Štediša štrajkuje glađu, prijeti da će se zapaliti pred Vladom RS

Uysal

Elita
Poruka
16.872
Mitar Malić iz Banje Luke počeo je danas u parku Mladen Stojanović štrajk glađu i zaprijetio da će se zapaliti pred zgradom Vlade RS ako se u roku od sedam dana ne riješi njegov spor u vezi sa starom deviznom štednjom.

120716070.1_mn.jpg

Malić je danas naveo kako je poslije šest godina "prebijanja po sudovima", u nemogućnosti da dobije zadovoljenje pravde, u procesu koji vodi protiv Velimira Simića, koji ga je 'opljačkao' zajedno sa APIF-om, za 1.200.000,00 maraka stare devizne štednje, odlučio započeti štrajk glađu.

"Ukoliko mi se u roku od sedam dana ne riješi ovo pitanje, spreman sam da se polijem benzinom i da se zapalim pred zgradom Vlade RS", poručio je ogorčeni štediša.

120716070.2_mn.jpg

Podršku Maliću u banjalučkom parku danas je dao i Svetozar Nišić, predsjednik Upravnog odbora Udruženja starih deviznih štediša u BiH i dijaspori.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/sted...ti-da-ce-se-zapaliti-pred-vladom-rs/120716070

Ma samo neka se zapali (i treba kada je bio budala i naivcina), 1200000 marona politicarima i bankarima vise u (privatni) dzep... Vajdica!

(zapalio se ne zapalio, isto mu se hvata, osta probusenih dzepova) :whistling:

Он да је имао те паре у банкама, већ би их извукао (бар део)... Ово ти је нека малверзација била, коју је батица хтео да наплати, па издувао...

Treba da potraže savet od precednika ToNi-ja , kako se štrajkuje glađu & žeđu , a da se pritom ne ogladni i ne ožedni i još pri tome ostvare svoje ciljeve. Bez tog saveta ima da svisnu .

vracaj-stiropor.jpg

Naučno je dokazano da striopor čuva toplotu a pošto telo troši mnogo energije za zagrevanje dupeta onda je stiropor
izuzetno važan za svaki štrajk - manje utrošene toplotne energije manje potrebe za hranom
a manje hrane velika ušteda kućnog budžeta i onda nam ostaje za infostan, struju, telefon, nelegalnu tv pretplatu...

vracaj-stiropor.jpg

Naučno je dokazano da striopor čuva toplotu a pošto telo troši mnogo energije za zagrevanje dupeta onda je stiropor
izuzetno važan za svaki štrajk - manje utrošene toplotne energije manje potrebe za hranom
a manje hrane velika ušteda kućnog budžeta i onda nam ostaje za infostan, struju, telefon, nelegalnu tv pretplatu...

BIG BIZNIS!!
:maramica::maramica::maramica:
:maramica::maramica::maramica:

Back