čuvaju Vučića najbolje znati šta da urade a tiče se vožnje žičarom Kotor-Lovćen i večeru na Njegušima“, naveo je Knežević.

Dodao je da će sjutra kada bude bilo obraćanje medijima da će se vidjeti ko će dobiti najviše pitanja.
 
Sunce ti žarko, samo u poslednje dve nedelje on je:
- poveo batinaše sa sobom na međunarodni susret u susednu državu
- imao kolaps vodosnabdevanja i snabdevanja strujom u velikom delu Srbije - nije se oglasio tj. počešao
- imao je izlivanje kanalizacije na aerodromu, nije se oglasio
- banerom ugrozio zaštićene ptice
- imao ubistvo u kafani rođenog brata
- smarao po televizijama patetikom kako je doabr i kako voli ptice....
- vodio Azdejkovića u Kinu
:rotf:
Ispadi koje Vučić napravi za dve nedelje dana, Boris nije uspeo za dva mandata... :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Sunce ti žarko, samo u poslednje dve nedelje on je:
- poveo batinaše sa sobom na međunarodni susret u susednu državu
- imao kolaps vodosnabdevanja i snabdevanja strujom u velikom delu Srbije - nije se oglasio tj. počešao
- imao je izlovanje kanalizacije na aerodromu, nije se oglasio
- banerom ugrozio zaštićene ptice
- imao ubistvo u kafani rođenog brata
- smarao po televizijama patetikom kako je doabr i kako voli ptice....
:rotf:
Ispadi koje Vučić napravi za dve nedelje dana, Boris nije uspeo za dva mandata... :mrgreen:
i tebi je smijesno sve ovo?
 
Sunce ti žarko, samo u poslednje dve nedelje on je:
- poveo batinaše sa sobom na međunarodni susret u susednu državu
- imao kolaps vodosnabdevanja i snabdevanja strujom u velikom delu Srbije - nije se oglasio tj. počešao
- imao je izlovanje kanalizacije na aerodromu, nije se oglasio
- banerom ugrozio zaštićene ptice
- imao ubistvo u kafani rođenog brata
- smarao po televizijama patetikom kako je doabr i kako voli ptice....
:rotf:
Ispadi koje Vučić napravi za dve nedelje dana, Boris nije uspeo za dva mandata... :mrgreen:
Za vreme Tadića uvek bilo dosadno. Narod je hteo akciju.
 

Back
Top