Starost forumasa na politici

Starost forumasa na politici

• Ukupno glasova
    36
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.195
frozen1982.:
Vec sam naglasio da mozete sacekati tajnu anketu posto se ova zavrsi ukoliko ne zelite da se izjasnite povodom godina.Glasanje ni na jednu anketu normalno nije pod obavezno,a
anketu sam postavio iz ciste radoznalosti.Hvala.

Твоја анкета је потпуно супротна правилима форума и суштини уопште постајања размене мисли са подацима који су НИК и ЛОЗИНКА - шта Ти заправо хоћеш овом анкетом - да опет као што неки чине правиш неке спискове и таборе... ето, ако Ти нешто значи ја имам ТЛИДЕСЕТ И ТЛИ ... и шта онда... и на основу чега било ко било коме да верује... на основу изјаве на форуму... ја, рецимо, прво Теби не верујем да си 1982. ... и шта ћемо сад...???

на овај начин Ти заправо покушаваш да проваљујеш личне податке учесника на основу којих би евентуално могао у будућности да утврдиш неке своје ставове... али онда чему ФОРУМ - направи састанак у Месној заједници, или направи неки Клуб... или НВО...па ћеш СВЕ О СВАКОМЕ ЗНАТИ... (ово је само синдром балканског шпијуна)

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.314
eremita:
Твоја анкета је потпуно супротна правилима форума и суштини уопште постајања размене мисли са подацима који су НИК и ЛОЗИНКА - шта Ти заправо хоћеш овом анкетом - да опет као што неки чине правиш неке спискове и таборе... ето, ако Ти нешто значи ја имам ТЛИДЕСЕТ И ТЛИ ... и шта онда... и на основу чега било ко било коме да верује... на основу изјаве на форуму... ја, рецимо, прво Теби не верујем да си 1982. ... и шта ћемо сад...???

на овај начин Ти заправо покушаваш да проваљујеш личне податке учесника на основу којих би евентуално могао у будућности да утврдиш неке своје ставове... али онда чему ФОРУМ - направи састанак у Месној заједници, или направи неки Клуб... или НВО...па ћеш СВЕ О СВАКОМЕ ЗНАТИ... (ово је само синдром балканског шпијуна)
To uopste nije poenta.Ako je suprotno pravilima foruma nek je zatvore.Meni je vise puta u toku neke rasprave recerno"mladicu",onako uzdignuta nosa.Ja za razliku od nekih ne patim od mnogobrojnih Balkanskih sindroma...bas me briga koje ste godiste...Stavove UVEK u UVEK CU zasnivati na razmeni misljenja a ne na godinama ucesnika.Niko nije obavezan da odgovori ni na koju anketu.Bilo ko drugi moze takodje da slaze za godiste na ovoj anketi...ali takve lazi vremenom isplivaju...ako nekog bas interesuje da ih ulovi...sto se vec i deslio pri ovom glasanju(nisam ulovio je,mene to ne zanima)

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.926
Cemu zbrka.. Coveka interesuje koliko ko ima godina, niko nikoga ne primorava da kaze..

Bila je slicna tema na podforumu video igre i tamo su ljudi lijepo rekli, ko je htio naravno..

Ja se svojih godina niti stidim niti plasima, mada ih ima podosta ali se jos osjecam kao mlado momce..

S toga...

Meni je cijelih 35..

Poz od GZ.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.