Starija devojka-da ili ne?

Ja se licno,nikad nebih zabavljala sa svojim vrsnjakom,a kamoli sa deckom,koji je mladji od mene par godina..Neznam zasto,al mislim da nismo na ''istoj talasnoj duzini''...
E sad',desi se da se covek zatelabasa u bas takvu osobu,i sta ces?
Samo teraj,i prepusti se uzivanju :wink:
 
Ljudi, vi ovde pricate kao da su starije devojke Bog zna sta superiornije i iskusnije od nekih koje su mladje par godina od njih.. To uopste nije tako.
Evo ja sam naleteo na stariju, i sta? Nista, devojka nije nikada bila zaljubljena a ima 23. godine. Sta ces, u svemu super ali emocionalni invalid. A "krevet" da i ne pominjem, to ne bi uradila ni sa princom na belom konju, sto je i normalno jer nikada nije imala ni 1 vezu.


Bitno je da ljubav ne zna za granice, samo je tuzno sto devojke danas generalno nece ni da cuju za decka koji je njihovo godiste, a kamoli za mladjeg! Pa ne znam kako da je zreo, lep, zgodan, smeker, itd. Uvek postoji taj problem u njihovim glavama - godine.
Po meni to su jako nezrele osobe, koje rade kako vecina radi.. Nemaju svoj stav, a i ako ga imaju, plase se da ga iznesu.


Toliko o "zrelim i starijim" devojkama.
 
Just Older:
Ljudi, vi ovde pricate kao da su starije devojke Bog zna sta superiornije i iskusnije od nekih koje su mladje par godina od njih.. To uopste nije tako.
Evo ja sam naleteo na stariju, i sta? Nista, devojka nije nikada bila zaljubljena a ima 23. godine. Sta ces, u svemu super ali emocionalni invalid. A "krevet" da i ne pominjem, to ne bi uradila ni sa princom na belom konju, sto je i normalno jer nikada nije imala ni 1 vezu.

Jesam li ja dobro razumela da je tebi starija devojka od 23 godine? E choveche, pa pretera ga bre. Koliko ti onda imas? 15?
 
female:
Just Older:
Ljudi, vi ovde pricate kao da su starije devojke Bog zna sta superiornije i iskusnije od nekih koje su mladje par godina od njih.. To uopste nije tako.
Evo ja sam naleteo na stariju, i sta? Nista, devojka nije nikada bila zaljubljena a ima 23. godine. Sta ces, u svemu super ali emocionalni invalid. A "krevet" da i ne pominjem, to ne bi uradila ni sa princom na belom konju, sto je i normalno jer nikada nije imala ni 1 vezu.

Jesam li ja dobro razumela da je tebi starija devojka od 23 godine? E choveche, pa pretera ga bre. Koliko ti onda imas? 15?
----------------------------------------------------
Cuti tek ga je skinula sa sise. :wink:
 
najbolja kombinacija karacine je mlada devojka i stariji muskarac i starija dama i mladji muskarac jer mladji momci imaju jacu potenciju a starijim damama su pice razradjene pa moraju osetiti tvrdocu radi zadovoljenja, dok mladjim ribama i mekse kite starijih muskaraca pasuju, a i iskustvo mladji uce od starijih te time stariji placaju veci uzitak koji dobijaju i svi su kvit . samo vi mene slusajte i daleko cete dogurati
 
muvao se sa nekom devojkom DOSTA starijom od njega. i sad, kaze mi ortak da se njih dvoje muvaju, a ja onako zaljubljena nista ne provaljujem. elem, proseta se ona malo a ja ga tri put /ko na saslusanju u marici, svaki put sve glasnije/ pitam "da li je ona neka potencijalna?". i nista, da mi je otvoreno rekao da mu se svidja priznala bih poraz i podvila rep. ali avaj, decko kaze da nije... nista, pojavi se ona ponovo tamo i njih dvoje gugucu, ja skakucem oko njega, satro branim teritoriju /nedam svog bivseg decka!!!/ oni me ne konstatuju. u jednom trenutku se umesam u razgovor i pitam je koje je godiste i posle toga joj kazem da smo nas dvoje "samo 10 godina mladji od nje"... muvanje nije NORMALNO uspelo, jer je glupaca imala predrasude i dozvolila da joj mali pokvareni stvor ez novn ez malecka pomuti emocije... :twisted:

a stvarno - sta ce mu takva devojka kojoj je cim ako je on mladji od nje...? inace je ovako pametan i super, moja neprezaljena ljubav!
 
bgdboy:
Hteo bi da cujem vase misljenje o tome dal je normalno da ti se svidja starija devojka i sta uraditi!!
Nema tu u sustini nista neneormalno!Samo je pitanje kako bi se TI osecao u vezi sa tom devojkom,da li bi ti podsvesno smetala ta razlika!
ja opet mislim ako se ljudi kapiraju,i vole da su godine samo brojke i parce papira!
 
chypawa_18:
ja nisam za to. moj drug (85') je bio sa devojkom/zhenom 75'. uzhas. kao voleli se i na kraju i raskinuli zbog razlike.
stvarno to ne podrzhavam.
Jao što mi je ovo simpatično. :lol:

teddy.gif
 

Back
Top