Stara prvorotka

Postoji razlika izmedju usvajanja zene i pravljenja dece sa njom i dokazivanja.
Da kresnes mozes i koku iz potoka, ali ne i da pravis decu s njom.
Uostalom, sapni mi kako zene biraju muskarce za pravljenje dece? ovde se radi o zenama....kome treba ludo dete od ludje zene?
Sta znam,kada bi birao po tome kakav ce neko biti roditelj,to ne mozes znati sem ako vec nije postao roditelj.
Poslednju recenicu ne znam sta bih rekla,sem da se nadam da ces uspeti da se uhvatis u kostac sa svojom ogorcenoscu,znam da je to gadna stvar,ali zivot je neuporedivo lepsi kada je prevladas.
Meni je dete,dete od ma kakvih roditelja
 
z
Ne ljubavi prema partneru (mada je i to poželjno) nego prema ideji imanja deteta
Stvarno mi je besmisleno rađati dete ako ti se bar elementarno ne dopada ideja, za koga rađaš tačno
za naciju,rasu,veru,armiju tako bijase a sad radjas il konzumera tj,il folowera ili sabskrajbera a ako ti se posreci moze bit i onaj sto ga lajkuju i sabskrajbuju
 
Sta znam,kada bi birao po tome kakav ce neko biti roditelj,to ne mozes znati sem ako vec nije postao roditelj.
Poslednju recenicu ne znam sta bih rekla,sem da se nadam da ces uspeti da se uhvatis u kostac sa svojom ogorcenoscu,znam da je to gadna stvar,ali zivot je neuporedivo lepsi kada je prevladas.
Meni je dete,dete od ma kakvih roditelja
Jos samo da poslusam savet ogorcenih tetki iz klana zvanog " muskarci su svinje" ....samo mi se skini s postova....
 
Naša junakinja je suze lila za svoj 20. rođendan. Ne zna se tačno zašto.
Da bi kada je punila 24u godinu pila uz tugu, bol, čemer i reči "ja ću biti stara prvorotka".
Potom je za 25., ***** ga, imala najluđu noć uz seks na jedno veče.
Dogurala do tridesete.
Njeno pitanje je "da li treba da nađe mlađeg muškarca da je plodi"?
Iskustva, Mišljenja, Saveti.
Samo da je plodi ili da zajedno podizu dete?
U svakom slucaju treba naci nekog priblizno njenih godina i njenog statusa.
Ako nadje nekog mladjeg taj ce je uvek gledati kao koku, ako nadje malo starijeg a slobodnog- to vec moze biti nesto dobro, ako nadje razvedenog koji vec ima dece taj ce se raspilaviti jer je konacno izlecio komplekse i od njega nece moci da dodje na red kod deteta. Ti razvedeni koji u ozbiljnijim godinama dobiju dete sa drugom zenom su teski smaraci jer utripuju da su opet mladi.
 
Kad ih povremeno vidim po pancevu kako vozikaju bebu u kolicima ( a pored njih devojka od 28 god) i obuku slim farmerice da utegnu dupe staro 45 godina i crvene patike..A ja licno im isao u babine jos 2003-e, tacno mi se prisere
 
--kratka stilska vežba sa nelinearnom akceleracijom multiplikacije (he he he)

mala moja
ko zippo si zgodna.
želiš biti,
kažeš, prvorodna?
tvoja želja
to je moj dizajer!
k mon bejbe,
k mon lajt maj fajer

* * *

curo mala
vitka si ko motka!
želja ti je
biti prvorotka?
bog ti dao
pune vreće sreće
da ti rodiš
i drugo i treće!

* * *

curo fina
zdrava si ko krošnja,
željo mojih
uzavrelih mošnja!
džoli si mi,
ja sam tebi kluni,
biće đece
ko drva u šumi!
 
Poslednja izmena:

Back
Top