BLAJBI
Zaslužan član
- Poruka
- 103.496
Vise nema dileme! Dosao je zadnji momenat!
Ni jedan narod na svetu vise ne moze misliti o natalitetu!
Proces mora biti OBRNUT i HITAN!
Sve zemlje MORAJU smanjiti broj stanovnika procentualno, tako da brojnost stanovnika ostane oko 10% od onoga sto danas imaju.
TO JE JEDINA SANSA DA PLANETA PREZIVI!
Ne radi se samo o hrani vec o GUTANJU svih prirodnih bogatstava, enormnom zagadjenju celokupne vode i atmosfere, besprimernom unistavanju svih stanista i ostalih zivih vrsta koje postoje na planeti!
Od danasnjih 7 milijardi ljudi u sledevim decenijama ili stolecu mora ostati NAJVISE oko 700 miliona ljudi, koliko planeta realno MOZE DA IZDRZI!
Ako to covek svojim svesnim planiranjem ne bude u stanju - pobrinuce se sama priroda koja uvek ima nacin da regulise brojnost jedne populacije kao se ona neprimereno prenamnozi.
Ni jedan narod na svetu vise ne moze misliti o natalitetu!
Proces mora biti OBRNUT i HITAN!
Sve zemlje MORAJU smanjiti broj stanovnika procentualno, tako da brojnost stanovnika ostane oko 10% od onoga sto danas imaju.
TO JE JEDINA SANSA DA PLANETA PREZIVI!
Ne radi se samo o hrani vec o GUTANJU svih prirodnih bogatstava, enormnom zagadjenju celokupne vode i atmosfere, besprimernom unistavanju svih stanista i ostalih zivih vrsta koje postoje na planeti!
Od danasnjih 7 milijardi ljudi u sledevim decenijama ili stolecu mora ostati NAJVISE oko 700 miliona ljudi, koliko planeta realno MOZE DA IZDRZI!
Ako to covek svojim svesnim planiranjem ne bude u stanju - pobrinuce se sama priroda koja uvek ima nacin da regulise brojnost jedne populacije kao se ona neprimereno prenamnozi.

prosto neverovatno 
