NE-Pismena
Zainteresovan član
- Poruka
- 315
ako tema postoji izvinjavam se-nisam je mogla naci
Vec satima pokusavam ovaj glupi stampac HP 1018
koji je radio normalno jedno vreme, da podesim da mi stampa preko celog lista
i to fontom(ako vec ne mogu da biram font)
fontom kojim je ispisano na ekranu
dakle ..da stampa kao sto ja vidim na ekranu
kako se to podesava?
Vec satima pokusavam ovaj glupi stampac HP 1018
koji je radio normalno jedno vreme, da podesim da mi stampa preko celog lista
i to fontom(ako vec ne mogu da biram font)
fontom kojim je ispisano na ekranu
dakle ..da stampa kao sto ja vidim na ekranu
kako se to podesava?