STARDUST CAFFE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Водолија. Како иде репризирање Твин Пикса?

- - - - - - - - - -

he he he
Jedan moj drug,prilično poznat astrolog,Vodolija -Strelac, je u zanosu reko da nema Vodolija kretena
E onda mene nije mrzelo da malo pročačkam i iznađoh svašta,uključujući i Čaušeskog:evil:
Nina dodajem kolekciji:twisted:


tek noćas sam odgledala poslednju
Ček da saberem utiske
I nosim se mišlju da prvo revidiram prvu sezonu
A bila sam na Ramonsima 90. u Zagrebu
Volim ih ko rod rođeni:heart:
 
he he he
Jedan moj drug,prilično poznat astrolog,Vodolija -Strelac, je u zanosu reko da nema Vodolija kretena
E onda mene nije mrzelo da malo pročačkam i iznađoh svašta,uključujući i Čaušeskog:evil:
Nina dodajem kolekciji:twisted:


tek noćas sam odgledala poslednju
Ček da saberem utiske
I nosim se mišlju da prvo revidiram prvu sezonu
A bila sam na Ramonsima 90. u Zagrebu
Volim ih ko rod rođeni:heart:
Обезвређујеш уметничку ауру коју Нинова песма поседује. Итекако поседује одређену артистичку вредност, искористио је ту песму Николас Рефн у свом филму: ''Дилер''.
Зашто сам ја, с друге стране, поставио ту песму овде, какав је циљ тог акта, да ли тај акт има одређене скривене поруке/хинтове/алузије, :lol: то нека паметни одлуче. Што би рекао Дејвид Чејс: ''Не морамо да објаснимо публици СВЕ''.

Што се тиче Твин Пикса, сабери утиске, све натенане погледај, изанализирај, па се јави, интересује ме какво мишљење имаш поводом све оне збрке која се десила, па малтене од самог почетка треће сезоне па до краја. Ја сам репризирао до 12-те епизоде, после сам сваку наредну епизоду одгледао само једном, јер ми је било довољно, већ сам формирао став о сржи серије, шта је концепт, шта је поента свог оног хаоса.

 
Обезвређујеш уметничку ауру коју Нинова песма поседује. Итекако поседује одређену артистичку вредност, искористио је ту песму Николас Рефн у свом филму: ''Дилер''.
Зашто сам ја, с друге стране, поставио ту песму овде, какав је циљ тог акта, да ли тај акт има одређене скривене поруке/хинтове/алузије, :lol: то нека паметни одлуче. Што би рекао Дејвид Чејс: ''Не морамо да објаснимо публици СВЕ''.

Што се тиче Твин Пикса, сабери утиске, све натенане погледај, изанализирај, па се јави, интересује ме какво мишљење имаш поводом све оне збрке која се десила, па малтене од самог почетка треће сезоне па до краја. Ја сам репризирао до 12-те епизоде, после сам сваку наредну епизоду одгледао само једном, јер ми је било довољно, већ сам формирао став о сржи серије, шта је концепт, шта је поента свог оног хаоса.

da poznata sam po tome da ne kapiram umetničke aure:zcepanje:
Naročito tako grandiozne kao što su narodnjaci:zcepanje:
Nego imam Pushera,sva tri dela, al Nina nisam registrovala, odurni tatrla melos kad ne mogu da izbegnem,onda ignorišem
Samo da još nađem te pametne koji odlučuju:zcepanje:
A za Twin Peaks......malo sam više očekivala na kraju, no to se samo prvi,nepotpuni utisak.....
 
Opa, Mars u Škorpiji!
Mi Ovnovi i kad presečemo, to nije sigurno, eh.
Meni je Mars u Ovnu, btw. :)) Ju, moram prestati da otkrivam svoje aspekte, imaće ljudi uvid u moju natalnu na kraju! :O

da, da, tepanje baš:P
 
Ajao, zamisli, ljudi će na astrološkom pdf-u znati gde ti je Mars. Blasfemija! :-)

Meni je u Sedžiterijusu.

Umem ja i veštije da jezikom baratam sa vagom. :-)

Ali sad moram da idem da spavam! Bem ti, ne želim da se žalim na svoj život, nemam pravo na to, ali mu trenutno fali egzotike.
 
A za Twin Peaks......malo sam više očekivala na kraju, no to se samo prvi,nepotpuni utisak.....
Бољег завршетка од оног нема. Није се ни могао наћи бољи завршетак, с обзиром да се ради о Линчовом остварењу.
Што се мене тиче, прича о Твин Пиксу је завршена и нема потребе снимати четврту сезону.
 
Бољег завршетка од оног нема. Није се ни могао наћи бољи завршетак, с обзиром да се ради о Линчовом остварењу.
Што се мене тиче, прича о Твин Пиксу је завршена и нема потребе снимати четврту сезону.

A slažem se u potpunosti da je to sve što treba da se uradi
Nego ne umem precizno da definišem to što osećam u vezi kraja
Nemam konkretnu kritiku,nego sam JA valjda očekivala razvoj događaja u drugom smeru
No,tek ću pravi utisak da steknem kad je ponovo odgledam
Inače sam oduševljena i dragog Linča još više i volim i cenim
A Jarac,zamisli:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
I sigurno si primetio BEZBROJ beskrajno komičnih momenata;)
To mu je od one Škorpije u podznaku
Inače sam veliki fan Škorpionskog smisla za humor
Valjda zbog onog Antaresa na Suncu i Plutona u 8.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top