Sta zene misle kad kazu...

I može da kaže, nemam šta da obučem ;)
To za nagradu.
Ja sam trenutno u toj fazi, uvek sam bila baš mršava i sva garderoba mi je S. A sad sam se ugojila (nevoljno:() (ali ne puno hejteri, nemojte da se radujete :mrgreen:) I tako mi se nekad namesti da nemam šta da obučem. U stvari, to mi ne stoji onako kako želim.
Dok muškarce boli uvo kako im stoji i odatle to njihovo nerazumevanje estetske kamuflaže.

Misle: U p.m. opet sam se ugojila.
Otkako sam se dovela u fizičko stanje da mi maturantska haljina iz srednje škole bolje stoji nego tad, nemam više problem da nosim šta god.
Porodično smo svi ćaknuti u tom smislu.
Kupujem novo da bih osvežila izgled.
Neki smo stonoge, pa stalno naručujemo obuću,
neki paćenici od brendova pa smo markirani,
a neki samo hoćemo da smo na ulici drugačiji od svih.
Ja sam u poslednjoj kategoriji-drugačija.

Da zaista misle da nemaju sta da obuku
85573ccd-9385-4dda-b98c-bf5f0b53590a_text.gif

Da, ali me zanima kako izlaziš na kraj sa tim.
Ok, to je neka druga tema, izgleda.
Samo mislim da nije OK obustaviti sve planove jer mi stojimo ispred svog ormana i konstatujemo da nemamo šta da obučemo.
Kako izlazim na kraj? Paaa, čekam da mi se vrati inspiracija :)

Ako "nemam šta da obučem" onda uvek obučem sigurnu kombinaciju: farmerke, majica, sako, patike. Na poslu se prezujem u štikle i stvar rešena.
Mada, haljina je najbolje rešenje jer nema veze koje je godišnje doba (leti sandale, zimi čizme, proleće i jesen patike) - to samo navučeš, nakit, šminka i teraj!

Kako izlazim na kraj? Paaa, čekam da mi se vrati inspiracija :)

Ako "nemam šta da obučem" onda uvek obučem sigurnu kombinaciju: farmerke, majica, sako, patike. Na poslu se prezujem u štikle i stvar rešena.
Mada, haljina je najbolje rešenje jer nema veze koje je godišnje doba (leti sandale, zimi čizme, proleće i jesen patike) - to samo navučeš, nakit, šminka i teraj!
Hvala! Preduzela si korak dalje da mi odgovoriš, premda nikad nemam pitanje šta da obučem. Dok pokušavam da zaspim, razmišljam kako da se svaki sledeći dan obučem kao za karneval čak i pre nego što je pesma osvanula.

Back