Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Standard u Srbiji dva i po puta manji od proseka u EU

alfalogo

Elita
Poruka
16.409
Реци слободно име тог српског несморног града где су кирије 100 евра, нека се народ провесели.
Pa kreneš od Kruševca, Kraljeva, Loznice, Šapca, Surdulice, Vranja, Leskovca, Valjeva...
I šta ti sad 'oćeš- da se divlja ne znam kako?
I jel tebi nejasmo da mi posle petsto godina pod turcima ni ne možemo da imamo ne znam koje gradove! I sedamdeset godina pod Jugoslavijom pride!
Man'te se više gluposti od Majmuna St Protića što vam ih prosipa :kafa:

Tenkre

Elita
Poruka
24.687
Pa kreneš od Kruševca, Kraljeva, Loznice, Šapca, Surdulice, Vranja, Leskovca, Valjeva...
I jel tebi nejasmo da mi posle petsto godina pod turcima ni ne možemo da imamo ne znam koje gradove! I sedamdeset godina pod Jugoslavijom pride!
Inajmiš stan u Surdulici za 100 e mesečno...WHY? :lol:
Šta postižeš time?

frootsman

Elita
Poruka
24.313
Након сазнања о нискости кирија у Сурдулици многи подстанар похрлиће тамо што ће довести до повећање потражње и раста цена. Због тога ће масовно да се враћају у Београд, што ће опет довести до раста кирија у Београду. А онда ће из Београда назад у Сурдулицу. И тако у круг, уз све веће и веће најамнине. Зато је боље да се нико не сели у Сурдулицу.

frootsman

Elita
Poruka
24.313
Svakako da ćeš pre iz Surdulice da završiš fakultet, nego li da živiš i u Parizu.
Али, лакше ћеш дипломирати ако си из Београда, јер је факултет одмах иза угла. Ако си из Сурдулице, мораш да устајеш у 5 ујутру како би дошао на време до Владичиног Хана, а онда сачекао врањански аутобус који вози до Ниша. А аутобуска станица у Владичином Хану није баш естетски прихватљива, што може да утиче на расположење, па самим тим и на квалитет одговора на испиту.

Motorcyclist

Legenda
Poruka
63.759
Opet ti neko drugi kriv ?

Posle ces da krivis tvog Vucica sto je Srbija manje razvijena od Kosova>?

alfalogo

Elita
Poruka
16.409
Али, лакше ћеш дипломирати ако си из Београда, јер је факултет одмах иза угла. Ако си из Сурдулице, мораш да устајеш у 5 ујутру како би дошао на време до Владичиног Хана, а онда сачекао врањански аутобус који вози до Ниша. А аутобуска станица у Владичином Хану није баш естетски прихватљива, што може да утиче на расположење, па самим тим и на квалитет одговора на испиту.
Više se radi o tome što su u Srbiji sve osnovne i srednje škole u stanju da te isprate za fakultet. Što naravno na ludom zapadu nije slučaj.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.