NovaIsta
Legenda
- Poruka
- 51.033
prica mi drugarica o njenoj pokojnoj babi i drugom muzu (znaci, nije joj deda)
kaze ta baba:
"moj steva je gazda u kuci, uvek! on kad se probudi, ja mu na posluzavniku donesem med, vodu, kafu i rakicu. kao prava zena. i posluzim ga i onda mu kazem- e slusaj me sad, stevo.."
i krene sa planom i programom za taj dan
i sve druge stvari, "moj steva je gazda u kuci", a sve mu ona diriguje.
muskarci bre, eto taj steva vozio traktor ova mu otvarala kapiju, al vozio je onda kada mu je rekla, vozio onuda kuda mu je rekla, uradio je ono sto mu je rekla, a ona krotko otvarala kapiju, drzeci ga u iluziji da je on neki faktor u celoj prici..
e sad...ajte kazite nesto
kaze ta baba:
"moj steva je gazda u kuci, uvek! on kad se probudi, ja mu na posluzavniku donesem med, vodu, kafu i rakicu. kao prava zena. i posluzim ga i onda mu kazem- e slusaj me sad, stevo.."
i krene sa planom i programom za taj dan

i sve druge stvari, "moj steva je gazda u kuci", a sve mu ona diriguje.
muskarci bre, eto taj steva vozio traktor ova mu otvarala kapiju, al vozio je onda kada mu je rekla, vozio onuda kuda mu je rekla, uradio je ono sto mu je rekla, a ona krotko otvarala kapiju, drzeci ga u iluziji da je on neki faktor u celoj prici..
e sad...ajte kazite nesto







