Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Standard u Srbiji dva i po puta manji od proseka u EU

alfalogo

Elita
Poruka
16.409
Nemaš ti pojma. :lol:
Da da, zamišljaju se svakaka zamišljanja. Eno baš neko Fijatu brani da plaća radnicima po 1000€ plate¿¡
Neće da daju ni 400€. I kako ti misliš da budžetlije imaju 1000€¿¡
Pazi ti kad giganti poput Fijata i ZFa neće da daju 1000€ plate! I usput rečeno da je ZF došao samoinicijativno. Pa koga ti onda očekuješ da će da dã tolike plate? Ovi što im se motaju kablovi sigurno neće. Neće ni tekstilci. A tek naši privrednici koji bajagi nešta prave ne bi dali ni onih 400€! I gde ti tu vidiš penzije od 1000€ ili za budžetlije isto 'iljadarku¿¡
Aj pošto ti tolko imaš pojma...

Kamael

Buduća legenda
Poruka
39.603
Има неке правде у томе."Демократске промене" и увођење капитализма су највише тражили припадници тадашњег средњег слоја.Они су лупали у шерпе, тукли се са полицијом итд.

Успели су, овде је уведен систем који су припадници средњег слоја желели , и онда их је тај систем почистио.
Trazili i dobili. Uzalud potrosili ovu inkarnaciju.

Kamael

Buduća legenda
Poruka
39.603
Hebeš raju, glupe ovce za šišanje! Nego reci ti meni, kako to da su oni koji su GINULI i UBIJALI za boljševizam i socijalizam, tako lako dozvolili da se toj raji uvali truli kapitalizam? :zcepanje: :zcepanje:
Nisu lako dozvolili, borba kapitalista za ove prostore pocela je jos devedesetih. Kad je Srbija bila izmorena, pojacan je medijski spin kako je nas predsednik los (kojem su posle ukrali mozak u Hagu) a njihove uranijumske bombe dobre.

mijak

Iskusan
Banovan
Poruka
6.758
Pa kreneš od Kruševca, Kraljeva, Loznice, Šapca, Surdulice, Vranja, Leskovca, Valjeva...
I šta ti sad 'oćeš- da se divlja ne znam kako?
I jel tebi nejasmo da mi posle petsto godina pod turcima ni ne možemo da imamo ne znam koje gradove! I sedamdeset godina pod Jugoslavijom pride!
Man'te se više gluposti od Majmuna St Protića što vam ih prosipa :kafa:
Kako ne razumeš?

Pos.ranonoscev kao tamo uspešan, ostvaren i uzvišen ne izlazi iz muzeja, pozorišta i koncertnih hvala osim jedanput-dvaput godišnje da bi podržao zemlju i narod, konstruktivnim trovanjem.

Poslednja izmena:

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.642
Nisu lako dozvolili, borba kapitalista za ove prostore pocela je jos devedesetih. Kad je Srbija bila izmorena, pojacan je medijski spin kako je nas predsednik los (kojem su posle ukrali mozak u Hagu) a njihove uranijumske bombe dobre.
??? Kakve veze ima dogovor amera i Zlobe oko bombardovanja Srbije da bi ameri 'sa pokrićem' dobili Kosovo? Hrvatska nije bombardovana pa su im svejedno uvalili truli kapitalizam! :super:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.