stanje u zemlji

Ivan Mitic

Početnik
Poruka
1
Poprilicno haoticno i uznemiravajuce.Veliku opasnost doprinosi stranacko posmatranje problema,ne nazire se jedna dugorocna vizija,sve sto se desava to je samo bacanje prasine.
Ljudi ne znaju sta se zapravo desava,glavnina informacija predstavljaju stranacke carke,kriminal.
Ja licno ne vidim i ne shvatam prioritete drzavne politike,ne znam kako ce sada da funkcionise skupstina kada su mandati poslanika neotudjivi,kada ce poslanici moci da upotrebe svoju pamet i savest prilikom ubacivanja kartica.
:dontunderstand:
 
Па проблеми су далеко дубљи од посланичких мандата и њихових картица и бланко оставки и сваког дана је све горе.
Ова земља није била у горој ситуацији ( економској, демографској, стратешкој-војној ) још од 1915.године.....
Ја искрено не видим крај српској агонији, нажалост.

А што се манадата посланика тиче- неће се ништа променити, и даље ће нашом бедом и несрећом трговати исти ликови, онако испод жита...
 

Back
Top