Šta Vi radite dok vam bebac ili dečica spavaju?

Šta Vi radite dok vam bebac ili dečica spavaju?

  • Momentalno trčite i vi na spavanje da malo danete dušom

  • Vatate četke i metle u šake i krećete sa generalnim spremanjem prostorija

  • Lansirate dragog na pijac, a vi krećete sa kuvanjem ručka

  • Čupate obrve

  • Krećete sa vaćaranjem i laganim petingom

  • Odma se bacate na jedan sex na brzaka

  • E sad ću dole nešto deseto da dopišem


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
..za ovih (mnogo) godina roditeljstva, izmenjala sam sve odgovore iz ankete..
..a i mnoge nenavedene..

@november - ovo potpisujem, sve prema uzrastu deteta, dok su bili mali preko dana i ja odmarala, a kako su rasli sve ostalo.
Sad uglavnom zaspim pre njim, ali i prva ustajem ujutro da bi skuvala ručak za taj dan, jer mrzim da kuvam kad dođem sa posla ili uveče.
 
kako kad.
ovih dana mi je chovek na odmoru, pa on sheta dete prepodne, a ja za to vreme uradim sve shto planiram - od raspremanja do kuvanja ruchka... pa taman kad klinac zaspi, ja stignem i da se povatam sa muzzem (poshto ga mnogo volim ovih dana, valjda zato shto mi pomazze, mislim da je to tipichno zzenski sindrom, a glupi mushkarci to ne shvataju, da samo malo pomere dupe, dobijali bi puno vishe ******... nego... da se vratim na temu....) i da ospavam partiju i da se ichatujem il` obavim sve telefonske il` shta god....

al` bash sam ovih dana razmishljala kako je za sve potrebno vreme i adaptacija.... kad sam dobila bebu, kao i svaka beba (dobra beba :D) spavao je 4 sata prepodne i 3 sata popodne i opet nisam mogla da se organizujem nikako - ni za raspremanje, ni za vesh, ni za muzza, ni za kucu... sad, kad on spava sat i po do dva dnevno, ipak stignem sve... da mi je tih 7 sati, pa ja bih uspela i kucu da sazidam, a kamoli raspremim... chudo jedno.... :D
 
al` bash sam ovih dana razmishljala kako je za sve potrebno vreme i adaptacija.... kad sam dobila bebu, kao i svaka beba (dobra beba :D) spavao je 4 sata prepodne i 3 sata popodne i opet nisam mogla da se organizujem nikako - ni za raspremanje, ni za vesh, ni za muzza, ni za kucu... sad, kad on spava sat i po do dva dnevno, ipak stignem sve... da mi je tih 7 sati, pa ja bih uspela i kucu da sazidam, a kamoli raspremim... chudo jedno.... :D

:super::klap:
свака част на посту :)
 
kako kad.
ovih dana mi je chovek na odmoru, pa on sheta dete prepodne, a ja za to vreme uradim sve shto planiram - od raspremanja do kuvanja ruchka... pa taman kad klinac zaspi, ja stignem i da se povatam sa muzzem (poshto ga mnogo volim ovih dana, valjda zato shto mi pomazze, mislim da je to tipichno zzenski sindrom, a glupi mushkarci to ne shvataju, da samo malo pomere dupe, dobijali bi puno vishe ******... nego... da se vratim na temu....) i da ospavam partiju i da se ichatujem il` obavim sve telefonske il` shta god....

:lol:
..aj' ja cu ovako..

:klap: :super:
..svaka chast na postu.. :)
 
retko kad spremam kucu i kuvam kad spava...to radim kad je budan,sto kaze micimacko i to malo sto odspava preko dana ja pijem kafu,sedim ispred kompa ili mi dodje neka drugarica pa sa njom kafenisem,a uvece ista stvar samo bez drugarice...i ponekad uskoci neki dobar film,a sa muzem nestignem da se povatam :hahaha: kad nikad nije kuci...
 

Back
Top