Šta znači ono,, Sve će se oprostiti (i hula na oca i hula na sina) samo hula na duha svetog neće?

Odgovorila sam i to više puta na jedno te isto pitanje.
Hajxde da vidimo sta si to rekla:
Rekla sam da se
ne postavlja pitanje
šta je uzrok tome da ljudi hule, već pitanje šta je to
hula na Svetog Duha.
Kako to mislis da si mi odgovorila na moje pitanje i to tako sto si rekla da da to sto sam pitao navodbno nije bilo pitane ??????????
To je bre moje podpitanje i ja sam ti ga postavio u svrsi odgovaranja predmetnog,tematskog pitanja i ujedno kako bi pojasnio/obrazlozio moju teolosku tvrdnju koju sam dao a koju si ti osporila !
Ne odgovara se sagovorniku tako sto mu kazes da mu ne valja pitanje ili da takvim pitanjima ovde nije mesto nego tako sto mu odgovaras upravo to sto te pita ili ga mozda ignorises i ne odgovaras mu nista ( sto je i to neka vrsta odgovaranja)...

Nisam ti ja automat pa da ti odgovaram sa da ili ne.
Odkud to automati odgovaraju sa DA ili NE ???
...neko novo pravilo na forumu ili opet nesto improvizujes na svoju ruku ? :kafa:

Opet ti je bitnije da ti pobediš u nekoj raspavi nego same Isusove reči.
To je tvoj problem, a ne moj.
U redu,ako ti tako kazes... :roll:

Kako to mislis da si mi odgovorila na moje pitanje i to tako sto si rekla da da to sto sam pitao navodbno nije bilo pitane ??????????
To je bre moje podpitanje i ja sam ti ga postavio u svrsi odgovaranja predmetnog,tematskog pitanja i ujedno kako bi pojasnio/obrazlozio moju teolosku tvrdnju koju sam dao a koju si ti osporila !
Ne odgovara se sagovorniku tako sto mu kazes da mu ne valja pitanje ili da takvim pitanjima ovde nije mesto nego tako sto mu odgovaras upravo to sto te pita ili ga mozda ignorises i ne odgovaras mu nista ( sto je i to neka vrsta odgovaranja)...
Isus je rekao šta je hula na Svetog Duha i kako da se ne čini. Meni je to
sasvim dovoljno. Nemam nikakvog razloga da razmišljam o tvom potpitanju.
Ti ako hoćeš da se zamlaćuješ istraživanjem uzroka, izvoli.. ali bez mene..

Back