Starleta ima muža milionera koji je 25 godina stariji od nje

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.342

Odličan u krevetu, živa VATRA, a ne bih ga pogledala da nema PARE!


1666119496624.png


Lejli Grifin ne smeta što je njen muž Brus, ujedno i milioner, 25 godina stariji od nje. Naime, ova 28-godišnjakinja iz severnog Londona upoznala je 53-godišnjeg preduzetnika prošlog oktobra na internetu.

U roku od godinu dana zajedno su kupili kuću i venčali se. I premda ljudi govore da joj Brus može biti deda, Lejla insistira na tome da je njen muž fantastičan u krevetu. Lejla je i majka jednog deteta, a sada živi na Floridi.

- On je najbolji ljubavnik kog sam ikad imala. Da sam imala povez na očima dok smo vodili ljubav, rekla bih da ima 21, a ne 53 godine - izjavila je.

Image1.jpg
 
- Mislim da je verovatno emocionalna povezanost ono što ga čini sjajnim, a on jednostavno zna da se snađe u spavaćoj sobi. Brus i ja smo vrlo iskreni jedno prema drugom i prema našem odnosu i istina je da nije bio finansijski u situaciji u kojoj se sada nalazi, ne bih se sastala s njim - dodaje.

Takođe, istakla je da ona nije mlada i atraktivna žena, on nju isto tako ne bi hteo da upozna. Prema Lejli, sve se svodi na početnu privlačnost, na ono što tražite i na ono što pojedinac odabere.
 
- Ljudi me zovu sponzorušom i da sam s njim samo zbog njegovog novca. Zašto ljudi ne kažu da je on "sa mnom samo zbog mog izgleda". Zašto je to tako jednostrano?. Smešno mi je jer takva reakcija zapravo dolazi od muškaraca u 20-ima i 30-ima koji su švorc i žele da budu kao on. Nikada nije od žena ili drugih starijih situiranih muškaraca - komentarisala je.
 
- Ljudi me zovu sponzorušom i da sam s njim samo zbog njegovog novca. Zašto ljudi ne kažu da je on "sa mnom samo zbog mog izgleda". Zašto je to tako jednostrano?. Smešno mi je jer takva reakcija zapravo dolazi od muškaraca u 20-ima i 30-ima koji su švorc i žele da budu kao on. Nikada nije od žena ili drugih starijih situiranih muškaraca - komentarisala je.
ovo je lepo rekla. najbolje je optužiti starletu da gleda pare, a to što on gleda nju kao objekat za zabavu, nikome ništa? a svi ti muškarci koji osuđuju verujem da u većoj meri žele isto što i on
 
Htela ja ćerki da kupim jednu lutku što nešto trabunja...
tražili smo do besvesti ... neku specijalnu ... koja kaže mama i love you...
Ništa drugo ne dolazi u obzir ...samo to...

Tako i on sebi kupio plastikanera koji usput ponavlja samo ono što njemu treba da čuje...
Da je najbolji ljubavnik.
Čovek Leči impotenciju.
A ona naučila tri fraze...šta joj teško 🤷
 
ovo je lepo rekla. najbolje je optužiti starletu da gleda pare, a to što on gleda nju kao objekat za zabavu, nikome ništa? a svi ti muškarci koji osuđuju verujem da u većoj meri žele isto što i on
da budem iskren, ne bih voleo da mi je supruga...jedino, ako rodi nasu decu, ajd onda...skup je to sport, finansijski i psihicki u bilo kom pogledu
 

Back
Top