Stariji muskarci i mlade zene

Svakim danom se sve vise uocava pojava mladjih zena sa dosta starijim muskarcima.

Zene tvrde da su mladji muskarci neozbiljni u vezi, da ih cesto povrede, varaju, da nemaju ekonomsku podlogu za ugodan zajednicki zivot....

Sve cesce vidjam zene od tridesetak godina, cak i mladje sa muskarcima od 50, 60 pa i vise godina....

Nekada je to bilo cudno, dok je danas sasvim normalno....

čista materijalna korist, ništa drugo
 
Svakim danom se sve vise uocava pojava mladjih zena sa dosta starijim muskarcima.

Zene tvrde da su mladji muskarci neozbiljni u vezi, da ih cesto povrede, varaju, da nemaju ekonomsku podlogu za ugodan zajednicki zivot....

Sve cesce vidjam zene od tridesetak godina, cak i mladje sa muskarcima od 50, 60 pa i vise godina....

Nekada je to bilo cudno, dok je danas sasvim normalno....

Normalno jel da? Sa muske tacke gledista , verovatno da jeste
Berluskoni koji ima 76 godina verio se sa devojkmom od 27 godina..50 godina je mladja od njega..I ko je tu ludji On ili ona

http://www.blic.rs/vesti/svet/berluskoni-se-verio-sa-50-godina-mladom-devojkom/j8qv4e2
 
Normalno jel da? Sa muske tacke gledista , verovatno da jeste
Berluskoni koji ima 76 godina verio se sa devojkmom od 27 godina..50 godina je mladja od njega..I ko je tu ludji On ili ona

http://www.blic.rs/vesti/svet/berluskoni-se-verio-sa-50-godina-mladom-devojkom/j8qv4e2

Ja imam prijatelja (koga sam gore pomenuo) koji ima devojku isto toliko mladju i sasvim se lepo zive (on ima 75 a ona 25).

99% onih kojima je razlika mnogo manje bi im mogli pozavideti.

Danas su se te granice znacajno promenule jer postoje mnoga hemijska pomagala da seksualni zivot bude sasvim normalan.

Oboje se na dobitku: i on dobija ono sto mu treba, a i ona takodje.

I tako veza vrlo dobro funkcionise.

Svaka veza je samo dogovor i ugovor.
 
Svakim danom se sve vise uocava pojava mladjih zena sa dosta starijim muskarcima.

Zene tvrde da su mladji muskarci neozbiljni u vezi, da ih cesto povrede, varaju, da nemaju ekonomsku podlogu za ugodan zajednicki zivot....

Sve cesce vidjam zene od tridesetak godina, cak i mladje sa muskarcima od 50, 60 pa i vise godina....

Nekada je to bilo cudno, dok je danas sasvim normalno....
Sve nečešće viđam ženske osobe od 30 god koje se pružaju pod nekim dedom..to je ovde bio neki trend kada sam ja bila klinka i sada ima slučajeva..ali znatno manje..žalosno i jadno..sad ja sebe da zamislim sa nekim drtinom bez kose i smežuranom kožom..fuj..plus pivski stomak ahhahahahaah pa da mi plati neće da ga klati..
 
Sve nečešće viđam ženske osobe od 30 god koje se pružaju pod nekim dedom..to je ovde bio neki trend kada sam ja bila klinka i sada ima slučajeva..ali znatno manje..žalosno i jadno..sad ja sebe da zamislim sa nekim drtinom bez kose i smežuranom kožom..fuj..plus pivski stomak ahhahahahaah pa da mi plati neće da ga klati..

Pa nisu svi stariji ljudi takvi.

Ima onih sto od 50+ izgledaju bolje nego oni od 30....

A cak ni to nije bitno....Ima nesto vise od FIZICKOG.....


Svaka mladja zena koja poznaje zivot uvek ce traziti radije straijeg muskarca nego njenog vrsnjaka.
 
Pa nisu svi stariji ljudi takvi.

Ima onih sto od 50+ izgledaju bolje nego oni od 30....

A cak ni to nije bitno....Ima nesto vise od FIZICKOG.....


Svaka mladja zena koja poznaje zivot uvek ce traziti radije straijeg muskarca nego njenog vrsnjaka.

mislim da spominjete entitete ravne čovečjoj ribici, što su izuzeci..dakle ako pogledamo većinu slučajeva takozvanih bez uvrede..retkima je hit neki mlohavi puding..
koliko procentualno vaše tvrdnje imaju zamajac?:mrgreen:

- - - - - - - - - -

mladže ispod četres da mi se ne javljaju.

ja sam mladža od 4banke pa rabim mladžeg od sebe :)
 
mislim da spominjete entitete ravne čovečjoj ribici, što su izuzeci..dakle ako pogledamo većinu slučajeva takozvanih bez uvrede..retkima je hit neki mlohavi puding..
koliko procentualno vaše tvrdnje imaju zamajac?:mrgreen:

- - - - - - - - - -



ja sam mladža od 4banke pa rabim mladžeg od sebe :)

To je danas tako samo u primitivnim sredinama.

Negde jos uvek zene kriju lice i to im se cini sasvim ok.
 
sve znaš <3333333333 ebem te cakanog

man-retro-beer-smile-pose-400pg050410-12729845273-e1321375993910.jpg
 
mislim da spominjete entitete ravne čovečjoj ribici, što su izuzeci..dakle ako pogledamo većinu slučajeva takozvanih bez uvrede..retkima je hit neki mlohavi puding..
koliko procentualno vaše tvrdnje imaju zamajac?:mrgreen:

- - - - - - - - - -



ja sam mladža od 4banke pa rabim mladžeg od sebe :)

Duso draga, takve cure se u zargonu nazivaju kuguarke i milfare, nista licno, to je opste vazeca formula :)
 
Svakim danom se sve vise uocava pojava mladjih zena sa dosta starijim muskarcima.

Zene tvrde da su mladji muskarci neozbiljni u vezi, da ih cesto povrede, varaju, da nemaju ekonomsku podlogu za ugodan zajednicki zivot....

Sve cesce vidjam zene od tridesetak godina, cak i mladje sa muskarcima od 50, 60 pa i vise godina....

Nekada je to bilo cudno, dok je danas sasvim normalno....



Sve je to računica. Žrtvuju godinu dve života dok ovaj deka ne rikne od seksa, naslede stan, penziju i ebe im se. Pravac na Krstu i ganjaju piletinu. :hahaha:
 
BLAJBI se zacop'o pa traži podršku.

U suštini samo napred. Ljubav godine ne broji. Ali medikamenti možda ne ginu :mrgreen:

sve zavisi koliko je mlada ta "zena" :zper:

- - - - - - - - - -

sve zavisi koliko je mlada ta "zena" :zper:

kad sam se smuvao sa sadasnjom zenom (40) rekao sam joj:
ne bih te menjao za 2 od 20 ali za 3 od 13 oman!
 
pošto ti imaš 60godina ti me ne možeš zvati milfarom..jer morala bih ja imati bar 80 da bi me ti tako zvao..
kuguarka nisam..jer ne izdržavam svog dečka..niti ima ikakvu materijalnu korist od mene..

Duso draga, Promasila si totalno za godine. Milfare ne spadaju u 80, moras da znades sta je to :)
A ne znas ni sta je kuguarka, ali dobro, mlada si, imas vremena , naucices ti sta je to :)

- - - - - - - - - -

pošto ti imaš 60godina ti me ne možeš zvati milfarom..jer morala bih ja imati bar 80 da bi me ti tako zvao..
kuguarka nisam..jer ne izdržavam svog dečka..niti ima ikakvu materijalnu korist od mene..

Evo da ti malo pomognem.
Kuguarke:
One se u svojoj 35-oj godini odlično drže, pucaju od samopouzdanja, imaju uspešne karijere i pored sebe željene muškarce koji ih podržavaju.

kuguarke-3.jpg
 

Back
Top