Quantcast

StarWars jel ste primetili da u srbiji ima malo fanova :)

Guru 42

Veoma poznat
Poruka
13.324
sw-darthBEN:
Da li je neko informisan o nastavcima serjala (7,8,9) ,koje su vam epizode omiljene ,
Takodje bi voleo da znam jel neko veruje u SILU :? :-D :grin:
Negde sam procitao da u Britaniji na nekom od popisa stanovnistva ,pored nekoliko miliona protestanata ,katolika... ima i 450.000 djedaja :grin:
Meni su sve epizode omiljene.. I da, verujem u silu, gravitacionu..
Ma ima u britaniji svačega, a najviše govana..

Oximoron

Gost
Poruka
11.725
sw-darthBEN:
Da li je neko informisan o nastavcima serjala (7,8,9) ,koje su vam epizode omiljene ,
Takodje bi voleo da znam jel neko veruje u SILU :? :-D :grin:
Negde sam procitao da u Britaniji na nekom od popisa stanovnistva ,pored nekoliko miliona protestanata ,katolika... ima i 450.000 djedaja :grin:
7,8,9 nisu nikad snimljeni,niti tje biti,to je fanfiction sve...

suzana kalvin

Početnik
Poruka
10
Naravno da nema fanova; prva tri filma (ona staaaaaaaara) su bila davno, a nova tri ne zadovoljavaju kriterijume ozbiljnih SF poklonika. Meni licno omiljen je Imperija uzvraca udarac, a zatim Nova nada. Povratak Dzedaja (onaj sa Evoksima) vec, kako je neko pre lepo primetio, podilazi klincima. Mozda je bolje reci da su novija tri filma naivna i da nemaju zanimljivu pricu.
Anekada sam bas volela ovu SF epopeju - sredinom '80-tih brat i ja smo cak imali tablu za igru Ratovi zvezda za 2-4 igraca gde si mogao da biras hoces li da budes Dart Wader sa Zvezde smrti, Luke sa Ledene planete (one sa pocetka Imperije...), Han Solo sa MIllenium Falcon-a ili Imperator. To su bila vremena!!!
I na kraju..... Neka Sila bude uz vas!

sw-darthBEN

Aktivan član
Poruka
1.135
suzana kalvin:
Naravno da nema fanova; prva tri filma (ona staaaaaaaara) su bila davno, a nova tri ne zadovoljavaju kriterijume ozbiljnih SF poklonika. Meni licno omiljen je Imperija uzvraca udarac, a zatim Nova nada. Povratak Dzedaja (onaj sa Evoksima) vec, kako je neko pre lepo primetio, podilazi klincima. Mozda je bolje reci da su novija tri filma naivna i da nemaju zanimljivu pricu.
Anekada sam bas volela ovu SF epopeju - sredinom '80-tih brat i ja smo cak imali tablu za igru Ratovi zvezda za 2-4 igraca gde si mogao da biras hoces li da budes Dart Wader sa Zvezde smrti, Luke sa Ledene planete (one sa pocetka Imperije...), Han Solo sa MIllenium Falcon-a ili Imperator. To su bila vremena!!!
I na kraju..... Neka Sila bude uz vas!
Nisam rekao da nema fanova ,nego da ih ima malo naspram drugih drzava ,sto se tice starih filmova iako su stari i dalje se mogu gledati ,Lukas je uveo nesto novo u svet filma.
Nego sto se tice novih delova mislim da su odlicni eventualno za 1 deo "THE PHANTOM MENACE" moze da se kaze da je deciji ili da nezadovoljava kriterijume ozbiljnih sf. Sto je i sam Lukas rekao .Licno mislim da je III deo najbolji od novih delova a 5 naravno od starih itd... o ukusima nevredi....
Ovi sto su neverni da ce se pojaviti novi serijal SW nek pogledaju sajt :http://www.supershadow.com/

sw-darthBEN

Aktivan član
Poruka
1.135
Oximoron:
Ja sam retzimo proveo 2 meseca u Americi,i imam chinjenice iza mojix kenjanja.Owaj sajt je chista glupost,ono lukas nije izjavio,ja sam gledao uzhiwo intervju u kome je on rekao da 7,8 i 9 delovi netje biti snimljeni.
Ma i ja sam gledao na TV-u ,ali isto tako je izjavio da ce prepustiti nekom njegovom timu da ipak snime ep. 7,8,9 .
E sad pitanje da li bi ti voleo da izadju navi delovi SW ?

Hammerhead

Primećen član
Poruka
640
pa pazi .. ja sam npr startrek "fan" fan u navodima jer ne znam sta podrazumevate pod time.. npr jedan moj ortak je "fan" za starwars do te mere da je davio ortaka i mene da mu pravimo lightsaber.. onda smo mi davili treceg ortaka da crta strip o tome gde mi pravimo i uvek nesto podje po zlu ko u crtacima o peri kojotu i uvek poslednja slika ortak i ja uz komentar "nazad za crtacu tablu" sta hocu reci je da ipak treba biti nogama na zemlji

Obi-wan

Zainteresovan član
Poruka
124
Primetio sam da fanova ima manje. Nije ih nikada ni bilo previše... Prve tri epizode su razočarale mnoge, a i The lord of the rings je preuzeo primat ultimativne fantasy sage. Meni su epizode 1,2,3, jednako dobre kao i one starije. Jedina razlika je što smo mi stariji. Činjenica koju mnogi neće uzeti u obzir pa se baš zato razočaraju ovim novim epizodama. Od tri starija filma nije očekivano ništa, a dobilo se puno. Od ovih novijih je očekivano previše pa su već u startu izduvali...Meni su ipak odlični.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.