Štampa u forumaša

Kojim dnevnim novinama najviše verujete?

  • Večernje Novosti

    glasova: 7 20,6%
  • Politika

    glasova: 3 8,8%
  • Kurir

    glasova: 3 8,8%
  • Blic

    glasova: 7 20,6%
  • Danas

    glasova: 4 11,8%
  • Dnevnik

    glasova: 1 2,9%
  • Glas javnosti

    glasova: 0 0,0%
  • ne verujem ni jednim

    glasova: 5 14,7%
  • ne čitam dnevne novine

    glasova: 4 11,8%

  • Ukupno glasova
    34
  • Anketa je zatvorena .
poshto putujem na fakultet imam vremena na pretek u vozu pa prochitam i vishe novina, blic i vechernje najcheshcje, pa i danas jer mi matori radi u istim. shto se istinitosti informacija tiche, to je najbolji metod. ;-)
 
Keeper:
poshto putujem na fakultet imam vremena na pretek u vozu pa prochitam i vishe novina, blic i vechernje najcheshcje, pa i danas jer mi matori radi u istim. shto se istinitosti informacija tiche, to je najbolji metod. ;-)
Што се мог искуства по том питању тиче, дошла сам до закључка да тек тако, кад их прочитам више, не знам шта је истинита информација. Стога, одавно сам престала да читам било какве "папирне" новине. У кућу "улази" ипак само "Политика", због маме, која је навикла на такав вид новина, и некакве традиције. (Мада ја лично немам неко нарочито позитивно мишљење ни о том листу, генерално).
И уопште, од осталих не дневних, ту је само "Свет компјутера", и, кад се појави, "Musica Jazz".
 
A da prvo razgraničimo šta podrazumevamo pod štampom: ona koja prenosi informacije ili ona koja ih sažvaće. Radeći na nekim poslovima koje su kasnije došle do novina, zaista sam se iznenadila kako ima drznika da ulepšaju, doteraju i prilagode tekst skandaložderačima.
 

Back
Top