Stigao mi e mail

cenim da je zbog toga da moze da mu namesti kako je on neodgovoran i kao razlog za razvod da navede prevaru...hoce da rasna pudla pripadne njoj...:think:
A da, hoce i zbog para, to sam zaboravioa

Onda nista, hvala na pokusaju, dobar ovaj sokic, jel cedjena?
Pa ja volim u hladnu vodu pola limuna, na vrh kasicice kurkume i malo meda, probaj, dobro je za umor
 
Pa dobro RKO, u pravu je Ziks. Od svih porukica ti ostavi ovu u stilu Lepote Poroka.
Mislim da nije pitanje sta oni zele, vec ti?

Ćao kako si !

Šta radiš!

Ćao ćao !

To se svakako odmah briše

Stvarno pročitam , gde ima više od dve rečenice


Ta poruka me malo šokirala

A i žika mi malo ide na živce i ima ružno mišljenje o ženama

Odma se vidi ?‍♀️
 
Ćao kako si !

Šta radiš!

Ćao ćao !

To se svakako odmah briše

Stvarno pročitam , gde ima više od dve rečenice


Ta poruka me malo šokirala

A i žika mi malo ide na živce i ima ružno mišljenje o ženama

Odma se vidi ?‍♀️
A meni nije jasno, kad smo o zenama i muskqrcima, sta ocekujes da ti napise? Da te zna iz predhodnog zivota ali malo vaj faj hebe? Mislim, bas cesto cujem kako se zene zale kako muskarci nisu mastoviti, a meni odmah padne na pamet, kako one mozda nisu preterano inspirativne.
 
Zamisli tako lik na dejting sajtovima, lista profile i svakoj cije mu se oci dopadne, sedne, iskljuci svetlo, upali stonu lampu, pisaca i krene da sastavlja ljubavno pismo, posebno napisano po zeljama, temperamentu, tipu licnosti, zodijaku, omiljenoj boji svake ponaosob.
I onda, kao, ja volim iskrene muskarce.
Pa taj sa cao, sta ima je iskren hahah
 
Ali vrte nam se na tim sajtovima za upoznavanje jedne te iste price koje ponovis sto puta.
Nekako, kad upoznas coveka uzivo jos i mozes da se uhvatis za neku temu.
Mislim, ja sam dosadna preko neta zlo, jer me mrzi stalno iste info da dajem, uzivo se jos i potrudim da ispostujem coveka.
 

Back
Top