Stigao mi e mail

Calla Zantedeschia

Buduća legenda
Poruka
27.307
cenim da je zbog toga da moze da mu namesti kako je on neodgovoran i kao razlog za razvod da navede prevaru...hoce da rasna pudla pripadne njoj...:think:
A da, hoce i zbog para, to sam zaboravioa

Onda nista, hvala na pokusaju, dobar ovaj sokic, jel cedjena?
Pa ja volim u hladnu vodu pola limuna, na vrh kasicice kurkume i malo meda, probaj, dobro je za umor

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
38.588
Ćao kako si !

Šta radiš!

Ćao ćao !

To se svakako odmah briše

Stvarno pročitam , gde ima više od dve rečenice

Ta poruka me malo šokirala

A i žika mi malo ide na živce i ima ružno mišljenje o ženama

Odma se vidi ?‍♀️
A meni nije jasno, kad smo o zenama i muskqrcima, sta ocekujes da ti napise? Da te zna iz predhodnog zivota ali malo vaj faj hebe? Mislim, bas cesto cujem kako se zene zale kako muskarci nisu mastoviti, a meni odmah padne na pamet, kako one mozda nisu preterano inspirativne.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
38.588
Zamisli tako lik na dejting sajtovima, lista profile i svakoj cije mu se oci dopadne, sedne, iskljuci svetlo, upali stonu lampu, pisaca i krene da sastavlja ljubavno pismo, posebno napisano po zeljama, temperamentu, tipu licnosti, zodijaku, omiljenoj boji svake ponaosob.
I onda, kao, ja volim iskrene muskarce.
Pa taj sa cao, sta ima je iskren hahah

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.