Quantcast

Starac (79) zaskočio četiri devojčice (12)

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.300
STOLAC - Starac pokušao da seksualno napastvuje četri devojčice ispred škole. Džemal Ajanić (79) iz Stoca zaskočio je četiri devojčice uzrasta do 12 godina ispred osnovne škole.

Džemal je jednu od njih zgrabio za ruku, počeo da skida pantalone i gaće. Devojčica se, na svu sreću, otrgla, a starac je uhvaćen.

Od devojčica su u prisustvu socijalnih radnika i roditelja uzete izjave, kao i od osumnjičenog, koji je posle saslušanja pušten na slobodu, piše Dnevni avaz.

Istraga je u toku i ako se utvrdi da je bilo bludnjičenja, za osumnjčenog ćemo tužilaštvo zatražiti pritvor. Iako postoje indicije da je Ajanić i ranije vršio slična dela, u tužilaštvu kažu da nemaju nemaju tu informaciju.

http://www.kurir-info.rs/strasno-starac-79-zaskocio-devojcice-12-clanak-331835

Marijana.86

Primećen član
Poruka
991
STOLAC - Starac pokušao da seksualno napastvuje četri devojčice ispred škole. Džemal Ajanić (79) iz Stoca zaskočio je četiri devojčice uzrasta do 12 godina ispred osnovne škole.

Džemal je jednu od njih zgrabio za ruku, počeo da skida pantalone i gaće. Devojčica se, na svu sreću, otrgla, a starac je uhvaćen.

Od devojčica su u prisustvu socijalnih radnika i roditelja uzete izjave, kao i od osumnjičenog, koji je posle saslušanja pušten na slobodu, piše Dnevni avaz.

Istraga je u toku i ako se utvrdi da je bilo bludnjičenja, za osumnjčenog ćemo tužilaštvo zatražiti pritvor. Iako postoje indicije da je Ajanić i ranije vršio slična dela, u tužilaštvu kažu da nemaju nemaju tu informaciju.

http://www.kurir-info.rs/strasno-starac-79-zaskocio-devojcice-12-clanak-331835
Ne razumem šta tu treba da se utvrdjuje ? Pa sam pokušaj je već bludničenje ! :!: Za takve bolesnike ne bih imala milosti ! :evil:

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
Ne razumem šta tu treba da se utvrdjuje ? Pa sam pokušaj je već bludničenje ! :!: Za takve bolesnike ne bih imala milosti ! :evil:
pa Džemalu su kao dečaku isekli deo piše i niko nije robijao

znači ne da su pokušali da mu pridju nego su ga nahvatali i u suzama i bolovima sekli

u patologiji obrezanih pored ostalog postoji i mržnja ka ženama
ali on je ostao izgleda zakucan u periodu kad je nad njim izvršeno sakaćenje

Poslednja izmena:

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
[/url]
I Džemalu su skidali gaće javno i pred devojčicama da gledaju kako se seče piša
pa kad odrastu da znaju šta se radi kad dobiju muško

Jedino na intenetu neće čuti, u većoj meri, mišljenja onih kojima su deca poumirala od zahvata
pa se zarekli da im se živo više ebe za običaj sa sledećim detetom

Filleo

Iskusan
Poruka
6.177
:dzentlmen: Koleginice Marijana.86 - nemati milosti je veoma lako, ali imati milosti je pravi podvig !!

Takođe, osuđivati i kažnjavati posledice, a preći "k'o od šale" preko uzroka i ne videti srž problema, nikakav i uzaludan je posao !!

Slažem se da čovek koji učini bilo kakvo zlo (u ovom slučaju blud) zaslužuje valjanu (Zemaljsku i/ili Nezemaljsku) kaznu, ali sam ubeđen da je za tu svoju "bolest" i to svoje zlo on kriv isto koliko i svi mi !! A nemanjem milosti, "sluha", nerazumevanjem naše okoline itd, ni mi se ne razlikujemo puno od tih, "bolesnih" !?!
A zatvor, metak ili električna stolica, nikada suštinski ne reše problem !!

sakatilo1

Veoma poznat
Poruka
14.486
:dzentlmen: Koleginice Marijana.86 - nemati milosti je veoma lako, ali imati milosti je pravi podvig !!

Takođe, osuđivati i kažnjavati posledice, a preći "k'o od šale" preko uzroka i ne videti srž problema, nikakav i uzaludan je posao !!

Slažem se da čovek koji učini bilo kakvo zlo (u ovom slučaju blud) zaslužuje valjanu (Zemaljsku i/ili Nezemaljsku) kaznu, ali sam ubeđen da je za tu svoju "bolest" i to svoje zlo on kriv isto koliko i svi mi !! A nemanjem milosti, "sluha", nerazumevanjem naše okoline itd, ni mi se ne razlikujemo puno od tih, "bolesnih" !?!
kako mogu žrtve tog manijaka biti krive za ono što je on učinio????ili njihovi roditelji???

mina68

Buduća legenda
Poruka
39.563

А шта би требало - да болесног маторог јарца лечимо или жалимо?

Пази, зна се да је то и раније радио - а не зна се?

И мало ми је мука од тог нашег хришћанског да треба праштати. Овакве ствари не треба да се праштају - треба их кажњавати и то најстроже.

Нисмо ми они који треба да траже срж проблема, за то постоје службе. Наше је само да се згрозимо, осудимо и гада искључимо из заједнице.

Ја бих га ставила у кућни притвор, на хлеб и воду, да више не види дана.

Filleo

Iskusan
Poruka
6.177
kako mogu žrtve tog manijaka biti krive za ono što je on učinio????ili njihovi roditelji???
Dobro razmislite, pre nego što postavite pitanje, kolega !!

А шта би требало - да болесног маторог јарца лечимо или жалимо?

Пази, зна се да је то и раније радио - а не зна се?

И мало ми је мука од тог нашег хришћанског да треба праштати. Овакве ствари не треба да се праштају - треба их кажњавати и то најстроже.

Нисмо ми они који треба да траже срж проблема, за то постоје службе. Наше је само да се згрозимо, осудимо и гада искључимо из заједнице.

Ја бих га ставила у кућни притвор, на хлеб и воду, да више не види дана.
Xaxaxa, kućni pritvor ... ma nemamo mi dovoljno kuća, a vala ni pušaka !!

Kamo sreće da nam je više tog Hrišćanskog, Pravoslavnog vaspitanja, odgoja i obrazovanja,

kakva god i koliko god teška bila životna iskušenja -

imali bismo i dovoljno kuća i mnogo više zdravijih i normalnijih porodica, a samim tim i minimalan broj ovakvih i težih slučajeva i razgovora o istim !!
E onda, za tom i sličnim stručnim službama koje spominjete, a koje danas čine ZAISTA VELIKI STRUČNJACI, ne bi ni bilo potrebe !!
A i mi sami, obični smrtnici, bismo izgubili tu NADLJUDSKU SPOSOBNOST osuđivanja drugih ljudi i presuđivanja istim !! ...

Ali uzalud - nemamo mi dovoljno tog Hrišćanstva, Pravoslavlja u sebi, te suštine !! Nedostaje nam Ljubavi, one prave, dvoprirodne, pa zato mnogo ni ne čude ova i još gore i teže (crnje) teme i priče !!! ...

egzorcista

Ističe se
Poruka
2.674
Kakvo vi hrišćanstvo spominjete kad se radi o muslimanima? :eek:
Osim toga deda od 80 god. nema nikakvu teoriju da jebbe 4 devojčice od 12 god...verovatno su ga prijavile zato što je tražio da mu one pokažu pičicu a on će im dati dopunu za mobilni, one mu pokazale pičicu on nije kupio dopunu, one ga prijavile...epilog znate. :aha:

Marijana.86

Primećen član
Poruka
991

Kolega Filleo :cmok2:
Slažem se donekle sa tobom. Milostivost, razumevanje, praštanje su najveće ljudske vrline. Ponekad i podvig, kako si rekao. Ali isto tako i pravednost.
I treba da bude kažnjen svako ko učini bilo kakvu nepravdu, nešto loše. Pravedno kažnjen.
I kad sam rekla da ne bih imala milosti za takve, nisam mislila na ništa konkretno, nisam ja ta koja će da presudjuje i odredjuje kaznu. A za surovost prema bilo kome svakako nisam.
Ali malo mi je muka od takvih i sličnih slučajeva, pogotovo kad su deca u pitanju ( na njih sam specijalno osetljiva ), gde se počinitelj brani lošim sistemom, neshvatanjem okoline, lošim uslovima života, nerazumevanjem porodice i sl. Ok, to su sve uzroci, koji mogu kod drugog da izazovu upravo milost i razumevanje, pa i praštanje. Ali ne i iskrivljenje pravde. Uradio si nešto - snosi posledice. :hvala:

difrent from others...

Veoma poznat
Poruka
12.361
Koji komentar :zcepanje:
Izvinjavam se, nije tema za sprdnju :rumenka: Ali komentar da nije tragičan bio bi smešan...
zanimljivo je da se gotovo uvek precuti kada neki cigan napravi zlocin. pominju se lopovi,dzeparosi,silovatelji a nikada se ne pomene da je u pitanju neki cigan.
ali kojim slucajem dobije batine neki cigan ili mu se nacini neka nepravda (ako je to uopste i moguce) odmah se ide na manjinsku kartu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.