vladimirm82
Početnik
- Poruka
- 1
Zna li neko slucajno kako se zove igrica koja je bila kod nas aktuelna od 95 do 97 godine, bilo je neko zeleno stvorenje nalik na covjeka pa su bile neke mine trebalo ih unistiti da se nista necuje posto ce te napasti neka zivotinjanesecam se puno detalja bio sm malen ali znam da su se furali na tu igru. Igrala se na soniju 1 imali su neki i na racunaru. aj molim vas ako neko zna nek mi javi