Šta znamo o dražici?

mekflaj

Poznat
Poruka
7.490
Dražica odnosno sikilj nalazi se ispod kožne kapice na puslici i predstavlja najsnažniju erogenu zonu žene.

Eventualnim povlačenjem kožnog nabora, tj. kapice, glavica dražice može i proviriti napolje.

Zanima me kako stimulisati dražicu, da li preko kapice ili direktno. Prepostavljam da direktni dodir nije prijatan jer je to osetljivo mesto bez kožne zaštite. Kakva su vaša iskustva sa dražicom?

snowtrooper

Legenda
Poruka
61.054
Gde je ovde koza i sta ti lici na kapicu?

211555_shutterstock-1630794925_ls.jpg

mekflaj

Poznat
Poruka
7.490
ono što me čudi u anatomiji ove regije je što se urinarni otvor nalazi, ako se ne varam, na ulazu u vaginalni kanal s gornje strane a malo uvučeno, te ispada da se urin praktično sliva niz male usmine i kvasi ih neprestano, ne razumem zašto je tako, da se ja pitam našao bih bar par boljih rešenja kako da se odvod elegantnije izvede

Zika34

Domaćin
Poruka
4.777
Dražica odnosno sikilj nalazi se ispod kožne kapice na puslici i predstavlja najsnažniju erogenu zonu žene.

Eventualnim povlačenjem kožnog nabora, tj. kapice, glavica dražice može i proviriti napolje.

Zanima me kako stimulisati dražicu, da li preko kapice ili direktno. Prepostavljam da direktni dodir nije prijatan jer je to osetljivo mesto bez kožne zaštite. Kakva su vaša iskustva sa dražicom?
Znaš li ti da je klitoris u stvari zakržljali penis, i ako ga nadražuješ onda si derpe.

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
19.011
ono što me čudi u anatomiji ove regije je što se urinarni otvor nalazi, ako se ne varam, na ulazu u vaginalni kanal s gornje strane a malo uvučeno, te ispada da se urin praktično sliva niz male usmine i kvasi ih neprestano, ne razumem zašto je tako, da se ja pitam našao bih bar par boljih rešenja kako da se odvod elegantnije izvede
Što manje analize
Što više prakse
To je rešenje
Tako su meni rekli

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.