Štajnfeld otkrila da ju je silovao Branislav Lečić

georgejune

Starosedelac
Poruka
183.565
Pogledajte prilog 891360

LEČIĆ ZBIJA ŠALE SA OPTUŽBOM ZA SILOVANJE: Glumica ga sumnjiči, kolege ga preziru dok se on ŠALI!

Pogledajte prilog 891363

Branislav Lečić, optužen je pre nekoliko dana za silovanje Danijele Štajnfeld. Od tada ne prestaju komentari. Mnogi glumci su se javili, komentarisali, pa čak i odbili dalju saradnju sa njim. I pozorišta odbijaju da nastave da rade sa ovim glumcem.
Ali Lečiću je sve ovo smešno. Na svom zvaničnom Instagram profilu okačio je sliku, koja je kao strip i koja se sprda na račun situacije u kojoj se nalazi glumac.

U gornjem delu stripa vidi se glumac koji pita:

- Šta sad?

Pogledajte prilog 891361

A ispod toga se nalazi crtani lik Pepel le tvor koji odgovara:

-Sad će da te izbace iz svih filmova i serija.

U opis fotografije Lečić je stavio emotikon koji plače od smeha uporedivši sebe sa crtanim likom koji je, kao što znamo, na putu da bude izbačen iz medija, zbog "seksizma".

Podsetimo, Više javno tužilaštvo u saradnji sa policijom vodi predistražni postupak povodom navoda Danijele Štajnfeld da ju je glumac silovao, koji su izazvali veliku pažnju javnosti. Lečić još nije osumnjičenin niti je pod istragom.

184765_branislav-lecic-296191-photo-e-stock-caslav-vukojicic_f.jpg

Sprema mu se optužba, a njemu je smešno... Lečić

Kada prukupi dovoljno dokaza, tužilac će odlučiti da li će pokrenuti istragu protiv Lečića i za koje krivično delo.
Car,jebace leka sve koji su sumnjali,posrecice im se

ecio94

Ističe se
Moderator
Poruka
2.872
Pa nacija je podeljena. Koliko vidim komentara da ga napadaju toliko ima i da ga brane.
Nacija je PRSLA s' mozgom. Gleda se blud i nemoral 24h na televiziji. Ova glumica mi izgleda bas prepotentno i umisljeno. Lecic opozicija,ovi na vlasti su tu vest docekali rasirenih ruku. Sad krece pljuvacina po njemu,zabrana igranja predstava itd... Jadno da jadnije ne moze biti...

rdeki

Elita
Poruka
17.948
Pazi ni to nije baš najasnije , svaka riba se nećka pa u nekom trenutku kaže DA da bi u drugom trenutku rekla NE , postoje trenuci kad je za to NE kasno a to se na primeru seksualnog odnosa kod Crnogoraca najasnije uočava. Kada dve crnogorske hetroseksualne osobe u ljubavnom žaru stignu do seksualnog čina Crnogorka u nekom trenutku obično kaže "NE, nemoj u me", da bi joj Crnogorac odgovorio " No ću u svog oca". Primenjući takav kriterijum ispade da je svaki drugi Crnogorac silovatelj.
Ranije je postojao jasniji kriterijum; tragovi silovanja tj jasni dokazi odbrane te tragovi primene fizičke sile.
Posle 9 i više godina je teško utvrditi tragove odbrane od nasilja i primenu fizičke sile. Mislim da to ne treba da amnestira krivca, ali ne treba ni da vodi ka zloupotrebama.

Po meni, ako ti se neko nabacuje, a ti ga nećeš, onda mu ne daješ povoda. I nikako nasamo ne ulaziš u njegov auto i nikako nasamo ne ulaziš u njegovu svlačionicu, bar ne dobrovoljno.

rdeki

Elita
Poruka
17.948
Pa nacija je podeljena. Koliko vidim komentara da ga napadaju toliko ima i da ga brane.
Apsolutno nemam razloga da ga branim. Kao glumca ga izuzetno cenim, kao čovek i političar mi je mnogo ljigav.
Postavljam pitanja, a i to je izgleda zabranjeno, jer (kako neki kažu) da se to desi mojim ćerkama drugačije bih pričao. Šta da se desi? Da idu sedam meseci svakog utorka redovno na mesto na koje će biti silovane, a da to ne moraju da rade, da se ne pobune ako ih roditelji teraju i slično????

rdeki

Elita
Poruka
17.948
znaci ima dve opcije. onaj snimak je isecak iz nekog pozorisnog komada ili ju je silovao n
On kaze da sa njom nije imao nikakav odnos. U onom snimku kaze da on ne mece svagde i treba da bude cast sto ga je primila. Slucaj je perfektno jasan.
NIti je taj snimak dokaz da nije imao odnos sa njom (naprotiv), a još manje je dokaz da ju je silovao.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.825
Мислим да ово код Лечића има и политичку позадину , односно обрачун унутар досоваца , али наравно то не мења његову кривицу за силовање .

сви они су знали да Лечић силује , али док није дошло до полтичког рушвајза унутар дос одбора то им није сметало .

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.