Stanovnistvo Zemlje se HITNO mora smanjiti !

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.496
Vise nema dileme! Dosao je zadnji momenat!

Ni jedan narod na svetu vise ne moze misliti o natalitetu!

Proces mora biti OBRNUT i HITAN!

Sve zemlje MORAJU smanjiti broj stanovnika procentualno, tako da brojnost stanovnika ostane oko 10% od onoga sto danas imaju.

TO JE JEDINA SANSA DA PLANETA PREZIVI!

Ne radi se samo o hrani vec o GUTANJU svih prirodnih bogatstava, enormnom zagadjenju celokupne vode i atmosfere, besprimernom unistavanju svih stanista i ostalih zivih vrsta koje postoje na planeti!

Od danasnjih 7 milijardi ljudi u sledevim decenijama ili stolecu mora ostati NAJVISE oko 700 miliona ljudi, koliko planeta realno MOZE DA IZDRZI!

Ako to covek svojim svesnim planiranjem ne bude u stanju - pobrinuce se sama priroda koja uvek ima nacin da regulise brojnost jedne populacije kao se ona neprimereno prenamnozi.
 
Vise nema dileme! Dosao je zadnji momenat!

Ni jedan narod na svetu vise ne moze misliti o natalitetu!

Proces mora biti OBRNUT i HITAN!

Sve zemlje MORAJU smanjiti broj stanovnika procentualno, tako da brojnost stanovnika ostane oko 10% od onoga sto danas imaju.

TO JE JEDINA SANSA DA PLANETA PREZIVI!

Ne radi se samo o hrani vec o GUTANJU svih prirodnih bogatstava, enormnom zagadjenju celokupne vode i atmosfere, besprimernom unistavanju svih stanista i ostalih zivih vrsta koje postoje na planeti!

Od danasnjih 7 milijardi ljudi u sledevim decenijama ili stolecu mora ostati NAJVISE oko 700 miliona ljudi, koliko planeta realno MOZE DA IZDRZI!

Ako to covek svojim svesnim planiranjem ne bude u stanju - pobrinuce se sama priroda koja uvek ima nacin da regulise brojnost jedne populacije kao se ona neprimereno prenamnozi.

Ево праве прилике да комуњаре поново стану у прве редове у чињењу злочина и то ЛЕГАЛИЗОВАНИХ тј.ДОБРИХ ЗЛОЧИНА - не чуди ме што си се одмах прилепио........
 
Ja sam za to da istrebimo Indiju,oni se najviše kote...Kinezi su to već lepo rešili...

Natalitet je svuda visok gde je velika beda: Indija, Juzna Amerika, Afrika...

Tamo se u DEMOKRATSKOM OKVIRU pitanje ne moze resiti (Ni Kina to pitanje nije demokratski resila!)

Znaci, uz PRAVICNIJU RASPODELU i CVRASTA RUKA....

A to opet znaci samo jedno: SOCIJALIZAM!

Bez uvodjenja socijalizma nije moguce resiti pitanje PRENASELJENOSTI ZEMLJE!

To je jos jedan SIGURAN ZNAK da ce socijalizam biti sistem 21. veka
 
Natalitet je svuda visok gde je velika beda: Indija, Juzna Amerika, Afrika...

Tamo se u DEMOKRATSKOM OKVIRU pitanje ne moze resiti (Ni Kina to pitanje nije demokratski resila!)

Znaci, uz PRAVICNIJU RASPODELU i CVRASTA RUKA....

A to opet znaci samo jedno: SOCIJALIZAM!

Bez uvodjenja socijalizma nije moguce resiti pitanje PRENASELJENOSTI ZEMLJE!

To je jos jedan SIGURAN ZNAK da ce socijalizam biti sistem 21. veka
Siguran znak? Bože...
 
Vise nema dileme! Dosao je zadnji momenat!

Ni jedan narod na svetu vise ne moze misliti o natalitetu!

Proces mora biti OBRNUT i HITAN!

Sve zemlje MORAJU smanjiti broj stanovnika procentualno, tako da brojnost stanovnika ostane oko 10% od onoga sto danas imaju.

TO JE JEDINA SANSA DA PLANETA PREZIVI!

Ne radi se samo o hrani vec o GUTANJU svih prirodnih bogatstava, enormnom zagadjenju celokupne vode i atmosfere, besprimernom unistavanju svih stanista i ostalih zivih vrsta koje postoje na planeti!

Od danasnjih 7 milijardi ljudi u sledevim decenijama ili stolecu mora ostati NAJVISE oko 700 miliona ljudi, koliko planeta realno MOZE DA IZDRZI!

Ako to covek svojim svesnim planiranjem ne bude u stanju - pobrinuce se sama priroda koja uvek ima nacin da regulise brojnost jedne populacije kao se ona neprimereno prenamnozi.

Mogao bi ti da das sveti primer i da se ubijes i doprineses tom smanjenju.
 
A da mi uzmemo od bogatih i damo nesretnom narodu a ne da planiramo da ih istrebimo,,,,

Pravilnija raspodela na svetu se mora uspostaviti.

Niko ne bi trebao biti istrebljen, ali bi se brojnost rodjenih trebala smanjivati postepeno.

U Indiji, Juznoj Americi i Africi imamo jako mnogo porodica sa 10 dece i vise... A siromasni su da nemaju - nista...

Tu se mora nesto drasticno preduzeti.
 

Back
Top