Sta zene misle o muskarcu koji pijan ebe bez kondoma?

Umri_muski

Legenda
Poruka
54.988
Pitanje je mozda cudno ali je kao i sve uvek vezano i sa mentalitetom i sa obicajima i slicnim..

Dakle sta zensko misli o muskarcu koji je pijan a dohvati se seksa, a obicno pijan i ne stavlja kondom...obicno...

Kao uvod moze da posluzi ono cuveno pravljenje zena i devojaka pijanim ne bi li se ogrebale za muskarca, e sad one kazu da se samo zele upoznati tad kad se prave pijane...
Ja doduse ne napadam pijane, uvek pobegnem od pijanih, ali mi cudno zvuci zakljucak da trezne hoce da se zezaju, maze i zveknu, a pijane tj one koje se prave pijane ne zele nista od toga...
A posebno sta sve vidjam po klubovima ali to su druge price, to ignorisite ovaj put..

Dakle ako ste nekad ovo uradili sta su zene mislile o vama...?
Ili znate nekog muskarca koji je ovo uradio i sta je bila reakcija , da li je bilo reakcije devojke prema tom muskarcu...?
 
Ako je pijan, onda jеbе loše, to je takoreći postulat
Za izbegavati
Nisam nikada bio pijan (prezirem bilo koji alkohol) ali sam cuo ispovesti zena,ciji muzevi pocesto bivaju pijani.Dakle pijan muz ili kako se sada kaze,
emotivni partner,ne moze vise da ponizi zenu,od tog gnusnog cina,da ima koitus u pijanom stanju.Ono sto je najtragicnije,bas zbog toga,sto u alko stanju,
ne stavljaju "gumeni mantil",najcesce zena posle toga ostane u drugom stanju.Deca rodjena kada je seks vodjen na taj nacin (pijani otac) imaju dobre
predispozicije,da kasnije imaju mentalne probleme.Praviti decu pijan,ravno je zlocinu,samo to u nasem drustvu,nije prihvatljivo,iz razumljivih razloga.!
 
A da li je i ta žena koje saučestvuje pijana ili je to neki pe.der?
Ta zena '"saucestvuje" tako sto je ta pijana budaletina njen muz
A da li je i ta žena koje saučestvuje pijana ili je to neki pe.der?
Ta zena koja kako ti kazes "saucestvuje",mora da se poda toj budali od muza.U suprotnom,prvo ce je prebiti,pa posle j......i .Ne znam da li sam bio jasan.?
 
O takvim muskarcima ne mislim nista, jadni su...ali mislim sve najgore o zenama
koje dozvole da imaju seks sa pijanim muskarcem i to jos bez kondoma..
Sestro.Ako ne pristanu,dobice teske batine.Zar ti ne znas da je ovo Srbija.Muskarci kao u srednjem veku,smatraju da "njihova" zena,mora da im se poda
pa i da je bolesna.Tesko je biti zena,u Srbiji zemlji izgubljenoj u svemiru.!
 
Ta zena '"saucestvuje" tako sto je ta pijana budaletina njen muz

Ta zena koja kako ti kazes "saucestvuje",mora da se poda toj budali od muza.U suprotnom,prvo ce je prebiti,pa posle j......i .Ne znam da li sam bio jasan.?
Pa jeste to bio slucaj 60 70 80 90 tih...
Sada je slucaj kod devojaka a ne kod zena...
Znaci cesto su oboje pijani...vrlo cesto..
Sto mladji to je veca sansa da su oboje pijani..
Ne znam gde se vi krecete i koliko godina imate kad vam ne pada na pamet takvo ponasanje, zuraja i mortaja, mortisanje uz kres, jedan, dva , obicno dva razlicita , ili nekad i tri...

Narocito ovi sto rade kao obezbedjenje , toga ima po mestima za zurku koliko hoces...
7 razred, 8 razred.....nisu zurke punoletstva vise te zurke gde se konacno rasire nogice...ni u ludilu...
Naravno , ima nevinih i na fakultetu, i nije ih malo , ali gro devojaka je mediokritetno i na nevinost gledaju kao da im je to kazna i niza vrednost jer su ih u to ubedile ku.rvaje i naravno pajseri muskarci bez ikakve savesti, nego ko se trika ne doseti , taj se micikane ne naebe..

Ali mozemo ako vam je lakse da odvojimo te dve stvari keks u pijanom stanju u braku i keks u pijanom stanju na zurkama, sedeljkama, posle zurki, ili jednostavno nadju se dvoje gledaju utakmicu i leshe se, a posle se i oleshe na onaj drugi nacin..
 
Ne znam šta žene misle pa... ni o čemu. Da pitaš na njihovom pdfu?
Ma em one vise ovde stalno , em nije ovo pitanje za zene , nego za muskarce koji su culi reakcije zena...
Zene lazu i kad pricaju o tome sta misle, tj toliko je cesto da ista zenska prica jedno u gradu posle provoda, a drugo sutradan, totalno suprotno...
A nije tesko poverovati takvo ponasanje, sutradan je opet devica, a posle zurke je raspolozena i otvorena za sve opcije..
Muskarci, oni su takvi ali na drugim pitanjima, oko casti postenja , biznisa, prijateljstva i slicnog, tu oni krivinare, kao zene oko tih MZ odnosa i istine o tome..
 
Zene iskljucuju mogucnost da je danas moguca ta nasilna situacija pijanac i silovanje udate i neudate zene...
Ali to nije jedina situacija seksa u pripitom stanju , e sad mozda se meni cini ali mi se cini da su danas seks posle zurki i izlacaka uglavnom u pripitom stanju..
Ja ne pijem, ali vise puta nego sto nije bilo je bilo ponuda bas od raspolozenih devojaka nego od onih koje nisu pile alkohol...
A i statisticki je teze naleteti na neku koja ne pije.......meni takve draze, bilo da pushi ili da ne pushi....ali zar to nije posledica standarda koje zene uvode...
Danas je devojci skoro pa nepostovanje da je pozoves u parkic u setnju, narocito ako je prvi put...tu mora da padne dzekisanje, ili ne mora, ali je faul...
Jer kako ce drugarici reci , gde te izveo , u parkic, joj , bezi od takvog..to je toliko puta snimljen razgovor dve drugarice, da ne mogu da brojim...predamnom...
 
Danas je devojci skoro pa nepostovanje da je pozoves u parkic u setnju, narocito ako je prvi put...tu mora da padne dzekisanje, ili ne mora, ali je faul...
Jer kako ce drugarici reci , gde te izveo , u parkic, joj , bezi od takvog..to je toliko puta snimljen razgovor dve drugarice, da ne mogu da brojim...predamnom...

probaj u park a ne u parkić, ali ti voliš te materijalističke nevaljalice samo nikako da ih izdresiraš
 
Zavisi sta se podrazumeva pod "biti pijan"?
Ako je covek malo nakresan, da ubije tremu, to je oprostivo, u nekim slucajevima cak pozeljno, ali ako je pijan i brljavi - e to vec nije nikako dobro i takve treba izbegavati. Kao sto treba izbegavati seks sa pijanim zenama.
U smislu zaceca, i onih posledica po sklonost deteta ka psihickim oboljenjima, nije olaksavajuca okolnost malo nakresan...
I tu se otvara pitanje, da li uopste devojke ili zene interesuje ko je otac njihovog deteta u smislu kvaliteta, naravno da ih je briga u smislu krstenice i alimentacije ili u smislu bices moj...
 
Pitanje je mozda cudno ali je kao i sve uvek vezano i sa mentalitetom i sa obicajima i slicnim..

Dakle sta zensko misli o muskarcu koji je pijan a dohvati se seksa, a obicno pijan i ne stavlja kondom...obicno...

Kao uvod moze da posluzi ono cuveno pravljenje zena i devojaka pijanim ne bi li se ogrebale za muskarca, e sad one kazu da se samo zele upoznati tad kad se prave pijane...
Ja doduse ne napadam pijane, uvek pobegnem od pijanih, ali mi cudno zvuci zakljucak da trezne hoce da se zezaju, maze i zveknu, a pijane tj one koje se prave pijane ne zele nista od toga...
A posebno sta sve vidjam po klubovima ali to su druge price, to ignorisite ovaj put..

Dakle ako ste nekad ovo uradili sta su zene mislile o vama...?
Ili znate nekog muskarca koji je ovo uradio i sta je bila reakcija , da li je bilo reakcije devojke prema tom muskarcu...?
Jednom sam bila mortus pijana, pa me bivši dečko vodio kući.Bilo ga je frka da me ostavi samu u stanu, pa je spavao u drugom krevetu.Uglavnom od s.. a nije bilo ništa,jer sam posle tuširanja zaspala k'o klada. Verujem i da mu je s. x preseo to veče!
 

Back
Top