Stariji muskraci su bolji u krevetu barem za mene a za vas

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Stariji muškarci su bolji u krevetu!
0002027v.jpg
p.gif
Ova koka je bila udata za "decaka" od 90 godina

Stariji muškarci su bolji ljubavnici i imaju manje problema s potencijom nego njihovi mlađi konkurenti, a 'muška menopauza' je mit koji je nametnula farmaceutska industrija kako bi prodavala svoje proizvode.


Prema tome, što je muškarac stariji, to je vještiji u seksu.

"Stariji muškarci duže zadržavaju erekciju, duže im treba da dožive orgazam pa tako mogu bolje zadovoljiti ženu. Seksualna aktivnost zaista slabi s godinama, ali kvaliteta bi trebala rasti"




berem meni a vama

da li se zlazete sa mnom ili ne
znam ima ovde i mladjih ali i oni imaju pravo glasa ;)


 
хехе Бобо...шта пилетина више није добра а? :lol:

Него...ја се стварно надам да је тако...мислим...далеко да се жалим...али знаш...са 17 ми се дизао кад видим обучену добру рибу на ТВ-у или у новинама и либидо је био јачи...

P.S. Јел банковни рачун горе-споменутог господина имао 8 или само 7 цифара? :lol:
 
Tuzila se sa njegovim sinovima za oko 300 000 000 dolara i neki kusur, ako me secanje ne vara (An Nicol Smith).

Moram da se ponavljam:

Sa brda gledaju bik i junac kravice, kako pasu:

- Hajde da se sjurimo i izye8emo onu slatku kravicu!!! - rece junac,
- Hajde da mi lepo polako sidjemo i izye8emo ih SVE!!! - odgovori bik.

Znaci - kad si mlad dize ti se na vetar i stoji koliko neces, ali se ne zna znanje. Kada si stariji dize se kada treba, ali se znaju cake (znaju se i kada si mlad, ali teoretski ili sa malo praxe).
 
pa stariji muskarci su kao iskusniji i vise znaju o zenskom telu , sto znaci znaju znanje pa kao to je nesto sto obara s nogu mladjane devojcice. Mada.... ne verujem da moze da pruzi zadovoljstvo zeni vise od 1-2 puta mesecno, aj mozda i 3 puta mesecno i to je maksimum. E jes sad ide ona o kvantitetu i kvalitetu diskusija, ali ja mislim da je kad imas kvantitet lako ces i steci kvalitet. Mislim, stariji kad ne moze, on ne moze jednostavno je to majka priroda uredila (i pored svih onih sredstava farmaceutske industrije.. bla, bla, ) , a mladji moze skoro uvek a vremenom i nauci sta odredjenoj devojci prija i to je to.
Ja licno nikada ne bih mogla da zamislim svoje telo uz nekog starkelju.
 
Stariji muškarci su bolji ljubavnici i imaju manje problema s potencijom nego njihovi mlađi konkurenti, a 'muška menopauza' je mit koji je nametnula farmaceutska industrija kako bi prodavala svoje proizvode.


Prema tome, što je muškarac stariji, to je vještiji u seksu.

"Stariji muškarci duže zadržavaju erekciju, duže im treba da dožive orgazam pa tako mogu bolje zadovoljiti ženu. Seksualna aktivnost zaista slabi s godinama, ali kvaliteta bi trebala rasti"




berem meni a vama

da li se zlazete sa mnom ili ne
znam ima ovde i mladjih ali i oni imaju pravo glasa ;)


[/QUOTE]
Al imas teme.Prvo ono sa ljubavnicom,pa sad ovo sa matorcem.Imas neki problem,pa ovde zelis da nadjes utehu i neko opravdanje.Ali nesto mi se cini da ne nalazis ni od muske,ni od zenske populacije:grin:
 
bobba:
Stariji muškarci su bolji u krevetu!
0002027v.jpg
p.gif
Ova koka je bila udata za "decaka" od 90 godina

Stariji muškarci su bolji ljubavnici i imaju manje problema s potencijom nego njihovi mlađi konkurenti, a 'muška menopauza' je mit koji je nametnula farmaceutska industrija kako bi prodavala svoje proizvode.


Prema tome, što je muškarac stariji, to je vještiji u seksu.

"Stariji muškarci duže zadržavaju erekciju, duže im treba da dožive orgazam pa tako mogu bolje zadovoljiti ženu. Seksualna aktivnost zaista slabi s godinama, ali kvaliteta bi trebala rasti"




berem meni a vama

da li se zlazete sa mnom ili ne
znam ima ovde i mladjih ali i oni imaju pravo glasa ;)



A joj ala si sada lupila, i ostala ziva.....

Kako mozes da izvalis takvcu glupost?



Samo se nezrele klinke loze na starije zbog kesha i mita o "iskustvu" dovoljna je JEDNA prava dugacka veza od 2-3 godine da muskarac nauci 90% sexulane umetnosti. To znaci da on mze da ima i 25 za to.... A kta i dalje tvrda ko kamen....

I Slavica Ekleston voli decaka od 90 godina, ej bre da se ne lazemo.....

Samo zena moze sa godinama da bude bolje u sexu, ali i to je ograniceno do 40 i neke i jako tesno povezano sa izgledom (znaci mora da i dalje dobro izgleda) i najvise jako individulano.

Opet zasto klinke vole starije?

Zato sto stariji kresnu 2-3 piuta i gotovo, a one u principu ne zele kesh, pa im dobro dodje. Bolje nego sa mnom koji kresne 5 puta i jos trazim jos. Pa normalno da ce joj biti bolji matorac... Jos ako ima kesha......

Ej bre nemojmo biti naivni......
 
Nemir:
Stariji su iskusniji aliiiiiiii do koje granice???Kod mnogih pocinje od nekog doba da uopste ne funkcionise :D A to sto cure hvataju 90 godisnjake nije bilo koga,no je izbor bio po dzepu.
Da ne kuckam...

Treba promeniti vise njih da bi se steklo neko iskustvo i znanje... Mada je i to opet jako individualno... Gledao sam matorce koji veze sa sexom nemaju... Za vodjenje ljubavi su potrebni i neki psihicki kvaliteti...
 

Back
Top