Quantcast

Status Rezolucije 1244?

fosilvaso

Elita
Poruka
19.841
Svejedno...nije vreme ni za kakav rat...jos se nismo opasuljili od poslednjeg...mozda za nekih 40,50 godina ko zna...
Čisto teoretski, ako je situacija negde za rat, tj. ako narod pada u sve dublju krizu i neimaštinu, što kasnije se dogodi, lošije će biti stanje na ulasku u rat, pa i nakon izlaska!
Ukratko, što kasnije, sa sve niže tačke se kreće u napredak!

minos

Iskusan
Poruka
5.535
Ma sve zavisi da li ce narod brzo preboleti Kosovo kao sto je Krajinu...a ja mislim da hoce...

Najidealniji nacin bi bio da visokim natalitetom ponovo osvojimo sve ove prostore dok smo u EU,da ih pobedimo zivotom a ne ratom,ali vidis i sam da stanje ni sa te strane nije dobro...

fosilvaso

Elita
Poruka
19.841
Ma sve zavisi da li ce narod brzo preboleti Kosovo kao sto je Krajinu...a ja mislim da hoce...

...
Po toj logici, neki bi lakše da prebole KiM, nego Krajinu? U RSK je bilo većinsko srpsko stanovništvo, a na KiM-u je barem 1,5 miliona šiptara, potencijalnih i stvarnih neprijatelja Srbije i građana!
Reintegracija ovakvog KiM-a nije Srbima u interesu.
Prvo Severni deo, posle ćemo da razmišljamo o ostalom!

gost 66630

Veoma poznat
Poruka
10.680
Po toj logici, neki bi lakše da prebole KiM, nego Krajinu? U RSK je bilo većinsko srpsko stanovništvo, a na KiM-u je barem 1,5 miliona šiptara, potencijalnih i stvarnih neprijatelja Srbije i građana!
Reintegracija ovakvog KiM-a nije Srbima u interesu.
Prvo Severni deo, posle ćemo da razmišljamo o ostalom!
U određenom smislu, mi još uvijek i držimo sjever Kosova!!!:rolleyes: Ipak nije baš nebitno što smo kao nacija tamo domaćini na terenu!!!:rolleyes: