• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Stavljate li telefon u masku?

hm337

Poznat
Poruka
9.372
Prosto pitanje, nosite li 'go' telefon ili u masci?
ja ubacim telefon u masku protiv kovida da se ne zarazi :p
Šalim se naravno...nemam smartfon nego klasičan model...nekad davno sam imao smartfon i imao sam za njega kožnu futrolu bele boje na kojoj je bio Converse logo ..ti prvi modeli su bili manji pa je dobro izgledao u futroli....u svakom slučaju mi maska ne treba...

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
44.794
Nikad bez zaštite.

1659534232869.png

FDDD

Iskusan
Poruka
5.821
Obicna silikonska maska moze da zastiti od razbijanja ekrana bukvalno onaj milimetar sto strci van ivice ekrana ublazi pad na beton.
za outdoor aktivnosti imam masku koja ga zatvara totalno, ne moze da udje voda, nista, i sto je bitno tvrda je plastika ne moze da se skrca ako padnes na njega

zmlatan

Aktivan član
Poruka
1.461
Pažljiv sam i nijedan nisam polupao, vremenom dođe do habanja ali meni je vredno žrtvovanja.
Svaka cast.
Poslednji telefon za koji nisam imao masku bio je Nokia N8. Nakon 2 godine koriscenja poklonio sam ga, izgledao je 95% nov.
Pre na Samsung S7 i sada za S9 koristim masku jer su toliko klizavi da nema sanse da bi mi trajali duze od 7 dana.
Nakon gledanja nekih recenzija odlucio sam se za masku Spigen Neo Hybrid i kupovacu ih i ubuduce, telefon cvrsto stoji u njoj, rubovi su solidno zasticeni, maska nije glomazna, a i izgleda mi lepo.
Zastitu za ekran nisam koristio nikad.
Nisam nikad polupao telefon.

niko_posebno

Zainteresovan član
Poruka
189
Ma kakvi telefon bez maske + tvrda folija. Drugo ta prica-"pazljiv sam sa telefonom"-telefon ispadne kad se najmanje nadas. A onda maska i staklena folija spasavaju stvar u 99% slucajeva. Posebna je priica sto je vecina telefona jako klizava bez maske a obicna silikonska je meni isto uglavnom klizava,.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.