- Poruka
- 4.952
Na šta se ovo odnosi?
Koje su karakteristike stabilnosti?
Jesi li ovakvi muškarci privlačni ili dosadni?
Koje su karakteristike stabilnosti?
Jesi li ovakvi muškarci privlačni ili dosadni?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Privlačni su,bolje nego nestabilni sa mozgom koji ne znaju sta hoce od svog života,ako mozga takvi uopšte I imajuNa šta se ovo odnosi?
Koje su karakteristike stabilnosti?
Jesi li ovakvi muškarci privlačni ili dosadni?
Sve se svede na ličnu definiciju ...Ne postoji definicija stabilnog muškarca.
I ovo je individualno.
Za nekog je stabilan muškarac onaj koji je emotivno stabilan, za drugu osobu je to onaj koji je finansijski stabilan, a opet za treću osobu je to muškarac sa jakim karakterom
Zavisi šta je kome prioritet u životu. Jer, svi smo mi različiti.
Meni je bitan karakter. Volim karakterno jake muškarce. To je za mene stabilan muškarac.Sve se svede na ličnu definiciju ...
Kako stvari izgledaju kod tebe?
Bas si lepo napisala!Meni je bitan karakter. Volim karakterno jake muškarce. To je za mene stabilan muškarac.
Ne bih volela da se menja. Kao što ja ne bih želela da se menjam zbog nekog.
Stabilan muškarac nema problem da govori istinu, kao što nema problem da čuje istinu.
Stabilan muškarac nema potrebu da ponižava ženu, jer samom svešću svoje stabilnosti, zna da ona ne može da poljulja njega.
Stabilan muškarac je oslonac. I tu je , i kad se žena smeje i kad plače.
Ima toga još, ali žurim na posao.
Mislim da moje mišljenje neće koristiti drugima, ali eto....![]()
Hvala tiBas si lepo napisala!

ovako zapravo zvuce pacenici i ckepiTo sam ja. Muškarac koji ima sređen život i na koga se uvek može osloniti.


Lepo napisanoMeni je bitan karakter. Volim karakterno jake muškarce. To je za mene stabilan muškarac.
Ne bih volela da se menja. Kao što ja ne bih želela da se menjam zbog nekog.
Stabilan muškarac nema problem da govori istinu, kao što nema problem da čuje istinu.
Stabilan muškarac nema potrebu da ponižava ženu, jer samom svešću svoje stabilnosti, zna da ona ne može da poljulja njega.
Stabilan muškarac je oslonac. I tu je , i kad se žena smeje i kad plače.
Ima toga još, ali žurim na posao.
Mislim da moje mišljenje neće koristiti drugima, ali eto....![]()
i potpuno se slazem sa tobom.
)Takvog nema ovdjen...Muškarac sa Vip statusom na krstarici
To ti misliš. Ja imam realno pokriće za ono što tvrdim.ovako zapravo zvuce pacenici i ckepi
Na šta se ovo odnosi?
Koje su karakteristike stabilnosti?
Jesi li ovakvi muškarci privlačni ili dosadni?
A ima i ovih stabilnih koji kazu da znaju sta hoce a kad je nesto bitno u pitanju ne znaju jel bi levo il desno.Privlačni su,bolje nego nestabilni sa mozgom koji ne znaju sta hoce od svog života,ako mozga takvi uopšte I imaju
Ima istine u ovome.Naravno da nisu. Stabilan znači dosadan, predvidiv. Moraš da balansiraš, da ona ne zna kako ćeš ti da reaguješ. Da joj malo praviš haos od života.
Ima istine u ovome.
Kontam da moraš da budeš kao mirna reka, ali da povremeno umeš i da se uzburkaš ako neka situacija to zahteva
Stabilan lik nestabilna curaPrivlačni su,bolje nego nestabilni sa mozgom koji ne znaju sta hoce od svog života,ako mozga takvi uopšte I imaju
stabilan muskarac moze biti stabilan samo uz stabilnu zenu.Meni je bitan karakter. Volim karakterno jake muškarce. To je za mene stabilan muškarac.
Ne bih volela da se menja. Kao što ja ne bih želela da se menjam zbog nekog.
Stabilan muškarac nema problem da govori istinu, kao što nema problem da čuje istinu.
Stabilan muškarac nema potrebu da ponižava ženu, jer samom svešću svoje stabilnosti, zna da ona ne može da poljulja njega.
Stabilan muškarac je oslonac. I tu je , i kad se žena smeje i kad plače.
Ima toga još, ali žurim na posao.
Mislim da moje mišljenje neće koristiti drugima, ali eto....![]()
Ne postoji definicija stabilnog muškarca.
I ovo je individualno.
Za nekog je stabilan muškarac onaj koji je emotivno stabilan, za drugu osobu je to onaj koji je finansijski stabilan, a opet za treću osobu je to muškarac sa jakim karakterom
Zavisi šta je kome prioritet u životu. Jer, svi smo mi različiti.
Lepo sročenoMeni je bitan karakter. Volim karakterno jake muškarce. To je za mene stabilan muškarac.
Ne bih volela da se menja. Kao što ja ne bih želela da se menjam zbog nekog.
Stabilan muškarac nema problem da govori istinu, kao što nema problem da čuje istinu.
Stabilan muškarac nema potrebu da ponižava ženu, jer samom svešću svoje stabilnosti, zna da ona ne može da poljulja njega.
Stabilan muškarac je oslonac. I tu je , i kad se žena smeje i kad plače.
Ima toga još, ali žurim na posao.
Mislim da moje mišljenje neće koristiti drugima, ali eto....![]()
Jao ovo me podsetilo na jučerašnju situaciju. Muž i ja išli da proslavimo 32 godine braka i 39 godina zabavljanja. Rezervisali sto do vode, kad smo stigli, stavili nas u drugi red jer dve žene za stolom za kojim treba da smo mi još uvek sede. Što se mene tiče možeš misliti, ali muž počinje da pravi problem... Kad su mu rekli da nema coca-cola nego Pepsi kola, e tu samo što nije zaplakao. 10 minuta sam ja pričala ,pokušavala da održim konverzaciju, on zamišljeno gleda u jednu tačku... Čoveče toliko je nestabilan ,da je njemu važnije što nema kole nego što smo mi došli da proslavimo naš brak.Uzburkavaš stalno. Igraš se sa njenom glavom. Prvo moraš da je nerviraš. Žena kad kaže za nekog da je kreten i da je nervira, to je to. Loži se na njega. A muškarac tu u fazonu, ona očešala celu stranu njegovih kola, on u fazonu zabole me. Ona mu kupi sladoled koji ne voli, on izpizdi i ne zove je 15 dana.
E ovo je istina a inače jako retko to sve skupa ide zajedno (a pritom još valjda treba i da zrači nekom pojavom,harizmom,duhom, intelektom,izgledom, itd) a žene obično mogu da izaberu šta im je od toga najvažnije (jer ne može i jare i pare i ne može i da pojedem tortu i da imam tortu) ali problem nastaje kada žene postanu žrtve sopstvenih zabluda i nerealnih očekivanja i kada pomisle da to sve ide zajedno i da se nekakvo "savršenstvo" podrazumeva i kada nisu voljne ničeg da se odreknu, preko ničega da pređu niti pristaju na bilo kakvu improvizaciju (a to je obično put do pakla).
Jao ovo me podsetilo na jučerašnju situaciju. Muž i ja išli da proslavimo 32 godine braka i 39 godina zabavljanja. Rezervisali sto do vode, kad smo stigli, stavili nas u drugi red jer dve žene za stolom za kojim treba da smo mi još uvek sede. Što se mene tiče možeš misliti, ali muž počinje da pravi problem... Kad su mu rekli da nema coca-cola nego Pepsi kola, e tu samo što nije zaplakao. 10 minuta sam ja pričala ,pokušavala da održim konverzaciju, on zamišljeno gleda u jednu tačku... Čoveče toliko je nestabilan ,da je njemu važnije što nema kole nego što smo mi došli da proslavimo naš brak.
Dok ja nisam izašla iz uloge žene i ušla u ulogu majke pa mu očitala jednu bukvicu, kakvo je to ponašanje... Da vidiš kako se brzo stabilisao