STAV RUSIJE JASAN, MEDVEDEV PORUČIO: Stav Rusije o poštovanju suvereniteta Srbije na Kosovu i rezolucije 1244!

se ti drogiras? :lol:
ne, cist sam. ja sam samo misljenja da su srpski problemi, NASI SRPSKI problemi i da ih trebamo mi sami resavati bez obzira kolike su razlike u nasim stavovima. mnogo se sljama natrpalo koji se predstavljaju kao srbi i oni daju savete kako da se mi ponasamo.na zalost, mnogi srbi ovde podrzavaju takve. nemam zelju da se svadjam, narocito ne sa jednom srpskom damom.🌹
 
ne, cist sam. ja sam samo misljenja da su srpski problemi, NASI SRPSKI problemi i da ih trebamo mi sami resavati bez obzira kolike su razlike u nasim stavovima. mnogo se sljama natrpalo koji se predstavljaju kao srbi i oni daju savete kako da se mi ponasamo.na zalost, mnogi srbi ovde podrzavaju takve. nemam zelju da se svadjam, narocito ne sa jednom srpskom damom.🌹
šta misliš o početničkom vojvodi vojislavu šešelju
 
šta misliš o početničkom vojvodi vojislavu šešelju
sada pratim izlaganja MYSTICa , mislim da bi i ti to trebao, mozes mnoooogo nauciti. potpuno se slazem sa njim, bez jednog sveobuhvatnog puca, totalnog ciscenja politickog, bezbednosnog, kriminalnog sljama nema srbiji oporavka. tako da me vredja kad me povezu sa nekim politicarem i njegovom politikom
 
sada pratim izlaganja MYSTIKa , mislim da bi i ti to trebao, mozes mnoooogo nauciti. potpuno se slazem sa njim, bez jednog sveobuhvatnog puca, totalnog ciscenja politickog, bezbednosnog, kriminalnog sljama nema srbiji oporavka. tako da me vredja kad me povezu sa nekim politicarem i njegovom politikom
ne povezujem te sa njim...što se tebe lično tiče, verujem da si pošten čovek, a ne krimos...i da svaki evro koji zaradiš u Holandiji, zaradiš svojim zalaganjem i radom...pitao sam te šta misliš o vojvodi
 
ne povezujem te sa njim...što se tebe lično tiče, verujem da si pošten čovek, a ne krimos...i da svaki evro koji zaradiš u Holandiji, zaradiš svojim zalaganjem i radom...pitao sam te šta misliš o vojvodi
rekoh ti SAMO TOTALNI PUC u srbiji moze doneti dobro srbiji. skinuti SVE politicare, postaviti nove, nekompromitovane ljude , skloniti sve kriminalne strukture u policiji, pravosudju, vojsci, drzavnoj bezbednost.PS: znam dosta krimosa koji su na neki nacin posteni, neki izbegavaju porez, neki se ilegalno kockaju. mislim da su oni manja briga za srbiju od ovih krimosa na i oko vlasti. ko je za tebe veci kriminalac saric koji je uneo milijarde u srbiju ili neki na vlasti(cedo, dinkic....) koji je izneo milijarde iz srbije?
 
rekoh ti SAMO TOTALNI PUC u srbiji moze doneti dobro srbiji. skinuti SVE politicare, postaviti nove, nekompromitovane ljude , skloniti sve kriminalne strukture u policiji, pravosudju, vojsci, drzavnoj bezbednost.PS: znam dosta krimosa koji su na neki nacin posteni, neki izbegavaju porez, neki se ilegalno kockaju. mislim da su oni manja briga za srbiju od ovih krimosa na i oko vlasti. ko je za tebe veci kriminalac saric koji je uneo milijarde u srbiju ili neki na vlasti(cedo, dinkic....) koji je izneo milijarde iz srbije?
iza Darka Šarića, stoje i bezbedonosni aparat...a i pitanje je, da li ima veze i sa američkim obaveštajnim službama, velika je igra to..VERUJEM, da je Šarić veći patriota od navedenih lopurdi...samo si zaboravio i još neke srpske lopurde...milošević, šešelj, drašković, vučić, nikolić, dačić, đilas, tadić, đinđić...
 
iza Darka Šarića, stoje i bezbedonosni aparat...a i pitanje je, da li ima veze i sa američkim obaveštajnim službama, velika je igra to..VERUJEM, da je Šarić veći patriota od navedenih lopurdi...samo si zaboravio i još neke srpske lopurde...milošević, šešelj, drašković, vučić, nikolić, dačić, đilas, tadić, đinđić...
nisam govorio o patriotama, vec o kriminalcima. posle dinkica sam stavio nekoliko tacaka, ti si umesto toga stavio imena , razumeli smo se
 
ne, cist sam. ja sam samo misljenja da su srpski problemi, NASI SRPSKI problemi i da ih trebamo mi sami resavati bez obzira kolike su razlike u nasim stavovima. mnogo se sljama natrpalo koji se predstavljaju kao srbi i oni daju savete kako da se mi ponasamo.na zalost, mnogi srbi ovde podrzavaju takve. nemam zelju da se svadjam, narocito ne sa jednom srpskom damom.🌹

pa kako da resimo NAJVECI SRPSKI PROBLEM, odnosno vucica pedera?
 
pa kako da resimo NAJVECI SRPSKI PROBLEM, odnosno vucica pedera?
to pitanje nije umesno da postavljas meni, ko sam ja da to resim? ako bas mene pitas,poprati malo MYSTICa , on ima resenje sa kojim se i ja slazem. mislim da je u srbiji SDB mnogo veci problem od vucica , ona vuce konce i postavlja vucice. a ti i ja se mozemo do sutra nadmudrivati ko je za koga
 
sta si mislila sa GDE JE UNIFORMA? ne razumem
DPJzNQEXkAANdbE.jpg
 
to pitanje nije umesno da postavljas meni, ko sam ja da to resim? ako bas mene pitas,poprati malo MYSTICa , on ima resenje sa kojim se i ja slazem. mislim da je u srbiji SDB mnogo veci problem od vucica , ona vuce konce i postavlja vucice. a ti i ja se mozemo do sutra nadmudrivati ko je za koga

onda ne kenjas kako je vucic faca, kapis?
 
onda ne kenjas kako je vucic faca, kapis?
ko kaze da je neko faca? kad mi neko kaze da obozavam vucica, ja odgovorim da mi i on i av mogu popusiti. dali ste vi ljudi bolesni? ako ne podrzim necije stanoviste, odmah sam za tu osobu covek koji voli vucica. daj mi bar jedan razlog zasto bi ga morao voleti ili mrzeti? u srbiji ja ne vidim bas ni jednog politicara kome bih dao svoj glas, ako mene pitas ja bi sve i jednog politicara koji je zadnjih 25 god u politici strpao u zatvor. ali bi pre izvrsio radikalan drzavni udar, ocistio sudstvo, sluzbu bezbednosti, policiju, srbija moze tek tada napredovati. sada ti menjaj politicare i politiku, ali nisi promenula njihove mentore
 
Poslednja izmena:

Back
Top