Stajling

Jedva sebe treniram :lol:
Ali hvala hvala :malav:
Moj poziv je da lezim pod nekom palmom na moru i pijem koktele ... :aha:

Tema moze da se zakljuca! Bravo :)

a sta mislis da ona radi? :malav:
izmedju tog lezanja pod palmom i pijenja koktela snimi neko motivaciono s.ranje, nakupi x pregleda na yt i napuni kasu za sledece lezanje pod palmom
 
a sta mislis da ona radi? :malav:
izmedju tog lezanja pod palmom i pijenja koktela snimi neko motivaciono s.ranje, nakupi x pregleda na yt i napuni kasu za sledece lezanje pod palmom
One se po ceo dan slikaju, snimaju, komuniciraju sa masom obozavalaca(sto je meni npr.jezivo).
Jer ja sam kako mm kaze u svadji asocijalna licnost :lol:
 
a cuj nije poenta da li javna licnost ili sivi mis

recimo radim po 12 sati dnevno i Imam dobru platu zasto da sebi to ne priustim?

moja plata se uopste ne vidi na meni hodam kao da je i nemam , i to me pocelo nervirati
Ако мислиш да би те то усрећило и ако би се након тога са задовољством погледала у огледалу удри сестро, иди код стилисте, фризера, шминкера. Зашто да не? Жене ваде ребра себи, оперишу уши, ломе носеве, стављају силиконе. Ако осећаш да ти треба промена а имаш средстава само напред
 
Evo miš boja :zkez:
562501
 
Aj sad ne serrite stvarno
Kakvo veze ima rad na sebi sa bilo cime?
Ne sad ako imas preko 40 treba da pustis trbuh obuces dozivotno trenerku i pospes se pepelom il jos bolje umri posto si matora
Aj ne kenjajte
Covek treba uvek da vodi racuna o sebi jer je to prirodno i normalno
 
Cemu strah
Vreme ide svemu pa i nama
Godine uz xy sranja koje nam donose
Daju nam drugaciju perspektivu i lekcije
Da, da :lol: i onu čuvenu patinu koju niko i ništa ne može da ti da tako originalno kao godine.
teško je tek posle četrdesete formirati svoj stil ako ga do tada nije stekla
uglavnom će ličiti na nečiji ili na više različitih stilova što može ponekada da izgleda urnebesno
možda je bolje nemati nego imati nečiji stil
 
Nešto se tako posmatram i uopšte se više samoj sebi ne dopadam

Počevši od friza pa do boje pa i činjenice da se uopšte ne sminkam

A što se robe tiče
Klasika farmerke majice i bluzice sve nekako vazda isto i neupadljivo tipa sivi miš

Kao i svi drugi i ja imam svog kritičara zove se mama i ona tvrdi " ko ne zna neka fino uzme pare pod ruke i neka ide tamo gde znaju " to ti je dakle profesionalni team koji od sivih miševa stvore labudicu


Imali toga po beogradu ? Jeli koja od vas bila i koga možete preporučiti?

Ja znam da ste vi odje savršene ali eto možda imate neku drugaricu koja je prošla sve to


:kolac:
eo sad si mi dala temu za razmišljanje, al na prvu stvarno ne vidim šta bi na meni mogli da ulepšaju...jedino možda plastični hirurg
 
a stajling...neam pojma...tu bi već mogli da me posavetuju jer veze neam
a pošto znam da ste vi ovde na forumu ljudi od stila i vaš savet je veoma vredan
 

Back
Top