Step out of line, ladies.

Smešno je da se neko, ko je u startu pogrešno napisao određene reči na engleskom, poziva na znanje engleskog kao merilo po kojem ćemo prepoznati vrednosti posta.
Ahahaha znala sam da će doći takav komentar.
Zašto dobijaš ospice, šta je tu toliko strašno?
Nisam ja sujetna, teme su tu da se komenterišu svakojako.
Meni je istina jasna ki dan. Svetlost pobeđuje.
 
Zahvaljujuci feminizmu mozes da budes sto zelis, to sto jesi.
Ni ja ne volim da lijepim na sebe nikakve etikete, niti da se svrstavam. Ne iz bilo kakvog straha, nego mi je to bezveze.
Ja samo mislim da postoji potreba da se priča o nekim stvarima.
Apsolutna je nepravda da za isti posao žena dobije manju platu.
Apsolutna je nepravda da se siluju žene u Indiji i da je to kao sad normalno.
Apsolutna je nepravda da moram da se smeškam i da postoje dvostruki standardi za sina i ćerku.
Apsolutna je nepravda da se žene biju, a biju se.
I to svi znamo. Ne znam što nekom smeta da se o tome priča. Pričamo o svemu.
Mnogo, mnogo nepravdi tu ima. Mnogo od te nepravde udara i na muški rod, al' oni se ne bune. Pitam se zašto. Mehehe
 
A najgori tip žene su one koje pod pritiskom pređu na "mušku stranu", vređaju druge žene i misle da su posebne i jake. I pretvore se u muškarca i imaju drugove umesto drugarica, kurtališu se emocija. Bič pliz!
Takozvane "pick mes" :D

Vidite momci kako sam kul, pijem pivo sa vama, gledam fudbal, hvalim se time da imam "muški mozak", depiliram p.ičku na golo da mužu budu lakše, i krindžujem na feminizam iako mi je omogućio sve u čemu danas uživam ne razmišljajući dva put', pick me, pick me, pick meeeee

:D
 
Ja samo mislim da postoji potreba da se priča o nekim stvarima.


pricajmo o kvotama za zaposljavanje zena u javnom sektoru gde bez obzira na kvalifikacije i sposobnosti mora biti zastupljen tacno odredjen % zenskog kadra. mada ti verovatno mislis da to nije nepravda, da je to skroz ok jer je tvoj pradeda tretirao tvoju prababu ko marvu i da to treba naplatiti od svih muskaraca danasnjice.

Apsolutna je nepravda da za isti posao žena dobije manju platu.

pa i ne dobija


Apsolutna je nepravda da se siluju žene u Indiji i da je to kao sad normalno.

ovo kao sto vidis nije indija


Apsolutna je nepravda da moram da se smeškam i da postoje dvostruki standardi za sina i ćerku.

to vidi sa tvojim tatom i mamom. osim ako mislis da ti je neko ovde tata?


Apsolutna je nepravda da se žene biju, a biju se.

biju se i muskarci. medjutim muskarci nemaju taj luksuz da salju zene u zatvor na rec. zene imaju. ali ti sigurno mislis da ni to nije nepravda jer 'su zene potlacene bile milenijumima' i sada muskarci koji nikoga ne tlace treba da plate zenama koje niko nije tlacio.


I to svi znamo. Ne znam što nekom smeta da se o tome priča. Pričamo o svemu.

pricajmo o rudnicima. koji % zena radi tamo?


Mnogo, mnogo nepravdi tu ima.

rekla ti sanja marinkovic?




ovo ti je odlicno sumiralo temilicu
 
pricajmo o kvotama za zaposljavanje zena u javnom sektoru gde bez obzira na kvalifikacije i sposobnosti mora biti zastupljen tacno odredjen % zenskog kadra. mada ti verovatno mislis da to nije nepravda, da je to skroz ok jer je tvoj pradeda tretirao tvoju prababu ko marvu i da to treba naplatiti od svih muskaraca danasnjice.



pa i ne dobija




ovo kao sto vidis nije indija




to vidi sa tvojim tatom i mamom. osim ako mislis da ti je neko ovde tata?




biju se i muskarci. medjutim muskarci nemaju taj luksuz da salju zene u zatvor na rec. zene imaju. ali ti sigurno mislis da ni to nije nepravda jer 'su zene potlacene bile milenijumima' i sada muskarci koji nikoga ne tlace treba da plate zenama koje niko nije tlacio.




pricajmo o rudnicima. koji % zena radi tamo?




rekla ti sanja marinkovic?





ovo ti je odlicno sumiralo temilicu
1. Što se tiče kvalifikacija koliko znam ženska deca pre završe fakultet, sa boljim prosekom a šta se posle desi, pričajmo.
2. Da, dobija i to ne samo u Srbiji koja je banana stejt. Pa ti vidi.
3. Nemam brata, imam sestru, ali imam prijatelje. Tako da fora udaranja na lične oslonce fejlovala, a fejlovala bi svakako.
4. Nije Indija hvala Bogu, ali to mene ne sprečava da osećam empatiju prema ženama u Indiji. Kao što ja nikog ne pipkam kao slučajno tako mene pipkaju kao slučajno. I sad ja treba da pravim scene? Nije problem. ;)
5. Biju se muškarci u manjoj meri i niko ne priča o dominaciji žena nad muškarcima.
6. Mogle bi žene da rade u rudniku. Izvini, srećo, što moja ambicija nije da radim u rudniku ili vozim autobus jer imam daleko veće kapacitete, tako kao što ni mnogi muškarci nemaju ambiciju da rade u rudniku. I ako posao oko kuće i dece vredi podjenako, ako ne i više, od rada u rudniku. A nije plaćen, i žena nema novac za svoj posao i samim tim nema svoju slobodu.
7. Fora sa Sanjom Marinković mi je smešna. Ne pratim rad, međutim ne vređa me. Kapiram da ona zarađuje i ima više mogućnosti i zanimljiviji život od tebe, tako da bič pliz.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top