Steroidi

Da li sme zena od 74godine da uzme DECU DURABOLIN

Osteoporoza? Ima mnogo nezeljenih dejstva, a pitanje je da li je ikome pomogao kod osteoporoze.
Trebalo bi da pita svog lekara jer on zna koje lekove uzima i da li je uopste moguce da godinu dana
bez ikakvih posledica uzima ovaj anabolik.
 
Ne radi se samo o ostoporozi. Nego o tome da je zena slaba i nema apetita.pitao sam mnoge lekare i niko ne zna . Odgovor je TO JE ZASTAREO LEK. i to je to. Zato se raspitujem ovde ali koliko vidim ista stvar. Niko nista ne zna. Moja majka je uzimala taj lek . Imala je oko 45 godine. I bilo joj je jako bolje. Hvala
 
Znas kako, lek se daje u skladu sa klinickom slikom i dijagnozom. Ne mozemo mi na forumu da procenimo da li je takav lek za nekog koga ne poznajemo i nismo upuceni u performans status i uzrok slabosti.
U svakom slucaju, nije lek za igranje i mora doktor da ga dozira.
 
Znas kako, lek se daje u skladu sa klinickom slikom i dijagnozom. Ne mozemo mi na forumu da procenimo da li je takav lek za nekog koga ne poznajemo i nismo upuceni u performans status i uzrok slabosti.
U svakom slucaju, nije lek za igranje i mora doktor da ga dozira.
Slazem se ,ali ja sam ti koristio i jos mnogo ljudi u tererani i nikom nista nije falilo i od mog drugara majka i svima je bilo bolje . Ojacali su i opiravili se ....
 
Slazem se ,ali ja sam ti koristio i jos mnogo ljudi u tererani i nikom nista nije falilo i od mog drugara majka i svima je bilo bolje . Ojacali su i opiravili se ....

To uopste nije lek jer ne leci nista, to je doping, a zabranjeno je da ga sportisti uzimaju, eventualno se preporucuje
zenama posle meno pauze, ali ni za to nema validnih rezultata, jedini benefit bi mogao da bude da ta zena od 74 godina
dobije muski glas ( koji ostaje takav i kad prestane sa "terapijom" steroida), da joj pritisak ode na 200/120,
da osteti jetru, da dobije dlake na licu, i svasta nesto uz to, tako da ja to svojoj majci nikako ne bih preporucivala.
Uostalom neka pita svog lekara, mozda i ginekologa da li da to uzima sa svojih 74 godina.
To uzimaju bodi bilderi, koliko im to vrshi poso ja ne znam, ali starim ljudima moze samo da smeta.
 
Poslednja izmena:
To i dalje ne znači da je lek bezazlen i da može svako tek tek tako da ga uzima.
lek je bezazlen . Veca je verovatnoca da val lupi auro na prsackom nego da od vam fali nesto od tog leka. Koliko ja vidim i koliko sam pitao lekara vecina i ne zna da postoji taj lek s kamo li cemu sluzi..strasno
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne postoji bezazlen lek, molim te da ne širiš dezinformacije.

A informacije o tom leku mogu se izguglati za bukvalno 1 sec, ako SVAKO pismen može da sazna o njemu dovoljno, teško da lekari znaju manje.
 
Slazem se ,ali ja sam ti koristio i jos mnogo ljudi u tererani i nikom nista nije falilo i od mog drugara majka i svima je bilo bolje . Ojacali su i opiravili se ....
Jesi siguran da ti nije ništa falilo?
Ako nisi, proveri spremogram.

Steroidni hormoni su dušu dali da dovedu do atrofije testisa i steriliteta, kod vas muškaraca.
Razvijete mišiće, a ostanete bez potomstva i to sopstvenom krivicom.
 
A sto da ne . Ja samo tvrdim fa doktori nenaju pojma.

Сви билдери то тврде.

Није то тако једноставно.

Истина је да лекари нису у'ватили Бога за муда, као што мисле, и истина је да се у многе области медицине не разумеју довољно, али тврдити да лекари немају појма, то није баш исправно.
 
Ja nisam bilder. Daleko od toga. Trenirao sam kao klinac. Nego kazem iz svog iskustva i iskustva svojih prijatelja. I dalje tvrdim da nemaju pojma. 1 zna nesto a 1000 ne znaju .
 
Сви билдери то тврде.

Није то тако једноставно.

Истина је да лекари нису у'ватили Бога за муда, као што мисле, и истина је да се у многе области медицине не разумеју довољно, али тврдити да лекари немају појма, то није баш исправно.

Nije da samo nije ispravno nego je cist bezobrazluk. Na svetu ima sigurno nekoliko miliona raznih lekova pod raznim
imenima ( i ovaj "njegov" ima neki sastojak po kome je eventualno prepoznatljiv) i uopste nije posao ni duznost lekara
da se bavi farmakologijom jer za to postoje druge grane medicine. Ovaj je lekar mogao da pogleda u komp ali to moze i covek
koji pita i zasto bi on zanemario svoje pacijente tragajuci za nekim testerontskim inekcijama?
 

Back
Top