stelovanje stampaca

NE-Pismena

Zainteresovan član
Poruka
315
ako tema postoji izvinjavam se-nisam je mogla naci
Vec satima pokusavam ovaj glupi stampac HP 1018
koji je radio normalno jedno vreme, da podesim da mi stampa preko celog lista
i to fontom(ako vec ne mogu da biram font)
fontom kojim je ispisano na ekranu
dakle ..da stampa kao sto ja vidim na ekranu
kako se to podesava?
 
ako tema postoji izvinjavam se-nisam je mogla naci
Vec satima pokusavam ovaj glupi stampac HP 1018
koji je radio normalno jedno vreme, da podesim da mi stampa preko celog lista
i to fontom(ako vec ne mogu da biram font)
fontom kojim je ispisano na ekranu
dakle ..da stampa kao sto ja vidim na ekranu
kako se to podesava?

Tvoj problem verovatno nema veze sa štampačem...on štampa šta dobije...
Trebaš u Word-u da podesiš kako da ti štampa...
 
ne bi trebalo. Idi u Control Panel -> Printers -> izaberi tvoj printer desni klik na Properties i gde god vidis default posle podesavanja klikni. Razlikuje se od driver-a do driver-a a princip je plus/minus isti.
U Word-u jedino posesavas margine dokumenta to ne mozes ni da hoces iz Control Panela
 

Back
Top