Stariji - mladja...

Gax

Domaćin
Poruka
3.149
Ne znam da li je ova tema bila skoro sam pristupio ovom delu,ako jeste LOCK.
Ne znam kakav je kod vas slucaj,ali u mojoj skoli katastrofa isto tako i sa mojim drugaricama.
Svaka ima decka starijeg bar 5 godina,?ZASTO?,zato sto vozi auto i ima pare ili svoju gajbu ne kontam,ako nekoj pridjem odma mi preti da ima decka od 20-21 godinu-to me neplasi toliko imam i ja svoje drustvo nego me zanima zasto.Mislim ne smeta meni sto on ima pare imam i ja,ne smeta meni sto on vozi auto vozicu i ja cim napunim 18,ja vozim skuter,i nisam uopste ljubomoran na one koji imaju zato sto imam ija,nije ovo hvaljenje nego da ne ispadne on nema pare ni devojku onaj ima pa mu sad smetaju godine...Mozda 3% devojaka kod mene u skoli je ousteno i spremno za salu ja volim da se salim,a ne da smaram devojku sa da li me volis,i nekim praznim ljubavnim pricama koje kada cujem da neko govori nekoj devojci bude mi smeno,mislim on njoj Volim te,ne mogu bez tebe i sutra sa drugom...
 
Ni ja to ne mogu da shvatim.Devojka sam,ali nisam takva!
Meni je max da je 3 godine stariji od mene jer vec veca razlika je prevelika i teshko je naci teme za razgovor.
A novac,auto...ba,bla...e vecina ni nema dechka!Samo se hvali...nikada necu shvatiti takve devojke... :?
I dok moje drugarice mashtaju o Cristianu Ronaldu,Benu Aflecku,Bred Pittu i ostalim burzujima ja sam zadovoljna ''obichnim smrtnikom''.
Takodje ja nevolim kada me 10000000 puta kaze: "Da li ti se svidjam?'';''Da li me volish?'';''Nedostajesh mi...'' :?
 
Ne znam da li je ova tema bila skoro sam pristupio ovom delu,ako jeste LOCK.
Ne znam kakav je kod vas slucaj,ali u mojoj skoli katastrofa isto tako i sa mojim drugaricama.
Svaka ima decka starijeg bar 5 godina,?ZASTO?,zato sto vozi auto i ima pare ili svoju gajbu ne kontam,ako nekoj pridjem odma mi preti da ima decka od 20-21 godinu-to me neplasi toliko imam i ja svoje drustvo nego me zanima zasto.Mislim ne smeta meni sto on ima pare imam i ja,ne smeta meni sto on vozi auto vozicu i ja cim napunim 18,ja vozim skuter,i nisam uopste ljubomoran na one koji imaju zato sto imam ija,nije ovo hvaljenje nego da ne ispadne on nema pare ni devojku onaj ima pa mu sad smetaju godine...Mozda 3% devojaka kod mene u skoli je ousteno i spremno za salu ja volim da se salim,a ne da smaram devojku sa da li me volis,i nekim praznim ljubavnim pricama koje kada cujem da neko govori nekoj devojci bude mi smeno,mislim on njoj Volim te,ne mogu bez tebe i sutra sa drugom...
Slažem se gotovo u potpunosti sa ovom konstatacijom...
 
Ni ja to ne mogu da shvatim.Devojka sam,ali nisam takva!
Meni je max da je 3 godine stariji od mene jer vec veca razlika je prevelika i teshko je naci teme za razgovor.
A novac,auto...ba,bla...e vecina ni nema dechka!Samo se hvali...nikada necu shvatiti takve devojke... :?
I dok moje drugarice mashtaju o Cristianu Ronaldu,Benu Aflecku,Bred Pittu i ostalim burzujima ja sam zadovoljna ''obichnim smrtnikom''.
Takodje ja nevolim kada me 10000000 puta kaze: "Da li ti se svidjam?'';''Da li me volish?'';''Nedostajesh mi...'' :?
Odrasti...
 
Ni ja to ne mogu da shvatim.Devojka sam,ali nisam takva!
Meni je max da je 3 godine stariji od mene jer vec veca razlika je prevelika i teshko je naci teme za razgovor.
A novac,auto...ba,bla...e vecina ni nema dechka!Samo se hvali...nikada necu shvatiti takve devojke... :?
I dok moje drugarice mashtaju o Cristianu Ronaldu,Benu Aflecku,Bred Pittu i ostalim burzujima ja sam zadovoljna ''obichnim smrtnikom''.
Takodje ja nevolim kada me 10000000 puta kaze: "Da li ti se svidjam?'';''Da li me volish?'';''Nedostajesh mi...'' :?

koliko vidim,imas 13 godina.Ne verujem da si imala ikakvu romansu i neko iskustvo da pricas o bilo cemu,osim da pricas ono po difoltu sto cujes svuda.Te klince sto nalazis i sto se zaljube grdni u tebe te smaraju copy/paste Takodje ja nevolim kada me 10000000 puta kaze: "Da li ti se svidjam?'';''Da li me volish?'';''Nedostajesh mi...
nadji zrelijeg i onda ces promeniti misljenje. Josh ti treba da jedes sarmu i projanicu da bi mogla da ostavis neki komentar na slicnu temu...
nemam nista protiv tebe,ali tako nezrela ne mozes nista pametno reci...samo mudrovati...
 
E pa neTju :p ;)
Pa rekla je lepO....ako je decko stariji vise od 3 god...koje su tu zajednicke teme za razgovor...?
I u prawu je....sve drugariTze se loze na glumce...poZnate lichnOsti...itD!

daj molim te... sta da pricas sa deckom starijim od tebe 3 godine? pa nadjite se nekako...nek se spusti na tvoj nivo,digni se na njegov nivo....

da l je moguce da tako nesto pises? pa ja sam sa devojkom 3 godine,koja je mladja od mene 3 godine pa uvek imamo temu za razgovor....

sta li je s vama...?!?!?!
 
Ma dajte, chemu takve konstatacije.

Poznajem super vrshnjake, super momke tu oko mog godishta, super dechka koji je devet i po godina stariji od mene i s kojim sam mogla da pricham o bilo chemu i da pricham i tako :mrgreen: i super dechka koji je chetiri godine mladji a s kojim bih bila. Za godinu, dve :mrgreen:

Does that make me nuts?
 

Back
Top