Stari profil na krstarici

Je l imate profil viska na krstaric ((za ne daj Boze)) i ili stari/ji profil?

Ja sam upravo nasao svoj profil na krstarici iz 2008 kada sam imao 14-15 godina i ne mogu da prestanem da se smijem... pisao sam v kao w o kao 0 i tako dalje :rotf:

Kakva je situacija kod vas? :rotf:
Nalog koji trenutno koristim je moj prvi nalog na Krstarici. Piše da sam registrovan 2014-te. Koristio sam ga tek mesec dana u to vreme. Nov nalog sam napravio 2019-te. Pitao sam tab-a da mi spoji naloge i otud imam ovaj. :D
 
Nalog koji trenutno koristim je moj prvi nalog na Krstarici. Piše da sam registrovan 2014-te. Koristio sam ga tek mesec dana u to vreme. Nov nalog sam napravio 2019-te. Pitao sam tab-a da mi spoji naloge i otud imam ovaj. :D
Je l moze da spoji to ? Volio bih i meni da spoji da mi pise da sam registrovan 2008 , bio bih srecan kao malo dijete :D
Samo bi li mogao da mi izbrise te poruke iz 2008 jer su cringe hahahahha
 
nema trika da se mogu sjetit pasvorda iz 2008... pokusao sam par koji su mi prosli kroz glavu ali nije ni jedan... Sta sad da radim? Jel moze tab da vidi koji sam mail tada koristi ili lozinku?
Ne može tab da vidi tvoju lozinku jer to narušava tvoju privatnost. Onda bi mogao da se loguje bilo kome na profil da je tako. :D
Idi zahtev da restartuješ lozinku. Ma, pitaj ga sve na PP. :D
 
hvala ti svakako Yoda, od koje godine postoji ovaj forum znas li?
Screenshot_1.png


A njhov sajt od 2000-te.
 
Je l imate profil viska na krstaric ((za ne daj Boze)) i ili stari/ji profil?

Ja sam upravo nasao svoj profil na krstarici iz 2008 kada sam imao 14-15 godina i ne mogu da prestanem da se smijem... pisao sam v kao w o kao 0 i tako dalje :rotf:

Kakva je situacija kod vas? :rotf:


:)))))


ja imam novi .....sluzhi kao rezerva ukoliko se verbalno pobijem sa vishe diskutanata
 
Ja sam upravo nasao svoj profil na krstarici iz 2008 kada sam imao 14-15 godina i ne mogu da prestanem da se smijem... pisao sam v kao w o kao 0 i tako dalje :rotf:
Nemam stariji nalog, ali se i na ovom konstantno iznenađujem nekim svojim pisanijima od pre i teško mi je da verujem da iza nekih postova stojim lično ja, ali očito druga, uspavana ili potpuno blokirana.
To mi se i sa dnevnicima događa iako ih nisam vodila redovno.
Uzmem, čitam i zaključim: ''Ko je ova osoba? Ne poznajem je!''
:zcepanje:
 
Je l imate profil viska na krstaric ((za ne daj Boze)) i ili stari/ji profil?

Ja sam upravo nasao svoj profil na krstarici iz 2008 kada sam imao 14-15 godina i ne mogu da prestanem da se smijem... pisao sam v kao w o kao 0 i tako dalje :rotf:

Kakva je situacija kod vas? :rotf:
Samo jedan. Ali to tvoje je nista. Storage temtation ima trenutno preko 800 profila. Mislim da ni on sam vise nije siguran kada se uloguje koju sifru da kuca.
 
Nemam stariji nalog, ali se i na ovom konstantno iznenađujem nekim svojim pisanijima od pre i teško mi je da verujem da iza nekih postova stojim lično ja, ali očito druga, uspavana ili potpuno blokirana.
To mi se i sa dnevnicima događa iako ih nisam vodila redovno.
Uzmem, čitam i zaključim: ''Ko je ova osoba? Ne poznajem je!''
:zcepanje:
Mr Jekyll and Hide :sad2:

Moj jedini profil, mislim da sam odje od 2008. veteran foruma
Fakjeeee :mrgreen:

Ово је мој први и једини профил на Крстарици форуму и регистровао сам се далеке 2004.године ?
Ti brate mozes u penziju ,vataj Ivana za gusu dal uplacivao radni ..

:)))))


ja imam novi .....sluzhi kao rezerva ukoliko se verbalno pobijem sa vishe diskutanata
Dzegi ti li si :think:bona ?
 

Back
Top