Стефановић снимљен с контроверзним бизнисменом Папићем и естрадним аутором

Stefanovica treba uhapsiti.
Zar nije bio ministar MUP kad su se za vreme njegovog mandata sva ta zverstva desavala, sto znaci da je odgovoran.
U protivnom bi sigurno rekao “nisam smeo, to su *njegovi* ljudi”.

Ministar policije da apsi ministra odbrane:D
 
Onaj s manjim usima. Vulin je niko.
A iznenadjujuce je da se dr Nesa ufurao u visoke mafijaske
krugove.
Pa ko po zakonu moze koga da uhapsi, ministar odbrane ministra unutrasnjih poslova ili obrnuto haha.

Vulin je daleko od nikog, kao prvo ne bi bio non stop na ministarskim pozicijama i to ne ministar sporta ili tako neke gluposti.

Uz to sto ja znam da nije niko... dolazi i ovamo...
 
Pa ko po zakonu moze koga da uhapsi, ministar odbrane ministra unutrasnjih poslova ili obrnuto haha.

Vulin je daleko od nikog, kao prvo ne bi bio non stop na ministarskim pozicijama i to ne ministar sporta ili tako neke gluposti.

Uz to sto ja znam da nije niko... dolazi i ovamo...

Bio je i ministar za socijalu i siromasne. Prvo valjda mora da mu
skine imunitet ( to radi Skupstina), onda policija upada u sve
nekretnine, skuplja abrove pa kad nadju ( ili nameste) dokaze
onda ga valjda i hapse.
 
Ne znam, ne verujem u svađe unutar SNS.

Oni imaju sektašku odanost Vučiću, i stalno o tome pričaju.

Možete svakako da me probudite kad Stefanović, ili čak Hrkalović, budu javno rekli na YouTube da je Vučić negativac.
Pre 6~7 godina sam pisao da sam video na parkingu jednu SNS ekipu koja sacekuje drugu verovatno neki funkcioneri i ljube se u usta. Stariji ljudi kao neka konspiraciona grupa zaverenika. Sad su prevazisli tu fazu ljubljenja u usta sad se ogovaraju i smestaju. Kao onaj vic sta da poklonomo cariniku za rodjendan ,prekovremeno pa nismo toliko bliski.
 
Vučić najavljuje nešto što će šokirati ne samo Srbiju nego i čitav svet kaže nešto kao decu ćete sklanjati da ne gledaju,izgleda da hoće da objavi neka zverstva što su oni njegovi bivši drugari radili sa onim otmicama.Ne znam šta bi drugo moglo toliko šokantno da bude kao a sad nešto šokantno sklonite decu da ne čuju-dr.Neša sarađivao sa mafijom i biće smenjen zbog toga!
Da neće Vulin da recituje Žaka Prevera ili Dačić da otpeva Travijatu ili Toma Hebote Mona da vozi lokomotivu?
 
Vučić najavljuje nešto što će šokirati ne samo Srbiju nego i čitav svet kaže nešto kao decu ćete sklanjati da ne gledaju,izgleda da hoće da objavi neka zverstva što su oni njegovi bivši drugari radili sa onim otmicama.Ne znam šta bi drugo moglo toliko šokantno da bude kao a sad nešto šokantno sklonite decu da ne čuju-dr.Neša sarađivao sa mafijom i biće smenjen zbog toga!
Na naslovnu Alo su stavili da će prikazivati odsecanje glava. Ne znam uopšte čemu to i koja još država na planeti to prikazuje nakon hapšenja neke grupe?
 
Na naslovnu Alo su stavili da će prikazivati odsecanje glava. Ne znam uopšte čemu to i koja još država na planeti to prikazuje nakon hapšenja neke grupe?
Zastrašivanje kao tehnika vladanja treba ljude prestraviti a onda dolazi mesija i rešava stvar i ljudima odmah bude lakše.Mala će nam biti goblja zbog najstrašnijeg virusa ako svi ne odemo u izolaciju ali u redu je vrhovni komandant je nabavio vakcine sa svih strana sveta tako to radi pravi lider,i ljudima bude lakše.Sad će da pokažu odsečene glave ljudi će da se zgroze a onda mesija urla kako ne može to tako rešiće on mafiju i ljudima odma lakše kada vide kako se hapsi gomila nekih bandita koji su postali to što jesu zahvaljujući ovom režimu ali u strahu od užasnih prizora mnogi će tu sitnicu da zaborave i ispašće kako vrh.komandant rešava glavoseče koje je sam stvorio.
 
Stefanovica treba uhapsiti.
Zar nije bio ministar MUP kad su se za vreme njegovog mandata sva ta zverstva desavala, sto znaci da je odgovoran.
U protivnom bi sigurno rekao “nisam smeo, to su *njegovi* ljudi”.
A Vozd nevinasce jedno nema pojma sta mu radi ministar policije i ostali kumovi.....
 
Na naslovnu Alo su stavili da će prikazivati odsecanje glava. Ne znam uopšte čemu to i koja još država na planeti to prikazuje nakon hapšenja neke grupe?
Vucic je onomad polozio Anatomiju sa samo devetkom, namucio se
dve noci i jedan dan da nauci sve koscice i organe za varenje ( njegove
reci) i sada zeli da nam prikazuje na televizor anatomiju za pocetnike.
 

Back
Top