darth ani
Obećava
- Poruka
- 55
Da li ima nekog ko voli star wars i koja mu je omiljena sw igra? 

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Pun je ovaj forum ljubitelja SW-a... 
. Jedi Academy mi je najmocnija SW igra koju sam igrao. Presao sam je 7 puta i nije mi dosadila. Ove nove SW igre su OK ali ne tako dobre kao Academy.Miki 13991:Star Wars:Battlefront I i II Nema bolje SW igre.

Vrlo se isplati. Nalozices se kao jalabo:Ja sam igrao kotora oba, i nisu losi, a jel bolje to ili jedi academy? isplati li se igrati academy?

Hm....jesi igrao mozda Dark Forces i Rogue Squadron? To su prave SW igre. Meni Battlefront i nije neka igra, sve se svodi da unistavanje neprijatelja. Da ne pominjem i priglup AI. Dvojka je OK, svemirske bitke su nepregledne, a voditi heroja je krvno zabavno.Miki 13991:Star Wars:Battlefront I i II Nema bolje SW igre.
Hehe, pa pokusao sam, posto imam net preko zicetab503:kad smo kod toga.
Posto jos vezbam jer ga imam od skoro da li je neko probao da igra SW Battlefront 2 online?
da li moze ili je problem sa "originalom"![]()
markoca:Hm....jesi igrao mozda Dark Forces i Rogue Squadron? To su prave SW igre. Meni Battlefront i nije neka igra, sve se svodi da unistavanje neprijatelja. Da ne pominjem i priglup AI. Dvojka je OK, svemirske bitke su nepregledne, a voditi heroja je krvno zabavno.
Mislis da ja nisam? Cim je izasla po ceo dan sam picio Hoth i Endor.Miki 13991:Ne nisam,ali znam da sam Battlefront I igrao non-stop 3 meseca![]()

TAKO JE!!! JE8I KOTOR!markoca:Jedi Academy je najbolja SW igra. Je8es KOTOR i ostale, akademija je prosto najbolja!
stvarno si moj covek! :-DAj probacu, al poslije ispitnog roka.markoca:Vrlo se isplati. Nalozices se kao ja![]()
markoca:KotOR mi se ne svidja malo. Jadan mi je sistem borbe. Ali Sta sve Jaden radi sa lightsaberom he8e keve!![]()