"Stalno me kritikujes "

RainbowWoman

Zainteresovan član
Poruka
127
Da li ste vi imali suvise kriticnog roditelja? Roditelja koji vam nije ništa dopustao, koji vam je branio izlaske,da imate nekoga,koji su vas sprečavali mozda i da završite fakultete,koji su vas stalno omalovazavali i sa kojima ste se svađali,i sta mislite o takvim roditeljima? I kakve primere suvise strogog bolje rečeno ili lošeg roditeljstva ove vrste znate?

Za sve postoji limit.
Sve i zabrane i kritike su zdrave u normalnim merama kao i pohvale...

Moji su ok nintamo ni navamo ali imam zamerku dok sam bio u srednjoj i malo posle dok su svi roditelji ulagali novac u te neke osnovne stvari i nisu zalili a moji nisu i sad osecam posledice...

Omalovazavanje izokola je bilo od strane rodbine.

Da li ste vi imali suvise kriticnog roditelja? Roditelja koji vam nije ništa dopustao, koji vam je branio izlaske,da imate nekoga,koji su vas sprečavali mozda i da završite fakultete,koji su vas stalno omalovazavali i sa kojima ste se svađali,i sta mislite o takvim roditeljima? I kakve primere suvise strogog bolje rečeno ili lošeg roditeljstva ove vrste znate?

roditelji su ili najveci oslonac deci ili najgori neprijatelji...
pojedini roditelji svoje licne frustracije i manjak "stepena strucne spreme" zele da nadomeste preko
rodjene dece ... zaboravljaju da deca imaju neki svoji put koji zele u zivotu
i da je na nama , roditeljima da ih podrzavamo, ohrabrimo, usmeravamo i postujemo njihove odluke.
Nisu ona birala nas za roditelje.

Не. Ништа ми нису бранили.
Свађали се јесмо, па шта.

Poslednja izmena:

Back