smokva
Legenda
- Poruka
- 61.969
Ma hajde bre ,nek si živa i zdrava, sve će to vremenom da ostane iza tebe ,čak ćeš se i šaliti u vezi toga. Ko od nas nije radio stvari, koje bi radije da se nisu ni desile?Evo ja sam npr bila sa nestabilnim muškarcem do juče,taj isti nestabilni muškarac me je dotukao nisam znala da takva zla od ljudi postoje i mozete se smejati kolko god,tak nestabilni muskarac kom sam se ja predala,cak mu spremila njegov skrnavi stan da se dokazem kako sam dobra devojka,doveo je bivšu brze bolje vec danas u taj isti stan koji sam mu debilka spremala.Sramota me je i stid sta sam sebi sa 34 godine dozvolila

pitam se kako li je to dospelo do tebe - ti se interesovala, ili dušebrižnici sami dojavili
Ne znam sta da ti drugo kazem.