"stevo, ti si gazda u kucu.."

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
prica mi drugarica o njenoj pokojnoj babi i drugom muzu (znaci, nije joj deda)

kaze ta baba:
"moj steva je gazda u kuci, uvek! on kad se probudi, ja mu na posluzavniku donesem med, vodu, kafu i rakicu. kao prava zena. i posluzim ga i onda mu kazem- e slusaj me sad, stevo.."
i krene sa planom i programom za taj dan:)

i sve druge stvari, "moj steva je gazda u kuci", a sve mu ona diriguje.

muskarci bre, eto taj steva vozio traktor ova mu otvarala kapiju, al vozio je onda kada mu je rekla, vozio onuda kuda mu je rekla, uradio je ono sto mu je rekla, a ona krotko otvarala kapiju, drzeci ga u iluziji da je on neki faktor u celoj prici..

e sad...ajte kazite nesto:)
 
prica mi drugarica o njenoj pokojnoj babi i drugom muzu (znaci, nije joj deda)

kaze ta baba:
"moj steva je gazda u kuci, uvek! on kad se probudi, ja mu na posluzavniku donesem med, vodu, kafu i rakicu. kao prava zena. i posluzim ga i onda mu kazem- e slusaj me sad, stevo.."
i krene sa planom i programom za taj dan:)

i sve druge stvari, "moj steva je gazda u kuci", a sve mu ona diriguje.

muskarci bre, eto taj steva vozio traktor ova mu otvarala kapiju, al vozio je onda kada mu je rekla, vozio onuda kuda mu je rekla, uradio je ono sto mu je rekla, a ona krotko otvarala kapiju, drzeci ga u iluziji da je on neki faktor u celoj prici..

e sad...ajte kazite nesto:)

Mrzelo ga je da razmislja sta prvo da izore,a kinta mu je trebala da odrzava jos jednu bakicu:p
Aj sad ti:manikir:
 
prica mi drugarica o njenoj pokojnoj babi i drugom muzu (znaci, nije joj deda)

kaze ta baba:
"moj steva je gazda u kuci, uvek! on kad se probudi, ja mu na posluzavniku donesem med, vodu, kafu i rakicu. kao prava zena. i posluzim ga i onda mu kazem- e slusaj me sad, stevo.."
i krene sa planom i programom za taj dan:)

i sve druge stvari, "moj steva je gazda u kuci", a sve mu ona diriguje.

muskarci bre, eto taj steva vozio traktor ova mu otvarala kapiju, al vozio je onda kada mu je rekla, vozio onuda kuda mu je rekla, uradio je ono sto mu je rekla, a ona krotko otvarala kapiju, drzeci ga u iluziji da je on neki faktor u celoj prici..

e sad...ajte kazite nesto:)

kul :D
 
prica mi drugarica o njenoj pokojnoj babi i drugom muzu (znaci, nije joj deda)

kaze ta baba:
"moj steva je gazda u kuci, uvek! on kad se probudi, ja mu na posluzavniku donesem med, vodu, kafu i rakicu. kao prava zena. i posluzim ga i onda mu kazem- e slusaj me sad, stevo.."
i krene sa planom i programom za taj dan:)

i sve druge stvari, "moj steva je gazda u kuci", a sve mu ona diriguje.

muskarci bre, eto taj steva vozio traktor ova mu otvarala kapiju, al vozio je onda kada mu je rekla, vozio onuda kuda mu je rekla, uradio je ono sto mu je rekla, a ona krotko otvarala kapiju, drzeci ga u iluziji da je on neki faktor u celoj prici..

e sad...ajte kazite nesto:)

novkice, sve je receno,
baba je moj idol.
 
prica mi drugarica o njenoj pokojnoj babi i drugom muzu (znaci, nije joj deda)

kaze ta baba:
"moj steva je gazda u kuci, uvek! on kad se probudi, ja mu na posluzavniku donesem med, vodu, kafu i rakicu. kao prava zena. i posluzim ga i onda mu kazem- e slusaj me sad, stevo.."
i krene sa planom i programom za taj dan:)

i sve druge stvari, "moj steva je gazda u kuci", a sve mu ona diriguje.

muskarci bre, eto taj steva vozio traktor ova mu otvarala kapiju, al vozio je onda kada mu je rekla, vozio onuda kuda mu je rekla, uradio je ono sto mu je rekla, a ona krotko otvarala kapiju, drzeci ga u iluziji da je on neki faktor u celoj prici..

e sad...ajte kazite nesto:)
Па шта сад да кажемо кад смо остали без текста? :lol:
 
prica mi drugarica o njenoj pokojnoj babi i drugom muzu (znaci, nije joj deda)

kaze ta baba:
"moj steva je gazda u kuci, uvek! on kad se probudi, ja mu na posluzavniku donesem med, vodu, kafu i rakicu. kao prava zena. i posluzim ga i onda mu kazem- e slusaj me sad, stevo.."
i krene sa planom i programom za taj dan:)

i sve druge stvari, "moj steva je gazda u kuci", a sve mu ona diriguje.

muskarci bre, eto taj steva vozio traktor ova mu otvarala kapiju, al vozio je onda kada mu je rekla, vozio onuda kuda mu je rekla, uradio je ono sto mu je rekla, a ona krotko otvarala kapiju, drzeci ga u iluziji da je on neki faktor u celoj prici..

e sad...ajte kazite nesto:)

iz pozicije matore udavače u kojoj se snalaziš, mislim da ti Steva što pre treba....makar bio i gazda u kući
 
1696680-lady-sitting-on-steps-agents-an-pillar.jpg


ova je raskrstila s predrasudama i nju glava više ne boli
 
prica mi drugarica o njenoj pokojnoj babi i drugom muzu (znaci, nije joj deda)

kaze ta baba:
"moj steva je gazda u kuci, uvek! on kad se probudi, ja mu na posluzavniku donesem med, vodu, kafu i rakicu. kao prava zena. i posluzim ga i onda mu kazem- e slusaj me sad, stevo.."
i krene sa planom i programom za taj dan:)

i sve druge stvari, "moj steva je gazda u kuci", a sve mu ona diriguje.

muskarci bre, eto taj steva vozio traktor ova mu otvarala kapiju, al vozio je onda kada mu je rekla, vozio onuda kuda mu je rekla, uradio je ono sto mu je rekla, a ona krotko otvarala kapiju, drzeci ga u iluziji da je on neki faktor u celoj prici..

e sad...ajte kazite nesto:)

pa to je to, da
 
Back
Top