Sta zene pricaju kad muskarci nisu sa njima

Misliš čuješ... :mrgreen:

Pa sada... zavisi... moraš neki primer da daš. Doba dana, raspoloženje, neka posebna dešavanja u našim životima... možemo da pričamo i o poslu, maskarama, rukavicama, drugaricama, obavezama, problemima... klincima, palcima, momcima, muškarcima... što tebe u stvari i interesuje... Sada ja treba da ti napišem kako pričamo o vama, boji glasa, da li ste tenor ili bas, kakav pogled ispod obrva imate, kako mirišete, kako izgovarate suglasnike, kako koračate... eh... ima i toga naravno... i leptirića šarenića i suza i osmeha...

Primer! Primer mi treba!

Жене причају о многим другим стварима - о политици, емисијама и серијама, храни, одећи, деци, послу...
+ Ме смара када су теме о мушкарцима, као шипарице неке.
И смара ме претерана прича о моди, третманима...

Misliš čuješ... :mrgreen:

Pa sada... zavisi... moraš neki primer da daš. Doba dana, raspoloženje, neka posebna dešavanja u našim životima... možemo da pričamo i o poslu, maskarama, rukavicama, drugaricama, obavezama, problemima... klincima, palcima, momcima, muškarcima... što tebe u stvari i interesuje... Sada ja treba da ti napišem kako pričamo o vama, boji glasa, da li ste tenor ili bas, kakav pogled ispod obrva imate, kako mirišete, kako izgovarate suglasnike, kako koračate... eh... ima i toga naravno... i leptirića šarenića i suza i osmeha...

Primer! Primer mi treba!
Primer?
Evo da probam ja...
pričate li kad nismo tu o tome ko je stvarno šmeker, a ko samo glumi da "uleti klizeći"?
Da li nas čitate kao otvorenu knjigu ne treba da odgovaraš.
Znam da nas pročitate pre nego što progovorimo.
:cool:
Nego eto...da li pričate prvo o ponašanju, izgledu ili nečem trećem?
Nadam se da sam bio precizan s pitanjem.

Један мој дечкоња је својевремено био радознао да сазна шта толико пручамо када смо без мушких, убеђен да причамо о њима.
У суштини, ретко стигнемо до те теме, јер купиле смо ниве ципеле, фризери немају слободне термине, чуле смо да нам се другарица развела, неко је променио посао а неко ауто...
А тек женски проблеми..🙄

Прича се да су горе од нас кад су само у женском друштву, у односу на гадости који ми причамо кад смо само у мушком друштву.

Ne duplo nego dvadesetoduplo, dvesta puta gore da nemam reci!!!

Imao sam par puta da slucajno cujem cekajuci u prolazu itd sta pricaju i na koji nacin i o cemu pricaju i to sam cuo od onih mirnih devojaka za koje okolina i ljudi misle i veruju da su za primer dobre, uspesne i moralno postene devojke...Sta li onda one druge pricaju ne mogu ni da zamislim...

I sve kao da su pod nekim uticajem drustvenih mreza, trulim medijima i modernoj kulturi filozofiji tiktoka instagrama i turbo folk zvezdama opsednute sexom i putovanjima tj vise zelji dokazivanja slikama gde su bile nego kako je bilo...Samo pricaju za neke luksuze i luksuzarske erotske teme i to cak kako su se pritom zadovoljile i jos plus provele zaradile i kako su ga omadjijale da ih i pritom voli a plus imaju druga koji razvaljuje sa strane jer od njega dobija poseban orgazam a da ne pricam sto jedna laze muza da je bolesna a pritom pored bolnice nasla j.ebca koji je i bogat i rogat i oce da ostavi porodicu zbog njega...Bolje da prestanem...

Bolje mi je bilo kad sam bio naivan u nekom svom svetu i bolje da se vratim tamo u to stanje jer ovako pocinjem o danasnjim zenama mnogo losu sliku u sebi da imam, svaka cast izuzetcima ali njih je veoma malo.

zavisi, ne mogu sa svim drugaricama o svemu, različite su.

o politici, izborima, šta se čitalo/gledalo, o medicini i umiranju, o ličnim problemima, porodičnoj dinamici, o treningu, kućnoj hemiji, nekim sumnjivim promenama po koži, o slobodnoj volji, o sećanju na Hirošimu i Nagasaki, o parama

pričamo i o botoksu, epilaciji prepona i karaokama

Back