Quantcast

Šta voze naši najbrži vozači?

dlugomir

Starosedelac
Moderator
Poruka
164.890
Čitam sad tekst o tome šta voze u Americi ljudi koji su dobili najviše kazni za prebrzu vožnju. Na moje ogromno iznenađenje umesto Poršea, Ferarija, BMW - a i ostalih brzih automobila najtežu nogu imaju vozači Subarua (ajd' to još i razumem) i zamislite Hjundaia! Ne mogu da verujem! Nigde nisam čitao da je rađeno slično ispitivanje kod nas pa ovde možemo pričati samo o ličnom utisku. Dakle koje marke voze najbrži vozači u Srbiji? Šta ste videli ili šta mislite?

mario80

Buduća legenda
Poruka
31.134
Od ružnog i usranog pačeta do najboljih automobila na svetu!

grandmaster-i.jpg

Kia stinger

Kia-Stinger-GT-1.jpg

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.387
Idem danas sa pijace i ulazim u kruzni tok a s desne strane se ubacuje BMW X3 neko 2013 godiste i ja udjem prvi ispred njega u jednu traku i op preko mosta kad macan se zalepio i vidim jedva ceka da se razdvoji put u dve trake pa da me obidje i ja prebacim u dve nize i drzim Punto u obrtajima i kad smo se priblizili a ja pun gas i on pokusava ali sve sto je uspeo je da udje u traku za levo jer nije mogao od mene. Ja ga gledam iz moje trake i samo mu mahnem da mu je slaba masina.:zcepanje:
Skrenuo je levo da se ne bi izblamirao sto nije mogao da obidje Punto a to je samo dokaz koliko su paljevine vozaci BMW-a kog sam i sam vozio ali sam bas retko nesto cedio taj auto mada sam jednom otresao jedan Audi A6 koji je slicno uradio kao ovaj i ja prsnem i za njim i onda ga obidjem na nekih 180 i odmicem dok mi je na satu bilo 200 a on mi blica kao u fazonu "jbg ne mogu brze".
Istina ziva da su najvise napaljeni vozaci Audi i BMW modela automobila mada danas dok sam isporucivao Oktaviu sestri neki balavac je sa Grande Puntom divljao samo tako ali iskustvo je uvek na kraju u prednosti i ja prvi udjoh u raskrsnicu iako je on divljao a ja sam vozio onako srednje.Mora da se ojeo ali ima vremena da nauci.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.