Stalno mi se javlja ali mi ne lajkuje slike, sta da radim

Ausername

Aktivan član
Poruka
1.217
dobar dan, moje ime je branko. nov sam na ovom vasem forumu i hteo bih da postavim jedno pitanje. upoznao sam naime jednu vrlo slatku devojku koja me stalno zove da izadjemo i vidjamo se, ali mi ne lajkuje slike. meni se to ne svidjajer hocu vezu da dignem na taj visi internet nivo. vidjanja uzivo su tako devedesete, ovo je ipak vreme ajfona 12. kako to da postignem?

Bambi

Veoma poznat
Poruka
13.853
dobar dan, moje ime je branko. nov sam na ovom vasem forumu i hteo bih da postavim jedno pitanje. upoznao sam naime jednu vrlo slatku devojku koja me stalno zove da izadjemo i vidjamo se, ali mi ne lajkuje slike. meni se to ne svidjajer hocu vezu da dignem na taj visi internet nivo. vidjanja uzivo su tako devedesete, ovo je ipak vreme ajfona 12. kako to da postignem?
Zdravo, Branko.

To je vrlo tezak problem. U danasnje vreme da neko ne lajka slike, vec hoce samo da se vidja je necuveno!
Jesi li siguran da je sa njom sve u redu??

yioim

Buduća legenda
Poruka
36.740
kad si tako mastovit napravi par fotki kao za lk
pa kad je sretnes daj joj jednu da cuva u novcaniku
onda ce i sudbina da odradi deo sa da joj zagolica mastu
upalice kompjuter .... i za tri dana ce se desti cudo

salji dalje ne prekidaj lanac jer ces navuci gnev drevnih vestica i trolova
i u suzama ces docekati svako sedenje na wc solji
bas u tom momentu
zvoni ti tel ona javlja da je
"lajkovala temu"

ah prolece se budi i sve cvece i svi klonovi i vaseljena

Manastirka

Elita
Poruka
22.232
kad si tako mastovit napravi par fotki kao za lk
pa kad je sretnes daj joj jednu da cuva u novcaniku
onda ce i sudbina da odradi deo sa da joj zagolica mastu
upalice kompjuter .... i za tri dana ce se desti cudo

salji dalje ne prekidaj lanac jer ces navuci gnev drevnih vestica i trolova
i u suzama ces docekati svako sedenje na wc solji
bas u tom momentu
zvoni ti tel ona javlja da je
"lajkovala temu"

ah prolece se budi i sve cvece i svi klonovi i vaseljena
Amin! :hehe:
P.S.Došlo i ovom vreme za ženidbu!

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
11.250
e bas tebe frustriranog da zove, ahhahaah...vec odavo znamo da si pofalio sa svojim zenomrzakim komentarima, al eto da ti kazem-otkaci je, nisi joj se svideo cim te ne lakuje. Idi u zilote:mrgreen:

Kosta2

Legenda
Poruka
63.732

Lajkuje mi slike ali se ne javlja, sta da radim?

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.