Jao ovo me podsetilo na jučerašnju situaciju. Muž i ja išli da proslavimo 32 godine braka i 39 godina zabavljanja. Rezervisali sto do vode, kad smo stigli, stavili nas u drugi red jer dve žene za stolom za kojim treba da smo mi još uvek sede. Što se mene tiče možeš misliti, ali muž počinje da pravi problem... Kad su mu rekli da nema coca-cola nego Pepsi kola, e tu samo što nije zaplakao. 10 minuta sam ja pričala ,pokušavala da održim konverzaciju, on zamišljeno gleda u jednu tačku... Čoveče toliko je nestabilan ,da je njemu važnije što nema kole nego što smo mi došli da proslavimo naš brak.
Dok ja nisam izašla iz uloge žene i ušla u ulogu majke pa mu očitala jednu bukvicu, kakvo je to ponašanje... Da vidiš kako se brzo stabilisao