Stabilan muškarac

Ne postoji definicija stabilnog muškarca.
I ovo je individualno.
Za nekog je stabilan muškarac onaj koji je emotivno stabilan, za drugu osobu je to onaj koji je finansijski stabilan, a opet za treću osobu je to muškarac sa jakim karakterom
Zavisi šta je kome prioritet u životu. Jer, svi smo mi različiti.
Sve se svede na ličnu definiciju ...
Kako stvari izgledaju kod tebe?
 
Sve se svede na ličnu definiciju ...
Kako stvari izgledaju kod tebe?
Meni je bitan karakter. Volim karakterno jake muškarce. To je za mene stabilan muškarac.
Ne bih volela da se menja. Kao što ja ne bih želela da se menjam zbog nekog.
Stabilan muškarac nema problem da govori istinu, kao što nema problem da čuje istinu.
Stabilan muškarac nema potrebu da ponižava ženu, jer samom svešću svoje stabilnosti, zna da ona ne može da poljulja njega.
Stabilan muškarac je oslonac. I tu je , i kad se žena smeje i kad plače.
Ima toga još, ali žurim na posao.
Mislim da moje mišljenje neće koristiti drugima, ali eto.... :D
 
Meni je bitan karakter. Volim karakterno jake muškarce. To je za mene stabilan muškarac.
Ne bih volela da se menja. Kao što ja ne bih želela da se menjam zbog nekog.
Stabilan muškarac nema problem da govori istinu, kao što nema problem da čuje istinu.
Stabilan muškarac nema potrebu da ponižava ženu, jer samom svešću svoje stabilnosti, zna da ona ne može da poljulja njega.
Stabilan muškarac je oslonac. I tu je , i kad se žena smeje i kad plače.
Ima toga još, ali žurim na posao.
Mislim da moje mišljenje neće koristiti drugima, ali eto.... :D
Bas si lepo napisala!
 
Meni je bitan karakter. Volim karakterno jake muškarce. To je za mene stabilan muškarac.
Ne bih volela da se menja. Kao što ja ne bih želela da se menjam zbog nekog.
Stabilan muškarac nema problem da govori istinu, kao što nema problem da čuje istinu.
Stabilan muškarac nema potrebu da ponižava ženu, jer samom svešću svoje stabilnosti, zna da ona ne može da poljulja njega.
Stabilan muškarac je oslonac. I tu je , i kad se žena smeje i kad plače.
Ima toga još, ali žurim na posao.
Mislim da moje mišljenje neće koristiti drugima, ali eto.... :D
Lepo napisano :) i potpuno se slazem sa tobom.
Ta stabilnost je meni jedino i bitna.

(Dodaj jos kad dodjes sa posla @Shadow_woman " :lol:)
 
Ima istine u ovome.
Kontam da moraš da budeš kao mirna reka, ali da povremeno umeš i da se uzburkaš ako neka situacija to zahteva

Uzburkavaš stalno. Igraš se sa njenom glavom. Prvo moraš da je nerviraš. Žena kad kaže za nekog da je kreten i da je nervira, to je to. Loži se na njega. A muškarac tu u fazonu, ona očešala celu stranu njegovih kola, on u fazonu zabole me. Ona mu kupi sladoled koji ne voli, on izpizdi i ne zove je 15 dana.
 
Meni je bitan karakter. Volim karakterno jake muškarce. To je za mene stabilan muškarac.
Ne bih volela da se menja. Kao što ja ne bih želela da se menjam zbog nekog.
Stabilan muškarac nema problem da govori istinu, kao što nema problem da čuje istinu.
Stabilan muškarac nema potrebu da ponižava ženu, jer samom svešću svoje stabilnosti, zna da ona ne može da poljulja njega.
Stabilan muškarac je oslonac. I tu je , i kad se žena smeje i kad plače.
Ima toga još, ali žurim na posao.
Mislim da moje mišljenje neće koristiti drugima, ali eto.... :D
stabilan muskarac moze biti stabilan samo uz stabilnu zenu.
Mogu ja biti stabilan kolko ocu, ali, ako ona to ne vidi, dzaba mi...........ocu reci, svako svom jatu.
 
Ne postoji definicija stabilnog muškarca.
I ovo je individualno.
Za nekog je stabilan muškarac onaj koji je emotivno stabilan, za drugu osobu je to onaj koji je finansijski stabilan, a opet za treću osobu je to muškarac sa jakim karakterom
Zavisi šta je kome prioritet u životu. Jer, svi smo mi različiti.

E ovo je istina a inače jako retko to sve skupa ide zajedno (a pritom još valjda treba i da zrači nekom pojavom,harizmom,duhom, intelektom,izgledom, itd) a žene obično mogu da izaberu šta im je od toga najvažnije (jer ne može i jare i pare i ne može i da pojedem tortu i da imam tortu) ali problem nastaje kada žene postanu žrtve sopstvenih zabluda i nerealnih očekivanja i kada pomisle da to sve ide zajedno i da se nekakvo "savršenstvo" podrazumeva i kada nisu voljne ničeg da se odreknu, preko ničega da pređu niti pristaju na bilo kakvu improvizaciju (a to je obično put do pakla).
 
Meni je bitan karakter. Volim karakterno jake muškarce. To je za mene stabilan muškarac.
Ne bih volela da se menja. Kao što ja ne bih želela da se menjam zbog nekog.
Stabilan muškarac nema problem da govori istinu, kao što nema problem da čuje istinu.
Stabilan muškarac nema potrebu da ponižava ženu, jer samom svešću svoje stabilnosti, zna da ona ne može da poljulja njega.
Stabilan muškarac je oslonac. I tu je , i kad se žena smeje i kad plače.
Ima toga još, ali žurim na posao.
Mislim da moje mišljenje neće koristiti drugima, ali eto.... :D
Lepo sročeno

Ovakav muškarac bi bio pre svega najpogodniji za porodicu, da bude muž, tata, oslonac

Ali bi bilo dobro i da mu žena poštuje tu stabilnost i ume da je nagradi
 
Uzburkavaš stalno. Igraš se sa njenom glavom. Prvo moraš da je nerviraš. Žena kad kaže za nekog da je kreten i da je nervira, to je to. Loži se na njega. A muškarac tu u fazonu, ona očešala celu stranu njegovih kola, on u fazonu zabole me. Ona mu kupi sladoled koji ne voli, on izpizdi i ne zove je 15 dana.
Jao ovo me podsetilo na jučerašnju situaciju. Muž i ja išli da proslavimo 32 godine braka i 39 godina zabavljanja. Rezervisali sto do vode, kad smo stigli, stavili nas u drugi red jer dve žene za stolom za kojim treba da smo mi još uvek sede. Što se mene tiče možeš misliti, ali muž počinje da pravi problem... Kad su mu rekli da nema coca-cola nego Pepsi kola, e tu samo što nije zaplakao. 10 minuta sam ja pričala ,pokušavala da održim konverzaciju, on zamišljeno gleda u jednu tačku... Čoveče toliko je nestabilan ,da je njemu važnije što nema kole nego što smo mi došli da proslavimo naš brak.
Dok ja nisam izašla iz uloge žene i ušla u ulogu majke pa mu očitala jednu bukvicu, kakvo je to ponašanje... Da vidiš kako se brzo stabilisao
 
E ovo je istina a inače jako retko to sve skupa ide zajedno (a pritom još valjda treba i da zrači nekom pojavom,harizmom,duhom, intelektom,izgledom, itd) a žene obično mogu da izaberu šta im je od toga najvažnije (jer ne može i jare i pare i ne može i da pojedem tortu i da imam tortu) ali problem nastaje kada žene postanu žrtve sopstvenih zabluda i nerealnih očekivanja i kada pomisle da to sve ide zajedno i da se nekakvo "savršenstvo" podrazumeva i kada nisu voljne ničeg da se odreknu, preko ničega da pređu niti pristaju na bilo kakvu improvizaciju (a to je obično put do pakla).
1000005070.jpg
 
Jao ovo me podsetilo na jučerašnju situaciju. Muž i ja išli da proslavimo 32 godine braka i 39 godina zabavljanja. Rezervisali sto do vode, kad smo stigli, stavili nas u drugi red jer dve žene za stolom za kojim treba da smo mi još uvek sede. Što se mene tiče možeš misliti, ali muž počinje da pravi problem... Kad su mu rekli da nema coca-cola nego Pepsi kola, e tu samo što nije zaplakao. 10 minuta sam ja pričala ,pokušavala da održim konverzaciju, on zamišljeno gleda u jednu tačku... Čoveče toliko je nestabilan ,da je njemu važnije što nema kole nego što smo mi došli da proslavimo naš brak.
Dok ja nisam izašla iz uloge žene i ušla u ulogu majke pa mu očitala jednu bukvicu, kakvo je to ponašanje... Da vidiš kako se brzo stabilisao

To se ne računa. To posle 30 godina više ne važi ništa. To su čisto anegdote.
 

Back
Top