Стефановић (СНС) : Нећемо са ДС

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Небојша Стефановић: Па, као што је господин Николић више пута истицао и функционери наше странке, коалиција са Демократском странком за нас се уопште не поставља као могућност. Јер ми желимо да мењамо Србију. Ова власт, на челу са Демократском странком, изгубила је легитимитет. Ја сам сигуран да грађани Србије хоће потпуне промене у Србији. Након следећих избора Српска напредна странка формираће следећу владу Србије без Демократске странке и то ће бити воља грађана Србије.

....................
Толико о фамозној "коалицији"
 
Небојша Стефановић: Па, као што је господин Николић више пута истицао и функционери наше странке, коалиција са Демократском странком за нас се уопште не поставља као могућност. Јер ми желимо да мењамо Србију. Ова власт, на челу са Демократском странком, изгубила је легитимитет. Ја сам сигуран да грађани Србије хоће потпуне промене у Србији. Након следећих избора Српска напредна странка формираће следећу владу Србије без Демократске странке и то ће бити воља грађана Србије.

....................
Толико о фамозној "коалицији
"
Sve i da je bude i da je ne bude , sigurno ne bi SNS sada saopstio da ce ici sa DS-om ,sve će se znati tek sledece godine posle izbora , a sto sada pricaju je nebitno .
 
Небојша Стефановић: Па, као што је господин Николић више пута истицао и функционери наше странке, коалиција са Демократском странком за нас се уопште не поставља као могућност. Јер ми желимо да мењамо Србију. Ова власт, на челу са Демократском странком, изгубила је легитимитет. Ја сам сигуран да грађани Србије хоће потпуне промене у Србији. Након следећих избора Српска напредна странка формираће следећу владу Србије без Демократске странке и то ће бити воља грађана Србије.

....................
Толико о фамозној "коалицији"

Jel Toma rekao da nikada Srbija neće u EU,a šta sad priča?
 
Samo ih gledam... :per:

Ne znam samo, oni bi rekli da su realisti, ja bih rekao da su vise i od preteranih opstimista... Zasto? Pa kako oni mogu da kandiduju svoje ljude i za predsednika i za premijera? To bi znacilo da sama SNS mora da ima jedno 90 mesta u skupstini - posto moraju da budu mnogo nadmocni nad SRS i DSS, da bi se ovi 'poklonili' vodji.

Kratko receno: nema sanse da budu vlast ni u jednoj kombinaciji.
 
Небојша Стефановић: Па, као што је господин Николић више пута истицао и функционери наше странке, коалиција са Демократском странком за нас се уопште не поставља као могућност. Јер ми желимо да мењамо Србију. Ова власт, на челу са Демократском странком, изгубила је легитимитет. Ја сам сигуран да грађани Србије хоће потпуне промене у Србији. Након следећих избора Српска напредна странка формираће следећу владу Србије без Демократске странке и то ће бити воља грађана Србије.

....................
Толико о фамозној "коалицији"

Dosadni ste napredni,bio miting,ništa niste uradili,nema izbora,šta sad gnjavite.
 
Небојша Стефановић: Па, као што је господин Николић више пута истицао и функционери наше странке, коалиција са Демократском странком за нас се уопште не поставља као могућност. Јер ми желимо да мењамо Србију. Ова власт, на челу са Демократском странком, изгубила је легитимитет. Ја сам сигуран да грађани Србије хоће потпуне промене у Србији. Након следећих избора Српска напредна странка формираће следећу владу Србије без Демократске странке и то ће бити воља грађана Србије.

.............
Толико о фамозној "коалицији"
Шоми, добар си човек али си много лаковеран, да не кажем наиван.
 
Небојша Стефановић: Па, као што је господин Николић више пута истицао и функционери наше странке, коалиција са Демократском странком за нас се уопште не поставља као могућност. Јер ми желимо да мењамо Србију. Ова власт, на челу са Демократском странком, изгубила је легитимитет. Ја сам сигуран да грађани Србије хоће потпуне промене у Србији. Након следећих избора Српска напредна странка формираће следећу владу Србије без Демократске странке и то ће бити воља грађана Србије.

....................
Толико о фамозној "коалицији"

И ШТА ЈЕ САД TУ ПА КАО НОВО ИЛИ НОВОСТ!?:think::think::think:

ДА ЛИ ОВАКО "ВРЕДНА" ПА ЈОШ "ИНФОРМАЦИЈА" ЗАСЛУЖУЈЕ НОВУ ПА ЈОШ "ТЕМУ"!?

ПА СЕ ПОСЛЕ ЉУТИШ КАД ТИ ЉУДИ КАЖУ ДА СМАРАШ (ТЕ)!
 
Poslednja izmena:

И ШТА ЈЕ САД TУ ПА КАО НОВО ИЛИ НОВОСТ!?:think::think::think:

ДА ЛИ ОВАКО "ВРЕДНА" ПА ЈОШ "ИНФОРМАЦИЈА" ЗАСЛУЖУЈЕ НОВУ ПА ЈОШ "ТЕМУ"!?

ПА СЕ ПОСЛЕ ЉУТИШ КАД ТИ ЉУДИ КАЖУ ДА СМАРАШ (ТЕ)!
Виђи, овдје се отвара 1001 тема о колаицији СНС и ДС. Дакле, ја само када неко отвори тему о тој коалицији, пронађем најсвјежији деманти и поставим овдје. Нека они престану да даве народ са причом о тој коалицији, отварајући сваке недјеље такву тему и ја ћу престати да копирам демантије, никакав проблем...:)
 
Виђи, овдје се отвара 1001 тема о колаицији СНС и ДС. Дакле, ја само када неко отвори тему о тој коалицији, пронађем најсвјежији деманти и поставим овдје. Нека они престану да даве народ са причом о тој коалицији, отварајући сваке недјеље такву тему и ја ћу престати да копирам демантије, никакав проблем...:)

КОЈА ЈЕ ТО ТЕМА!?
И ОД КАДА ЈЕ!?
:think::think::think:
 
Иначе, изјава је јучерашња, а Стефановић је члан Предсједништва СНС, дакле високи функционер.

Неша може да буде високи функционер колико хоће али он је, од стране Аце Вучића, потурен да прича оно што им тренутно одговара. Он доста дуго зна Вучића и дуго су заједно радили на Новом Београду али у новој странци има функцију његовог потрчка, као и Марко Ђурић и Никола Селаковић. Не знам ко им је формално портпарол али изгледа да Неша ради тај посао тако да се у његове изјаве не треба поуздати.

Ја му не верујем јер он ни сам не зна шта ће Тома одлучити после избора, када га појуре разноразни страни амбасадори, тајне службе, тајкуни код којих се задужује и Јоргованка којој гори под ногама да буде неки министар финансија, мада се у економију разуме ко Марица у крив к ...
 

Back
Top