Starije ili mladje?


E, ne igram tenis jbg ;)

Prvo se vidi za šta nam treba partner, pa onda biramo..

Recimo ako želiš da imaš decu, oženiš se , onda gledaš jednu vrstu osoba, ako želiš provod za 1 noć, drugu, prijateljstvo sa benefitima treću itd
Od toga zavisi i izbor godina

Kod mene - dobila sam decu sa 7 god mlađim, za sex može 10 god plus minus, za ostariti zajedno najbolje mojih godina.
 
E, ne igram tenis jbg ;)

Prvo se vidi za šta nam treba partner, pa onda biramo..

Recimo ako želiš da imaš decu, oženiš se , onda gledaš jednu vrstu osoba, ako želiš provod za 1 noć, drugu, prijateljstvo sa benefitima treću itd
Od toga zavisi i izbor godina

Kod mene - dobila sam decu sa 7 god mlađim, za sex može 10 god plus minus, za ostariti zajedno najbolje mojih godina.
Прво треба да се види шта ти нудиш, па онда све остало.
 
Pa mladja mozda pre, jer nam se cesce poklopi seksualni nagon, zabava, elan. Starije koje srecem mahom su da se skrase, seks nije bitan, bitno je da gledamo rts zajedno i to. Ali i to nije pravilo. Ima i mladjih koje su starmale, da se vodaju po svadbama i te fore ozbiljna sam teta.
 

Back
Top