gost 186118
Veoma poznat
- Poruka
- 10.118
Небојша Стефановић: Па, као што је господин Николић више пута истицао и функционери наше странке, коалиција са Демократском странком за нас се уопште не поставља као могућност. Јер ми желимо да мењамо Србију. Ова власт, на челу са Демократском странком, изгубила је легитимитет. Ја сам сигуран да грађани Србије хоће потпуне промене у Србији. Након следећих избора Српска напредна странка формираће следећу владу Србије без Демократске странке и то ће бити воља грађана Србије.
....................
Толико о фамозној "коалицији"
....................
Толико о фамозној "коалицији"



