Sta zene pricaju kad muskarci nisu sa njima

..kad mi nismo u blizini? :think::roll::D
Nije neka tajna da žene medjusobno kad se nadju pričaju o svemu bez nekog ustručavanja.
Možda ne baš o svemu.. :eek: ?? (tješim(o) se da nije tako :mrgreen: )

Šta sad ako pričaju.. ko priča, ne krije, ne misli ništa loše. A i dobro je kad pričaju kad nismo tu, mslm da smo im na pameti pa kako god. :hahaha:
Možda nije baš ni smješno.. ko zna o čemu žene ili naše djevojke pričaju kad se sastanu?

Mislm, stvarno bi voljeli znati šta to one pričaju nama iza ledja? Ne sumnjam(o) da nas zbog toga ne vole.. upravo suprotno, baš zbog toga i pričaju jer smo im bitni, kao i mi njima.
A šta pričaju, može se samo pretpostaviti? :think:Inače, pretpostavka je "majka svih zabluda" a to baš i ne bi.. ali kopka nas.

Pa ćemo na jedan umiljat način da vas priupitamo - o čemu vi to o nama kad mi nismo tu?
Da li o nekim našim manama, koliko vas nerviramo i kada, koliko (ne)volite našu familiju... ili ne daj Bože kakvi smo u seksu? :eek::mrgreen:
Dakle.. o čemu vi to o.. nama? :rtfm:

uglavnom nishta

evo mi prichamo da li je preKakavanje trazhiti za Brazilian Bum Bum Creame Sol de Janeiro za 240 ml 45 eura

to nas trenutno mori , i sad smo sve ijedna narucili da vidimo jel to valja a ako ne valja onda kolektivno nas 5 pishemo recesiju

pretresamo teme vezane uz muškarce koji imaju bolju frizuru, odjeću, obuću i parfem od nas :zloca:
takvi obično izgledaju ovako
1702735247941.png

Poslednja izmena:
Ajde da vas vidim :D
super tema

bale... to se recima ne da opisati...sto su duze sa tobom pikantnije je :lol:

jednom sam bio primljen u zenski lobi ovde, bio jedini muski koga su htele hahaha...i sta sam sluasao u zatvorenom cetu kako su opanjkavale muske sa krste...otad sebi reko, neka odsecem q ako ijednu pozovem ikad vise na kafu... i dan danas se drzim toga.

Back